Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawniejsza walka ze spamem :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam propozycje aby każdy kto założył swój topic był jego moderatorem. Mógł usuwać bezsensowne posty lub offtopy które często uchodzą uwadze moderatora.Autor zawsze dogląda swój temat i sprawniej by go kontrolował. W ten sposób zakładając własny temat możnaby usuwac drażniące posty które autorowi nic nie wnoszą do tematu, a moderatorowi przechodzą bokiem.Napewno nieraz każdy z nas miał ochote wywalić jakiś denny post ze swojego tematu.Myśle ze to wspomogłoby walke ze spamem i ułatwiło prace adminom, tylko czy to możliwe?

Nie wiem czy to dobry dział na tą propozycje ale inny mi nie podchodzi.

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz ty spamujesz...



#3

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm tez myślałem nad taką obcją i nie ukrywam że w niektórych swoich tematach chętnie bym zrobił pożądek ale jest pewne ryzyko. Mianowicie takie że ktoś może manipulować swoim tematem poprzez usuwanie niewygodnych pytań albo cuś w tym stylu...

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zalezy co rozumiec przez spam, bo dla wielu ludzi to, co nie zgadza sie z jego pogladami moze byc uwazane za spam, a napewno znalazlo by sie wielu ktorzy chetnie pousuwali by ze swojego posta wypowiedzi takiego np. mariusha :P

#5

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, nie wiem jak inni ale ja lubie czytać posty Mariusha :D
Spamem są posty tzw. o dupie maryny jakich pełno ostatnio niestety...

#6

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pit podał wam piękny przykład swoim bezsensownym postem niewnoszącym nic do tematu, który z chęcia bym wywalił z tego tematu ;)

#7

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak wam przeszkadzaja spamy to wciskacie wykszyknik a post zostanie zgłoszony w odpowiednie ręce.

#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jest pewne ryzyko. Mianowicie takie że ktoś może manipulować swoim tematem poprzez usuwanie niewygodnych pytań albo cuś w tym stylu...


Dokladnie, poza tym technicznie nie ma takiej mozliwosci i nigdy sie z czyms takim nie spotkalem :)

Temat zamykam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych