Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zostałam uprowadzona przez UFO

ufo porwanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

maja69x.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Gdy miałam 11 lat zostałam uprowadzona przez UFO. Było to w 2001 roku niedaleko miasta Góra w województwie Dolnośląskim. Szłam po szkole do domu około godziny 16, było to w styczniu więc robiło się już ciemno na dworzu. Nagle zobaczyłam jasny promień światła z daleka, na wysokości 2m nad ziemią na drodze polnej, pomyślałam, że to jakiś samochód duży, jednak obiekt przybliżył się bezgłośnie w moim kierunku, byłam przerażona, po prostu oślepłam. Następne co pamiętam to wejście do domu. Straciłam ponad dwie godziny. Rodzice zaczęli mnie już szukać, nie miałam wtedy jeszcze komórki więc się bali, nie mogli mnie nigdzie znaleźć. Od tamtej pory zaczęło się w moim życiu dziać wiele różnych rzeczy - od przyciągania przez moje ciało metali do rozładowywania baterii we wszelkich urządzeniach. Powiedziałam rodzicom o moim wydarzeniu z tym światłem, mieszkaliśmy wtedy już w Anglii. Pojechaliśmy do Londyny do hipnotyzera, który mnie zahipnotyzował (nie wierzyłam w to tak samo jak nie wierzyłam wcześniej w UFO) i dowiedziałam się całej prawdy. Zostałam wciągnieta na statek, został mi wszczepiony implant pod skóre oraz byłam sondowana. Widziałam dwóch szarych osobników o wzroscie okolo 150cm o wielkich oczach. Leżałam na stole operacyjnym po czym teleportowali mnie do domu. Od tamtej pory wielokrotnie widywałam dziwne "coś" na niebie. Mam wiele problemów zdrowotnych przez tamto zdarzenie, dwukrotnie poroniłam, mam padaczkę oraz niekrzepliwość krwi. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem, nie jest to zmyślone, takie przypadki w samej tylko WIelkiej Brytanii zdarzają się w liczbie około 150 rocznie, mam kontakt z wieloma ludźmi, którzy zostali również badani przez obcą cywilizację. 
 


  • 0

#2

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A w tej bajce były smoki?

 

offtop.gif

 

Lupiński, daj spokój.

 

Kronikarz


  • 0



#3

maja69x.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego tak negatywnie to komentujesz, nie bede nikogo na sile przekonywała, ja wiem co się wydarzyło, mam wyniki badan, mam tasme z hipnozy, na swiecie takich przyadków są setki tysięcy tylko jest to tuszowane przez rządy, żeby nie wybuchła panika, ale od ok 1990r jesteśmy stale pod obserwacją obcych


  • 0

#4

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Udostępnij nagranie z seansu.


  • 0



#5 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzisz Maja problem polega na tym, że nie dajesz nam nic poza historyjką. Każdy może taką wymyśleć, wiele takich już było. Niestety ale jesteś w o tyle trudnej sytuacji że musisz przedstawić jakieś dowody. Zdjęcia, nagrania czy to dźwięków czy w ogóle jakiś filmik najlepiej. Z tego co wiem kiedy pojawia się statek kosmiczny zmienia się strutkura roślin czy gleby oraz jest wzrost promieniowania w rejonie. Jednym słowem gdyby to była prawda miała byś co pokazać na poparcie swojej historii. Póki co, dla Mnie, jest to wymysł. Gorzej jeśli ty naprawdę myślisz, że coś widzisz mimo iż nic tam nie ma. To innego rodzaju problem.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 18.04.2015 - 12:40

  • 0

#6

maja69x.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taśmy są na analogowej taśmie nagrane bo to było w 2001 roku
Nikt nie robił zdjęć bo nikomu o tym przez pół roku nie powiedziałam
Moja historia była opowiedziana w angielskim programie "believe or not" z roku 2008 


  • 0

#7

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja też mam wyniki badań według których informacje wyciągnięte przez hipnotyzera są przeważnie podświadomie zmyślone. Ta sprawa stała się bardziej znana po fali oskarżeń o molestowanie, którego tak naprawdę nie było, ponieważ dowody temu przeczyły. Hipnotyzerzy świadomie lub nie sugerowali bowiem, że coś miało miejsce i stąd brały się różne dziwne historie, także te o porwaniach przez ufo. 

Twoja historia wygląda na jakiś problem neurologiczny (były podobne przypadki na forum) lub psychiczny. Niech wypowie się ktoś lepiej obeznany w tym temacie.


  • 0



#8 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Dodam, że wdł. Mnie informacje od hipnotyzera nie stanowią wiarygodnego dowodu. Chęci i siła sugestii robią swoje. Jak wspominałem wcześniej, istnieje ryzyko, że może ci się wydawać, że coś widzisz lub czujesz. W takiej sytuacji jeśli chcesz się upewnić, że wszystko gra udaj się do specjalisty i będziesz miała jasność.


  • 0

#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale tak w zasadzie to czego od nas oczekujesz? Nie możesz przedstawić żadnego dowodu, a bez niego, to zwykła historyjka jakich już było milion. Chyba, że chciałaś się nią tylko podzielić, bo o żadnej dyskusji bez dowodów, nie może być mowy. Musimy mieć jakiś punkt zaczepienia :)


  • 0



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Super historia siostro

Implant wszczepili, a gdzie konkretnie w które miejsce? Jeśli dalej on jest to niech go jakiś chirurg wyciągnie

Więc skoro believe or not
To wybieram not.
  • 0



#11 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Tańszym wyjściem jest zdjęcie rentgenowskie gdzie implant bankowo byłby widoczny. Gdyby rzeczywiście tam był. Tylko wiesz co.... nie rób sobie krzywdy żeby próbować to udowodnić bo ktoś może poczuć się winny....


  • 0

#12

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na czym polega to przyciąganie metali, i czy potrafisz to kontrolować? Rozładowywanie baterii też?
  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obserwują nas od 1990 roku. A co z falą obserwacji ufo z lat 40 i 50?
Historia to zwykła ściema, fantazje erotyczne dziewczyny.
  • 0



#14

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Historia bardzo podobna do tych co wypisywał tutaj regularnie porywany przez ufo ordynus24 tyle że on jest chory.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 18.04.2015 - 13:31

  • 1



#15

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego tak negatywnie to komentujesz,

Ano dlatego, że wstawiasz tutaj samą historię bez żadnych dowodów. Mamy w to uwierzyć na słowo?

Z nagrania na taśmie analogowej można bez problemu zrobić cyfrową kopię.

Jeśli chciałaś zostać wzięta na poważnie, powinnaś postarać się o dowody jeszcze przed napisaniem tego tematu. Nie dziw się, że podchodzimy do Twojej historii sceptycznie. Pomijam już fakt, że brzmi ona absurdalnie.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 18.04.2015 - 14:20

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, porwanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych