Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okultyzm? duchy? Proszę o pomoc.

Okultyzm Demonologia Telekineza pomoc wiara Magia Duch tarrot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

KenT.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zainteresowałem się ostatnio Okultyzmem i Demonologią, jest na tym forum ktoś kto zna się trochę na tym? 

Ponad rok temu uczyłem się telekinezy, udało mi się poruszać kartką papieru i podnieść banknot, z rzeczami metalowymi nie dałem sobie jednak rady. Medytowałem także czasami, bardzo pomogło mi się to skupić, lecz coś mnie wystraszyło i przestałem dalej się w to bawić.

 

Ogółem zamierzam kupić Biblię Szatana Antona LaVey. Nie jestem szatanistą ani chrześcijaninem. Wierze, że Bóg, Diabeł itd istnieją, świat jest tak skomplikowany, że wszystko jest możliwe. Przekonało mnie to gdy udało mi się poruszyć kartką za pomocą umysłu.

Rozmawiając dzisiaj z mamą opowiedziała mi historie jak w latach 80 z koleżankami chciały przywołać ducha.
"Był podmuch wiatru i drzwi się zatrzasnęły" potem przerwały to i już nie wracały do tego.

Jej siostra także interesowała się tymi rzeczami, tarot i te sprawy. Jak widać spadło to też na mnie.

 

Kolega także kiedyś przywoływał ducha u niego spaliła się żarówka i zatrzasnęły się drzwi, (Historia z młodych lat) dzisiaj mi o tym powiedział i też z chęcią zagłębi się w ten temat.

 

 

 

PS: Nie chce spamu w stylu: TK to ***** i nie istnieje, duchy nie istnieją itp itd. "Dopóki nie uwierzysz w magie nie będzie ona dla Ciebie istnieć" Ja uwierzyłem i mi się udało. 

 

Mówi się "kupa".

wulgaryzmy.gif

/Connor


  • 0

#2

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dopóki nie uwierzysz w magie nie będzie ona dla Ciebie istnieć" Ja uwierzyłem i mi się udało.


 

Spoko, wierzę Ci.

A teraz nagraj tę magię i udowodnij, bo w sumie wolę wiedzieć, niż wierzyć.


  • 1

#3

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

LaVey to gniot, nie polecam. To taki satanista, co nie chce czynić prawdziwego zła. Cienki bolek inaczej pisząc. Nawet zwierzątek w ofierze nie składa, ani nie desakruje cmentarzy. Takiego "satanisty" to wstyd na serio brać.
Telekineza nie działa, więc nie kłam. Musi ci się strasznie nudzić w gimnazjum...

Użytkownik Urgon edytował ten post 13.03.2015 - 01:07

  • 0



#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odezwij się do Auegammy.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 13.03.2015 - 01:07

  • 0



#5

KenT.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

LaVey to gniot, nie polecam. To taki satanista, co nie chce czynić prawdziwego zła. Cienki bolek inaczej pisząc. Nawet zwierzątek w ofierze nie składa, ani nie desakruje cmentarzy. Takiego "satanisty" to wstyd na serio brać.
Telekineza nie działa, więc nie kłam. Musi ci się strasznie nudzić w gimnazjum...

 

Oj i tu się mylisz nie jestem w gimnazjum.

 

Czytałeś biblie LaVey, że tak o nim piszesz? Są dwa pojęcia satanistów. Obeznaj się z nimi a potem się wypowiadaj.

 

 

Odezwij się do Auegammy.

Okej :)

 

 

 

Dopóki nie uwierzysz w magie nie będzie ona dla Ciebie istnieć" Ja uwierzyłem i mi się udało.


 

Spoko, wierzę Ci.

A teraz nagraj tę magię i udowodnij, bo w sumie wolę wiedzieć, niż wierzyć.

 

Wiesz o co chodzi z wiatraczkiem?


Użytkownik KenT edytował ten post 13.03.2015 - 01:40

  • 0

#6

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Nie jestem szatanistą..." pośmialy my się pożartowali, a teraz na serio.

LaVey'a nie polecam nic nowego, nic oryginalnego i raczej użytecznego też nie, ale jak już musisz czytać Biblie Satanistyczną (polskie tłumaczenie kuleje), to uzupełnij ją Satanistycznymi Rytuałami i Mową Szatana (choć nie wiem po co Ci do zajmowania się okultyzmem książeczki LaVey'a). Satanizm ma trochę więcej niż "dwa pojęcia" (chodzi Ci chyba o nurty). I zacznij może od klasyków jak np. Papus, Elifas Levi, Austin Spare, Artur Waite, czy Aleister Crowley. 


Użytkownik Mr. Saturday edytował ten post 13.03.2015 - 02:39

  • 0

#7

KenT.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem mieć tą biblie dla fragmentów okultyzmu. Chyba, że znasz jakieś książki/strony gdzie mógłbym się o tym więcej dowiedzieć?


  • 0

#8

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Levi - Dogmat i Rytuał Wysokiej Magii.. Papus - Wiedza magów i jej zastosowania teoretyczne i praktyczne. Georges Vergnes – Księgi które budzą strach. Stanisław Wotowski - Magia i czary (średnie ale daję rade jako opis, bo podręcznik z tego kiepski). Z ujęcia bardziej naukowego: M. Eliade – Okultyzm, Czary, Szamanizm. Crowley'a pominę bo wystarczy wklepać w googlu i Ci tona pdf'ów wyskoczy. 


  • 0

#9

KenT.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dość dziwne zjawisko wpadło mi dzisiaj w nocy. Zacząłem medytować tak po ok. 10min czułem jakby ktoś ciągnął mi lekko głowe do tyłu, usłyszałem jak coś powiedziało Jahwe i czułem zapach taki, ciężko jest mi to teraz opisać, był przede wszystkim słodki. Tak jakbym rozmawiał z kimś w mojej głowie.

 

Gdy mnie to uczucie puściło chcąc wstać czułem taki bezlik w nogach i straszny ból w głowie :/


Użytkownik KenT edytował ten post 13.03.2015 - 06:04

  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obracanie wiatrakiem to nie jest telekineza. Każdy kto się w to bawił, odkrył że telekineza to tylko teoria.
Jak nagrasz jak podnosisz banknot to wtedy można gadać. Bo takich telekinetyków na forum to już setki były.
Tu masz film derrena browna gdzie jest wyjaśnienie wiatraka
https://m.youtube.co...h?v=9BIWhNh5V6Q

Użytkownik Wszystko edytował ten post 13.03.2015 - 07:47

  • 0



#11

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponad rok temu uczyłem się telekinezy, udało mi się poruszać kartką papieru i podnieść banknot...

Jeezu... ten gościu też umiał telekinezę, do momentu występu w tym programie:

 

https://youtu.be/QlfMsZwr8rc

 

Czego jeszcze można się nauczyć?

 

https://youtu.be/DRqlvqHBVCg


Użytkownik Staniq edytował ten post 13.03.2015 - 13:29




#12

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Weź się czymś innym normalnym zajmij nie jakimiś duchami czy demonami. Zapisz się może na jakieś zajęcia np. piłka nożna, muay thai, siatkówka. Telekinezę tak umiem jak każdy dziwak który myśli że potrafi. Takie coś nie istnieje znasz taką sentencję : "Żeby przesunąć jakąś rzecz lub należy użyć siły". Jak się zaczniesz tym interesujesz zdziwaczejesz i zostaniesz samotnikiem i jak zgaduje trafisz w kaftanie do psychiatryka.


  • 0

#13

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

obecnie ludzie interesujący się zjawiskami paranormalnymi bardzo często zaczynają od telekinezy, w zależności od tego jakie wyniki dostaną i tego jakie mają oczekiwania dochodzą do takich lub innych wniosków. Większość ludzi których cenię i szanuję a którzy zajmują się ezoteryką zaczynało właśnie od telekinezy, lecz to im nie przeszkadzało w tym by zmienić swoje nastawienie wraz z rozwojem zrozumienia, własnej wiedzy i postępem praktyki / weryfikacji, dlatego można by lekko spuścić z tonu z krytyką aż KenT pokaże z jakiej jest gliny, czy woli dogmaty czy fakty, a na to potrzeba czasu i wzajemnej interakcji.

 

Poza tym, świat paranormalny na telekinezie, demonach i rytuałach się nie kończy, jest efekt placebo, nocebo, AP, NDE, jasnowidzenie czy życie pozagrobowe które może, ale nie musi, być jedynie wymysłem ludzkiej wyobraźni, na to czy jest to fakt czy fikcja potrzeba dowodów których wysoka ilość i rzetelność pomogą przyszłym pokoleniom ocenić co należy uznać za fakt, co można wykluczyć jako zabobon a w co można wierzyć, aż kolejne dowody zmniejszą liczebnie nierozstrzygnięte spory o to czy to fakt czy fikcja.

 

Powracając do tematu, KenT, Sonia01 czy ktokolwiek inny może uznać że czas zacząć badać zjawisko w którym słońce "idzie" po nieboskłonie, lub też uzna że czas składać krwawe ofiary by słońce "wstało" następnego dnia to zupełnie nie nasza sprawa, (chyba że jesteśmy w kolejce do krwawego ofiarowania...) możemy dać dobry przykład tego jak się zachowują osoby które posiadają wiedzę i zrozumienie, ale bez nacisków by od razu druga strona przyjmowała nasz punkt widzenia. Jak się zdecydują to spoko, zyskują, jak nie to i tak nic nie tracimy.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 2

#14

KenT.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra kończę z tym tematem. Brałem z chłopakami mefke i to coś co było we mnie (czułem to pod brzuchem nad przyrodzeniem straszny ból to mi sprawiało   ) wyszło ze mnie. Czuję się o wiele lepiej bez tego. Nie chcę już pogłębiać tego tematu, to jest coś strasznego wyrzec się Boga dla innych bóstw. 


  • 0

#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znaczy się troll. Do wora z nim.






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Okultyzm, Demonologia, Telekineza, pomoc, wiara, Magia, Duch, tarrot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych