Skocz do zawartości


Fenomenalne nagranie UFO w Atlancie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

W ostatnim czasie doszło do kolejnej, fascynującej manifestacji Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Tym razem zarejestrowano trzy świecące pojazdy lecące w konkretnym szyku przypominającym trójkąt. Nagranie zostało opublikowane 15 Kwietnia 2015 roku, film nagrano w Atlancie, stan Georgia w Stanach Zjednoczonych i od razu wywołało wiele kontrowersji. Zapraszam państwa do obejrzenia.

 

airline_passenger_films_ufo_orbs_over_at

foto / disclose.tv

 

 

Na nagraniu można dostrzec trzy obiekty lecące w trójkątnej formacji, niedaleko lecącego samolotu, z pokładu którego nakręcony film. Autorem nagrania jest jeden z pasażerów będący w tym czasie na pokładzie. Na filmie widzimy wyraźnie trzy obiekty lecące w konkretnym kierunku z dużą prędkością, minimalnie zmieniające swoją pozycję podczas lotu. Zarejestrowane Niezidentyfikowane Obiekty Latające cechują się raczej białą, błyszczącą kolorystyką. To już kolejne nagranie UFO w tym roku jednakże jak do tej pory tak intrygujących i zastanawiających nagrań nie było zbyt wiele.

 

To nie jest pierwsze nagranie UFO mające miejsce w stanie Georgia, wcześniej, na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy mieliśmy już do czynienia ze zjawiskami filmowanymi przez mieszkańców stanu, którzy wierzą, że zarejestrowane obiekty są pochodzenia pozaziemskiego. A jaka jest Państwa opinia na ten temat? Czy możemy mieć do czynienia z pojazdami kosmicznymi obcych? Całość materiału obejmująca 52 sekundy nagrania jest dostępna poniżej.

 

 

 

 

 

 

Tłumaczenie własne.

 

 

 

 

Źródło:

 

latest-ufo-sightings


  • 9

#2

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

temat tego filmiku juz poruszony w temacie zbiorczym o nagraniach UFO


  • 0

#3

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik dobry , ciekawe jakie będą wyjaśnienia.


  • 0

#4

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widziałam coś podobnego, ale czerwonego, przy powrocie z Woodstocku wieczorem w zeszłym roku (nie nie było ćpania), tylko były czerwone punkty, sześć i dalej.


  • 0

#5

ar23s.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film w pierwszym poście już nie istnieje.

Dodaję działający ;)

 


  • 3

#6

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wygląda na kolejną próbę  statku typu   TR-3B .może to być któraś z nowszych wersji


  • 0

#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[attachment=3951:bf8c0c627249aa7117fd12b8ec52fd6c.jpg]

Tak mi się skojarzyło.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 09.08.2016 - 16:16

  • 2



#8

czarownik.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film wygląda na autentyczny i faktycznie przemieszczają się te punkty wg pewnych prawideł względem siebie co może wskazywać na TR-3B. To straszne, że jesteśmy okłamywani w każdej jednej możliwej kwestii.


  • 0

#9

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czarowniku ale tr-3b nie miał opcji znikania  pewnie to tr-3c lub tr-3d choćiaż  nie musi wcale być  statek z serii tr bo mogą być to  trzy różne obiekty które utrzymują  stałą prędkość i stałą odległość między sobą dlatego  może się wydawać ze to jest jeden obiekt a tak naprawde mogą być trzy film wygląda na   autentyczny ale mam drobne wątpliwości


  • 0

#10

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reakcja gościa jest dość nieadekwatna do tego co właśnie rzekomo widzi i nagrywa.


  • 1



#11

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, proszę - a myślałem, że tylko ja na to zwróciłem uwagę klik

Wprawdzie w innym temacie ale a propos tego samego nagrania.

 

Odpowiedź może być tylko taka, że albo ten gość nie takie ufo widywał, więc stwierdził, że nie będzie się ekscytował byle czym albo mu odjęło mowę ze zdziwienia :D

W obu wariantach - reszta pasażerów oczywiście spała w tym czasie (bo ich też nie słychać).


  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych