Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranga - prośba do admina


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 replies to this topic

#16

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra dobra, ale gdzie warn dla tego na 'c'? Odniosłem wrażenie, że użyte przez niego słowo 'debil' odnosi się do autora tematu, więc zgłosiłem, w końcu od czegoś moderatorzy tu są i nie rozumiem dlaczego sami dają warny np. za samodzielne wygwiazdkowanie bardziej niecenzuralnej wersji słowa tyłek, a gdy ktoś im podsuwa pod nos post naruszający regulamin, nie kiwną palcem. Też sugeruję przeczytanie tamtego posta kolejny raz.





#17

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra dobra, ale gdzie warn dla tego na 'c'? Odniosłem wrażenie, że użyte przez niego słowo 'debil' odnosi się do autora tematu, więc zgłosiłem, w końcu od czegoś moderatorzy tu są i nie rozumiem dlaczego sami dają warny np. za samodzielne wygwiazdkowanie bardziej niecenzuralnej wersji słowa tyłek, a gdy ktoś im podsuwa pod nos post naruszający regulamin, nie kiwną palcem. Też sugeruję przeczytanie tamtego posta kolejny raz.

 

No to złe wrażenie odniosłeś. I nie offtopuj, bo naprawdę prosisz się o trzecie ostrzeżenie kolejnymi postami.





#18

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra mam chwilę to się wypowiem, bo autorka akurat mój post dała na tablicę.

Po pierwsze jak widać mój komentarz nie był do Ciebie Trzynastka, bo Ty bierzesz czynny udział w dyskusjach. Co prawda nie zawsze mi się podoba to w jaki sposób bronisz swoich racji, ale każdy ma swoją taktykę i nic mi do tego. Oczywiście nie mam też nic do Twojej rangi, bo sama sobie plusów nie dajesz, użytkownikom Twoja praca się podoba i tyle. To tak jak kibice czepiają się piłkarzy pisząc "Mój ukochany klub zapłacił za niego 50mln, a to DREWNO nic nie gra!!" - sam piłkarz sobie tej ceny nie wystawił, prawda? Tak samo tutaj.

Po drugie miałem na myśli to, że przychodzi na forum jakiś użytkownik i nagle zaczyna zakładać temat za tematem i nawet nie wiem czy te linki co on podaje to są faktycznie odnośniki czy może jakieś wirusy? I nagle taki delikwent ma 60 tematów, a ja nawet nie wiem jak on ma na imię i czy w ogóle jest facetem, a może kobietą?

MOIM ZDANIEM można by pomyśleć nad pewnymi urozmaiceniami:

1.Wprowadzić coś takiego co jest w aspekcie głosowania w sondach, czyli użytkownik, żeby zagłosować w sondzie musi mieć tam ileś postów napisanych. Czemu by tak nie zrobić z artykułami? Przykładowo, żeby napisać artykuł, trzeba mieć przynajmniej 30 postów na forum - uważam, że świetna opcja, dlaczego?

Po pierwsze taki użytkownik da nam się w jakiś sposób poznać, czym się interesuje, jaką ma wiedzę, itp, po drugie unikniemy głupich tematów typu, że przychodzi jakiś użytkownik i pierwszy post to jakiś temat, że ma ducha na balkonie, albo, że jego pies patrzy w ścianę i potem znika ten ktoś, albo sobie prowokuje. Po trzecie unikniemy trolloowania.

2.Można by wprowadzić limit, dokładnie taki jaki mamy na plusowanie i minusowani, czyli np dana osoba może założyć 4 tematy w ciągu dnia. Moim zdaniem kolejny bardzo dobry pomysł, dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że taka osoba przy wyborze artykułów musiałaby wyselekcjonować te najlepsze, dzięki czemu uniknęlibyśmy mało wartościowych artykułów, które niestety dość często się zdarzają, nie ma w nich żadnej dyskusji i po dniu przepadają. Po drugie takie ograniczenie wprowadziłoby też większy porządek, bo czasami jest tak, że wchodzę po 12h na forum i połowy tematów już nie ma, bo pojawiło się 10 nowych artykułów, z czego 70% w ogóle nie zachęca do dyskusji.

To są moje PRZYKŁADOWE propozycje. Co Wy o tym myślicie?





#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

Złożyłem kiedyś propozycję szefowej, żeby zrobić dwie tablice z tematami. Jedną z nowymi tematami zakładanymi przez redaktorów i tłumaczy, drugą z nowymi tematami użytkowników. Rozszerzyłbym ten pomysł o trzecią tablicę z nowymi tematami nowicjuszy. Przydałoby się skrócić też panel z artykułami wciągniętymi do bazy, to zrobiłoby się miejsce na inne rzeczy.

Sorki za offtop. Więcej nie będę.





#20 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze do tego kopiowania przydaloby sie czytac, bo wklejasz czasami z bledami co swiadczy o tym ze nie czytasz. Oprocz  tego ze wklejasz same durnoty w temacie o Kaczynskim gdzie nie masz zielonego pojecia o sprawie to ja nic do Ciebie nie mam. Ale ciezko sie toczy dysksuje z kims kiedy jeden wkleja, a drugi  oddaje wiedze od siebie... Ja Ci zycze jak najlepiej dziewczynko, ale radze na przyszlosc zostac przy tematach gdzie masz jakas wiedze i na sile sie nie udzielac w tematach o ktorych nie masz pojecia.


Wyobraz sobie debate w real. Przeciez Ty bys wtedy slowa nie wydusila... :(



#21

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze do tego kopiowania przydaloby sie czytac, bo wklejasz czasami z bledami co swiadczy o tym ze nie czytasz. Oprocz  tego ze wklejasz same durnoty w temacie o Kaczynskim gdzie nie masz zielonego pojecia o sprawie to ja nic do Ciebie nie mam. Ale ciezko sie toczy dysksuje z kims kiedy jeden wkleja, a drugi  oddaje wiedze od siebie... Ja Ci zycze jak najlepiej dziewczynko, ale radze na przyszlosc zostac przy tematach gdzie masz jakas wiedze i na sile sie nie udzielac w tematach o ktorych nie masz pojecia.


Wyobraz sobie debate w real. Przeciez Ty bys wtedy slowa nie wydusila... :(

 

Debatę z Tobą ? :D

 

Przecież  Ty zamiast pisać normalne, merytoryczne posty lub chociażby coś co takowe udaje walisz minusami i stosujesz wycieczki osobiste :D

 

O czym zatem w ogóle tutaj bredzisz ?

 

 

 

PS 1 Rozumiem, że Ty w ogóle nie korzystasz z internetu i całą swoją wiedzę chociażby na temat smoleński czerpiesz z tajemnych, nieodkrytych źródeł ? 

 

 

PS 2 Jakby mi się chciało bawić w te Twoje minusowanie chciałabym Cię poinformować, że mam ich do rozdania dwa razy więcej od Ciebie :D

Na szczęście nie jestem osobą, która musi się dowartościowywać takim zachowaniem chłopczyku ;)





#22

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie że lepiej zamknąć temat bo sprawa rang się wyjaśniła, a teraz robi się nam połajanka jednej osoby.





#23

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

closed.gif






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych