Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hipnoz na jawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

michal.sm.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Jestem na forum od niedawna więc jeśli temat umieściłem w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Od dawna interesuje się dziwnymi zjawiskami zwłaszcza parapsychologią i rozwojem duchowym i ostatnio natknĄłem się na PROJEKCJE ASTRALNĄ, z tego co tam wyczytałem podstawą jest trans lub kompletne rozluźnienie. Chodzi mi o sposÓb na wywołanie tego stanu podczas wykonywania codziennych spraw. Nie wiem czy jest to możliwe, nic nie znalazłem i proszę o pomoc.

Jeśli są jakieś błędy to z góry przepraszam


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 12.03.2015 - 14:39

  • 0

#2

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

podobnie jak inne terminy z rodziny -projekcji, projekcja astralna jest stanem subiektywnym i arbitralnym, dlatego ciężko jest jednoznacznie określić czy dany stan to AP, EP, MP, SP czy LD, więc kurczowe trzymanie się AP mija się z celem, bo ogranicza Ciebie i postrzeganie tematu jako całości.

 

Do osiągnięcia AP wcale nie trzeba być kompletnie zrelaksowanym lub w stanie transu, gdyż ani relaksacja ani trans nie gwarantuje osiągnięcia stanu AP, więc główny czynnik decydujący o sukcesie lub porażce przy osiągnięciu stanu AP musi leżeć gdzieś indziej. Co ciekawe, osoby "zaawansowane" w rozwoju tej zdolności mogą po prostu na chwilę zamknąć oczy by świadomie osiągnąć AP, nie jest to wcale takie łatwe i osiągnięcie tego wymaga o wiele więcej zrozumienia i praktyki niż można wyczytać w internecie czy na jakimkolwiek forum, mimo wszystko, jednoczesne chodzenie czy rozmawianie z równoległym utrzymywaniem stanu AP jest... jeżeli w ogóle jest to możliwe musi być wyjątkowo trudne do osiągnięcia z przyczyn czysto technicznych. Główną rolę w tym kontekście odgrywa podział uwagi na dwie sfery, fizyczną i duchową, co prawda można być świadomym obu sfer podobnie jak można być świadomym bicia serca podczas rozmowy, ale aktywnie można działać i reagować jedynie w jednej z nich. Jako przykład podziału świadomości spróbuj jednocześnie dodać i pomnożyć dwie liczby, np 4 i 5, nie jesteś w stanie zrealizować tego równolegle, szeregowo i owszem, ale nie równolegle, jeżeli masz jakieś wątpliwości zapraszam do literatury naukowej.

 

Co do samego AP w codziennym życiu, to metodę dobiera się do celu a nie nagina się metody do celu, jeżeli chcesz osiągnąć stan w którym wiesz co się stanie, czy czujesz co Ciebie otacza na planie energetycznym czy nawet chcesz wiedzieć co ktoś inny myśli w czasie rzeczywistym... to AP można do tego wykorzystać, ale są o wiele prostsze metody do tego, przykładowo, jasnowidzenie, telepatia czy zwyczajna intuicja, dlatego przemyśl swoje powody dla których interesujesz się tym tematem i oceń czy metody odpowiadają Twoim celom.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. jak nic nie znalazłeś na ten temat w necie to podejrzewam że albo trolujesz, albo masz słomiany zapał, bo w klasycznym dziele odnośnie AP jest wzmianka na temat równoległego działania w świecie fizycznym i duchowym, tak że nie poświęciłeś zbyt wiele czasu temu zagadnieniu, dlatego, czy ja też powinienem tak postąpić w stosunku do tego wątku? ;)


Użytkownik Auegamma edytował ten post 12.03.2015 - 09:16

  • 0

#3

michal.sm.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. Dzięki w sumie na razie lepiej bĘdzie opanować jedną z tych zdolności i rozwijać je po kolei, a potem je pogłĘbiać.

 

 

Pisz posty najpierw w programie który poprawi wszystkie te rażące błędy, np w Wordzie, a następnie wklejaj je na forum.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 12.03.2015 - 14:41

  • 0

#4

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

nie, nie będzie lepiej. Będzie lepiej jak w pierwszej kolejności określisz do czego w ogóle potrzebujesz tego całego rozwoju duchowego i do czego niby będziesz potrzebował całego tego AP, jasnowidzenia czy telepatii, bo jeżeli jest to Twoja jakaś zachcianka to raczej daleko nie ujedziesz.

 

Podejdź do zagadnienia jak przedsiębiorca / biznesmen do planu rozkręcenia firmy, sprawdzając przy tym bilans kosztów i korzyści jak i optymalizując plan działania przez dobór najbardziej adekwatnych czynności, inaczej możesz poświęcić kilka lat swojego życia na coś czego w ogóle nie potrzebujesz a nawet nie chcesz.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok. Dzięki w sumie narazie lepiej bendzie opanować jedną z tych zdolności i rozwijać je po koleji, a potem je pogłembiać.

Na początek opanuj poprawną polszczyznę, albo zapytaj pani w szkole jak się "to" pisze.

Za takie marne trollowanie powinna być kara chłosty.





#6

michal.sm.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw sprÓbuj coś napisać na moim telefonie, potem pogadamy :)

 

To Ty popełniasz błędy czy Twój telefon?


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 12.03.2015 - 20:16

  • 0

#7

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no jaki offtop xD Może można by powrócić do tematu? xD Jak nie ma co kontynuować to można zamknąć temat :P


  • 0

#8

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heh, pierwsze co znalazłam po wpisaniu w google : "wywołanie transu" :

 

" Techniki na wywołanie transu/rozluźnienia

 

Jeśli korzystasz z alfa budzika, to musisz mieć jakiś sposób by wprowadzić się w stan transu, bądź rozluźnienia. Chciałem, żebyście pochwalili się swoimi metodami.Może to się przydać komuś, kto nie potrafi się rozluźnić. Opiszcie też odczucia towarzyszące temu zjawisku.

 

Ja zacznę. Moim sposobem jest ten podany w tym kursie: kurs hipnozy (Polecam kanał gościa, mimo, że wydaje się w swoich filmach sztuczny, to mówi przydatne rzeczy). W skrócie polega on na tym, że na początku powtarzamy sobie frazę "wyobraź sobie, że twoje powieki są tak ciężkie i tak rozluźnione, że nie możesz ich otworzyć" lub coś w tym stylu. Ważne jest, byśmy nie pominęli zwrotu "wyobraź sobie". Po kilku powtórzeniach mówimy "Teraz rozluźnienie z moich powiek przechodzi na czubek głowy, a stamtąd falą przez całe ciało, aż po palce u stóp. Za chwilę kilkakrotnie zamknę i otworzę oczy, i przy każdym ich zamknięciu, przejdzie przeze mnie taka fala." Po 3-4 zamknięciach oczu, powinniśmy mieć rozluźnione ciało.

 

Teraz trzeba zająć się rozluźnianiem umysłu. Metoda podana w kursie według mnie w ogóle nie sprawdza się w autohipnozie, więc wykorzystuję technikę Adama Bytofa z "Pamięci Snu". Mianowicie trzeba powiedzieć sobie "spróbuj przenieść rozluźnienie z poziomu fizycznego, na poziom myśli" a następnie przenieść się myślami w jakieś odprężające miejsce i zostać tam przez chwilę. Dopiero po tym wszystkim przystępuję do afirmacji (jeśli chodzi o budzik alfa, to polecam sposób ze wspomnianego wyżej nagrania Bytofa "Pamięć Snu"). Gdy wpadam w trans, mam często uczucie zapadania się w łóżko bądź wibracji, ale zawsze towarzyszy temu odczucie ciężaru swojego ciała. "

 

http://www.psajko.fo...ienia,8537.html


Użytkownik Trzynastka edytował ten post 12.03.2015 - 16:39

  • -1



#9

michal.sm.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra Koniec.
Przeczytałem.
To telefon.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych