Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne uczucie


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1

Adam89.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Nie raz, gdy kładę się na łóżku i zaczynam się relaksować oraz skupić na wewnętrznym spokoju odczuwam czasami taką "falę", która pusluje moim ciałem. Odczuwam to na różnych częściach mojego ciała. Czasami udczuwałem to na rękach - najpierw czułem lekkie puslowanie prawej ręki, potem lewej, prawej itd. Uczucie to skojarzyło mi sie z falą. Co waszym zdaniem może to być ?
  • 0

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to sa wibracje które poprzedzają OOBE.
  • 0

#3

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja teżtak często mam. Wydaje mi się, że po prostu czujemy wtedy skurcze mięśni i pulsującą kew. I tyle. A jeśli to coś więcej, to ja tak mam od dzieciństwa, a nigdy nie miałem LD, ani OOBE.
  • 0

#4

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprostu,- specyfika ciała. Wiadomo że ciało człowieka jest bardzo dobrze unerwione. Można by to porównać z ciarkami, igiełkami na karku, mrowieniu itp. kończąc na pulsowaniu różnych okolic ciała. Dziś np. jak pykałem na Playstation w Black to jak mi wskoczyła adrenalina, jedna z części przedramienia zaczęła dosławnie drgać! ;-)
  • 0

#5

Bbodex.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez tak mam czasami.. czlowiek chce sobie odpoczac a tu nagle jakas czesc ciala mu pulsuje... dziwne uczucie.. ja mam tak od ok roku... na poczatku sie nie moglem przyzwyczaic do tego, lecz teraz to jest u mnie juz normalne i nie zwracam na to prawie uwagi :P
  • 0

#6

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uczucie fali powstaje gdy wchodzimy w stan alfa, na początku można się tego przestraszyć, wraz ze wzrostem doświadczenia staje się bardzo przyjemne, a z czasem przestaje być w ogóle odczuwalna. Ja już tego przyjemnego i charakterystycznego falowania nie czuję przy wchodzeniu w stan alfa.
  • 0

#7

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O_o Co to jest stan alfa? Wejście w trans? Czyli ja od wielu, wielu lat NIEŚWIADOMIE wchodzę w trans i traktuję to jako zwyczajny element życia, nie odróżniam go od rzeczywistości?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych