Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polskie Paranormal acitvity?

Polskie Paranormalacitvity?

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#31

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up

mowa o tym filmie. Miałem o tym napisać, ale już mi się nie chciało.

EDIT: Sorry Twojego linka nie zauważyłem :)


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 23.03.2015 - 18:56

  • 0



#32

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytaliście komentarze niejakiej Pauliny D. pod filmem 28.02.15? Widział ktoś te zdjęcia?


Użytkownik voice edytował ten post 24.03.2015 - 12:39

  • 0

#33

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mogę tyle powiedzieć że przy takiej jakości i rozdzielczości rozjaśnianie zdjęć nie daje pełnych i rzetelnych wyników. Dlaczego? Bo te kratki - pixeloza może być wszystkim. Sam podzieliłem ten filmik na zdjęcia i jedyne co może przypominać chodź trochę tą twarz co mówią pod filmem to jest to http://zapodaj.net/6...4df3ea.jpg.html

Ale szczerze to musiałem na siłę szukać czegoś co może choć trochę przypominać twarz bo na pierwszy rzut oka nic nie widziałem. Jak dla mnie dalej ta seria filmików jest ustawką.


  • 0

#34

ewela.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Się chłopak napocił a wy od razu ściema, ściema! Pochwalić trzeba za umiejętne choć bezcelowe wykorzystywanie wolnego czasu. Jak dla mnie faceta zdradza już pierwszy filmik, reszty nie chciało mi się oglądać. Tak charakterystyczne dla większości tego typu filmów "dyszenie" utwierdza mnie w 100 procentach ze to fake i to do tego strasznie nudny. Gościu siedzi sobie spokojnie czekając na ducha i nagle zaczyna sapać jak dzika świnia dając amatorkę w stylu Blair Witch i innych badziewi. W tamtym wypadku chociaż biegali po lasku to mogli się trochę zmęczyć, tu facet sapie dla efektów specjalnych. Kto tak reaguje ? Brakuje tylko rozszalałego łomotu serca i  muzy Elliota Goldenthala... :censored:

Prawie się z Tobą zgadzam ale tak się sapie z wielkiego strachu więc akurat sapanie jest dla mnie bardziej wiarygodne niż stoicki spokój kiedy "niewidzialna siła" przemeblowuje ci np. kuchnię. Tu nie sapanie świadczy o fejku tylko ręka która wpadła w kadr...upsik!


  • 0

#35

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba nie wiesz jak człowiek sapie w "wielkim strachu" ;)


  • 0

#36

ewela.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba nie wiesz jak człowiek sapie w "wielkim strachu" ;)

Chyba wiem i bardzo dobrze, może ty sapiesz inaczej ;)


  • 0

#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czego on może się bać skoro sam wywołał te efekty?


  • 0



#38

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednym z argumentów przemawiających za tym, że to fake, jest fakt iż autor zarabia na tych filmikach, które wrzuca.


  • 0



#39

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jednym z argumentów przemawiających za tym, że to fake, jest fakt iż autor zarabia na tych filmikach, które wrzuca.

 

Jeśli tak to sprawa jest oczywista.

 

Dokładnie to samo występuje przy croopcirclses czy inaczej, o tych cwaniaczkach, którzy wmawiają wszystkim, że są autorami piktogramów i zarabiają tysiące dolarów na frajerach, którzy w to wierzą.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 29.03.2015 - 00:21

  • 0

#40

Hertin.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wystarczyło przeczytać wasze komentarze by nie odpalać filmików i bez sensu się nie podniecać :) 
jednak mimo wszystko czasem dreszczyk da się poczuć wiedząc, że coś jest i tak fejkiem :D


  • 0

#41

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Chyba nie wiesz jak człowiek sapie w "wielkim strachu" ;)

Chyba wiem i bardzo dobrze, może ty sapiesz inaczej ;)

 

No to chyba jednak nie wiesz, skoro wiedzę swoją opierasz na autopsji jak mama wraca z wywiadówki albo amerykańskich filmów.


  • 0

#42

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Się chłopak napocił a wy od razu ściema, ściema! Pochwalić trzeba za umiejętne choć bezcelowe wykorzystywanie wolnego czasu. Jak dla mnie faceta zdradza już pierwszy filmik, reszty nie chciało mi się oglądać. Tak charakterystyczne dla większości tego typu filmów "dyszenie" utwierdza mnie w 100 procentach ze to fake i to do tego strasznie nudny. Gościu siedzi sobie spokojnie czekając na ducha i nagle zaczyna sapać jak dzika świnia dając amatorkę w stylu Blair Witch i innych badziewi. W tamtym wypadku chociaż biegali po lasku to mogli się trochę zmęczyć, tu facet sapie dla efektów specjalnych. Kto tak reaguje ? Brakuje tylko rozszalałego łomotu serca i  muzy Elliota Goldenthala... :censored:

Prawie się z Tobą zgadzam ale tak się sapie z wielkiego strachu więc akurat sapanie jest dla mnie bardziej wiarygodne niż stoicki spokój kiedy "niewidzialna siła" przemeblowuje ci np. kuchnię. Tu nie sapanie świadczy o fejku tylko ręka która wpadła w kadr...upsik!

 

"Prawie" robi dużą różnice... W wielkim strachu sie nie oddycha...w wielkim strachu sie wstrzymuje oddech i spala wrotki...Chciałabym Ciebie zobaczyć w momencie kiedy "niewidzialna siła" przemeblowuje ci kuchnie...Co robisz?https://youtu.be/TK7SyWEGf5M ?


Użytkownik MAHARET edytował ten post 29.03.2015 - 09:06

  • 0

#43

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie pamiętam już kiedy napisałem ostatniego posta na tym forum, ale było to bardzo dawno... ale dorzucę swoje 5 groszy. 

https://www.youtube....h?v=gWzRwKcG-Ek << Odnośnie tego filmiku, jak wspomniał już FoxX 
(akcja 27-28 sekunda) 

2a6w8yv.jpg
tutaj jeszcze nie dzieje się nic 
2gv57cg.jpg

tutaj pierwsza zmiana ( ten obrazek/zdjęcie w ramce lekko się przesuwa, na poprzednim kadrze widać jak światło odbija się w szybce) 

 

25hgv1v.jpg

Tutaj pojawia się "sprawca" który spycha ramkę z komody 

 

1z3c650.jpg Jeszcze nie zdążył uciec ( co prawda to trwa ułamek sekundy ) 

 

fwprmp.jpg

Jeszcze widać lekką zmianę w prawym dolnym rogu tych drzwi (ale to może być cień tej ramki) 

 

2zje61e.jpg
Zmiana/ cień w rogu znika, ramka leci na podłogę... 

Podsumowując, ewidentnie widać tutaj ingerencję namacalnego bytu. Jako iż pochodzę z Radomia to kojarzy mi się to tylko z jednym:
34gx40j.jpg

Tyle w temacie, dziękuje, dobranoc  :good:


Użytkownik pawaw1 edytował ten post 30.03.2015 - 23:33

  • 1



#44

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pojawiły się nowe filmy na kanale. A raczej jeden film z kilku ujęć. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych