Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy Meksyk, jedno z najlepszych zdjęć w historii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zgadzam się z poglądem senji. Wszystkie te obserwacje UFO to maszyny stworzone na Ziemi, nigdzie w kosmosie, ale trzymane na początku w tajemnicy, jako nowa technologia wojskowa Niemiec. Później po przejęciu planów przez USA oni trzymali to w ukryciu,a ludzie widząc od czasu do czasu takie spodki wymyslili teorię o UFO. Dla Stanów Zjednoczonych była to dobra wiadomość, bo teraz mogli je używać do swoich celów, a ludzie myśleli, że to przybysze z kosmosu (zresztą tylko ich część, reszta twierdziła, że to przewidzenia i inne takie). Tak samo można wytłumaczyć ich inny wygląd kiedyś i teraz - tak samo samochody 50 lat temu wyglądały inaczej.
  • 0

#32

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

niektorzy nigdy nie pogodza sie ze jakas obca cywilizacja moglaby tu na ziemi sobie latac or somethin'
albo to fake, albo to ziemska konstrukcja...
nie mowie zeby mowic ze wszysto to pozaziemska technologia, ale przegiecie w druga strone tez dobre nie jest imo :)
  • 0

#33

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak widzimy fotkę UFO o kiepskiej jakości to wszyscy mówią żo to podróbka a nie zadni kosmici i dopiero gdy zobacza ideaną fotke to uwierzą. kiedy widzimy idealne zdjęcie NOLa to wszyscy mówią że na pewno to ziemski pojazd a kosmici nie istnieją
a prawdę zna chyba tylko USA
  • 0

#34

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie no, to zdjęcie jest naprawdę... śmieszne! :lol
Dlaczego? Ano ten latający spodek jest dla mnie śmieszny z tych samych powodów, co zobaczenie trabanta na dzisiejszych ulicach. :)
Bardzo mnie zaskakuje ta pewna analogia tej "pozaziemskiej" technologii do naszej. Cóż, widocznie "tam" panuje podobna moda co u nas... :)

To zdjęcie nie przedstawia pojazdu pozaziemskiej konstrukcji. Sądzę, że wkład ludzkiej ręki w tym wytworze jest dość wyraźny, by to stwierdzić. Kabina, nóżki, ładna obudowa... tak myślą ludzie. Czy te ufoludki nie stać na coś bardziej oryginalnego?

A współczesne spodki? Czy nie przypominają współczesnych szybkich samochodów? Spłaszczone, opływowe kształty itp... 8)
  • 0

#35

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak widzimy fotkę UFO o kiepskiej jakości to wszyscy mówią żo to podróbka a nie zadni kosmici i dopiero gdy zobacza ideaną fotke to uwierzą. kiedy widzimy idealne zdjęcie NOLa to wszyscy mówią że na pewno to ziemski pojazd a kosmici nie istnieją


Dokladnie tak jest :)
  • 0



#36

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NO NAME
kiedy widzimy idealne zdjęcie NOLa to wszyscy mówią że na pewno to ziemski pojazd a kosmici nie istnieją

Dokładnie to pojawia się stwierdzenie: "to nie może być prawdziwe bo za dobra fota"
  • 0

#37

brena.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oglądaliście film pt. Kapuśniaczek z Loui de Funesem w roli głównej? To zdjęcie bardzo mi przypomina statek kosmiczny, jakim się poruszł kosmita z tego właśnie filmu.
myślę, że każdy z was wie co to Hanuebu....myślę, że ten statek za bardzo w "ludzkim stylu" :mrgreen:
  • 0

#38

Hase23.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie......Nie jestem sceptykiem jednak po wzięciu tego do fotoshopa zauważyłem iż,na samym czubku statku jest przywiązana linka.Światło odbija jej cień.może mi sie tylko wydaje.........I myslę iż statek nie jest zbyt proporcjonalny do otoczenia.
  • 0

#39

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

czyżby ufo na wędce? ;)
w sumie i tak nie ulega wątpliwości że to nie jest pozaziemska konstrukcja. wygląda to to jakby zaraz miało walnąć na ziemie a w kosmosie to by chyba tylko pył po tym został.
  • 0

#40

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Banalna podróbka według mnie: widać, że robota człowieka, widać sznurek i sam pojazd jest zbudowany w sposób idiotyczny i ludzki, to ma być najlepsze zdjęcie w historii??? IMO absurd. Nie jestem sceptykiem, absolutnie wierzę w fenomen UFO, ale patrząc na tą fotkę chce mi się śmiać...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych