Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy Meksyk, jedno z najlepszych zdjęć w historii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie pojawiło się na stronie ufodatabase.com już dosyć dawno, z dosyć krótkim, pobieżnym opisem i rzekomą datą wykonania: 10 czerwiec 1964r. W innym dużym archiwum zdjęć UFO, zdjęcie to zostało opisane jakoby wykonane było rok wcześniej, w 1963, w stanie Nowy Meksyk.


Opis osoby zamieszczającej fotografię:

"Nie wykonałem tego zdjęcia. Zostało odkryte przez moją siostrę w starej rodzinnej Biblii. Zostało wykonane przez ojca jej męża, lecz nie przekazał on żadnych dodatkowych informacji poza tymi."


Dołączona grafika



Komentarze osób, które zetknęły się z tą fotografią były bardzo przychylne. Oceniający zwracali uwagę na datę wykonania fotografii oraz doskonałą jakość zdjęcia. Obydwa te elementy mają zaświadczać o autentyczności. Gdyby ktoś zdecydował się na fałszerstwo tego rodzaju, musiałby dysponować doskonałym modelem obiektu i wynająć utalentowanego fotografa. Obiekt na zdjęciu charakteryzuje się dużą ilością detali i podobieństwem do tzw. "Beam Ship" sfotografowanego przez Billego Meiera. Jest to jedno z najlepszych zdjęć UFO jakie zostały wykonane w historii.

by Eurycide
źródła:
ufocasebook.com
ufoevidence.org
ufodatabase.com
  • 0



#2

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie jedno absolutnie prawdziwe zdjęcie mi wystarczy aby stwierdzic bez reszty iż oni tu są :)
  • 0

#3

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

faktycznie, jedno z najlepszych i chyba najbardziej wiarygodnych zdjęć statków obcych
  • 0

#4

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ktoś z zachwycających się tym zdjęciem jest w stanie stwierdzić, jakie są rzeczywiste rozmiary tego "UFO"? Bo równie dobrze może to być zdjęcie powiedzmy rzuconego w górę półmetrowego blaszanego złomu . :smile:
  • 0



#5

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze moje skojarzenie: Projekt Chronos

Na statek obcej cywilizacji zbyt "amatorsko" wygląda :-D
  • 0

#6

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest chyba prawdziwe, a co do tego co powiedział muha że amatorskie, był to rok 63' ;-)
  • 0

#7

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co do tego co powiedział muha że amatorskie, był to rok 63'


Nie rozumiem. Uważasz, że 40 lat dla cywilizacji, która zbudowała taki pojazd to dużo? Myślisz że wypuścili nowe modele?
  • 0

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Identyczny pojazd nagrał kiedyś George Adamski 26 lutego 1965 roku w obecności Madeleine Rodeffer i innych osób w jej domu w Silver Spring w stanie Maryland. Według oceny optyka owy pojazd nagrany przez Georg'a miał 9 metrów średnicy.
  • 0



#9

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro my jako cywlilizacja od 63 roku dokonaliśmy tak dużego postępu w technice, to czemu nie obca cywilizacja, która zdolna była wlecieć na nasza planete kiedy my mieliśmy duży kłopot z wystartowaniem w przestrzeń...
  • 0

#10

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro my jako cywlilizacja od 63 roku dokonaliśmy tak dużego postępu w technice, to czemu nie obca cywilizacja


Chyba sobie żarty robisz. Nie porównuj cywilizacji na tak różnych poziomach rozwoju.
  • 0

#11

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

muHa, zamiast negować napisz jak Ty to widzisz
  • 0

#12

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dajmy na to, że taka cywilizacja jest np. 100.000 lat starsza od naszej, z pewnością zdążyła się uporać z takim aspektem życia, jakim jest podróżowanie, komunikacja - pojazdy "kosmiczne".

Na tym etapie rozwoju mają to obcykane, mają klika typów "pojazdów" i nie modernizują ich co 10, 20 czy 40 lat [zresztą mowa tu o 40 latach ziemskich]. Są pewnie już idealne [te pojazdy] jeśli można tak powiedzieć.
  • 0

#13

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdyby były idealne, prawdopodobnie myślelibyśmy dalej że jesteśmy sami we wszechświecie
  • 0

#14

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomina mi z deka, statek jaki widziałem :crazy:
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi to wyglada na te niemiecka zabawke co zdjecia kraza po necie. Haunebu czy cos tam, ale to raczej pojazd ziemski z wirnikiem pod spodem, jesli w ogole istnial, bo szkopy mogly siac propagande zastraszajaca.

[ Dodano: 2006-10-15, 13:38 ]

Takie jedno absolutnie prawdziwe zdjęcie mi wystarczy aby stwierdzic bez reszty iż oni tu są :)


I takie podejscie jest dla mnie tragiczne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych