Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezapowiedziany gość

zwierzę pies strach gość

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kosodrzewina.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Było lato, noc. Wszyscy w domu już dawno spali, a ja siedziałam w salonie oglądając kolejny odcinek głupiego serialu. Towarzyszył mi mój pies, półroczny owczarek niemiecki. Mieszkam w domku, mam ogród, jednak jeszcze wtedy sunia była ze mną w domku. Jak co noc, ja oglądałam, ona leżała obok na swoim legowisku. Noc była ciepła, jak to latem, więc zostawiłam otwarte wejście na balkon. W pewnym momencie mój psiak podniósł głowę i bez ustanku warcząc patrzył w drugą część salonu. Z początku to zignorowałam, jednak zaczęło przechodzić mnie to znajome uczucie, że ktoś jeszcze tutaj jest, że ktoś mnie obserwuje. Wyłączyłam telewizor i w ciszy zagłuszanej jedynie warczeniem psa przysłuchiwałam się najmniejszym szmerom. Sprawdziłam pokój, balkon, na dworze również nikogo nie było. Siedziałam dalej na kanapie, sunia wstała. W miarę energicznie pobiegła w drugą stronę pokoju, po czym zapiszczała, i skulona przybiegła do mnie. Siedziała tak przy mnie, za każdym razem gdy wstałam ona siadała przede mną, jakby chciała mnie przed czymś ochronić. Usiadłam. Psiak jeszcze kilkukrotnie próbował przejść do drugiej części salonu, warcząc, szczekając i wracając do mnie jakby ktoś ją skarcił. Wróciła do mnie. Chwila spokoju. Zaczęła z ciekawością spoglądać na jedno konkretne miejsce. Nagle wydarła jakby coś się poruszyło, jakby za czymś pobiegła. Szybko wstałam i poszłam za nią. Goniła coś aż do wejścia do piwnicy. Drzwi zagrodziły jej drogę. Przez parę kolejnych minut za wszelką cenę próbowała się tam dostać.  Jakby ktoś przechadzał się po moim domu, wszedł do piwnicy i tam siedział. Sunia cały czas była niespokojna, co jakiś czas podchodziła do drzwi prowadzących do piwnicy próbując jakoś je otworzyć. Nie przespała  całej nocy, a ja razem z nią.


  • 0

#2

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może jakiś mały gryzoń dostał się do środka przez okno balkonowe, pies go wyczuł i wpadł w panikę. Mój owczarek potrafi rzucić sie na drugiego psa a boi sie myszy. Jeśli to już się nie powtórzyło to chyba nie ma się czym przejmować...


  • 0

#3

Kosodrzewina.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jakiś mały gryzoń dostał się do środka przez okno balkonowe, pies go wyczuł i wpadł w panikę. Mój owczarek potrafi rzucić sie na drugiego psa a boi sie myszy. Jeśli to już się nie powtórzyło to chyba nie ma się czym przejmować...

Po domu jeszcze jakiś gryzoń może mógłby się szwędać ale nie ma opcji żeby przeszedł drzwi do garażu. Miałam kiedyś podobną sytuacje gdzie psiak za wszelką cenę nie chciał wejść no garażu ani do domu, było to bardzo podobnie. Było parę takich epizodów gdzie wydawało mi się,że widzi coś czego akurat ja nie widzę.


  • 0

#4

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie musi coś widzieć. Może być tak, że słyszy coś czego ty nie możesz. Nie doszukiwałbym się tu niczego paranormalnego.


  • 0



#5

Kosodrzewina.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie musi coś widzieć. Może być tak, że słyszy coś czego ty nie możesz. Nie doszukiwałbym się tu niczego paranormalnego.

Na tym forum, chyba żadna historia nie jest związana z niczym paranormalnym. Wszystkie to wkrętki albo wymyślone opowiadanka...


  • 1

#6

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drugi portal racjonalista sie tworzy.

 

offtop.gif

 

Nie masz nic do dodania, nie pisz.

 

Kronikarz


  • 2

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co ci mamy odpisać? "twój pies się kręcił niespokojnie - na pewno na 100% masz ducha w piwnicy, weź kilof i sprawdź czy tam kogoś nie zakopali". Czego oczekujesz? Co ci napisać? Ze kurcze fajnie że masz ciągle takie historie, co ich nikt inny nie widział, że ci zazdrościmy bo jesteś taka mroczna i duchowa?


  • 3



#8

Kosodrzewina.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co ci mamy odpisać? "twój pies się kręcił niespokojnie - na pewno na 100% masz ducha w piwnicy, weź kilof i sprawdź czy tam kogoś nie zakopali". Czego oczekujesz? Co ci napisać? Ze kurcze fajnie że masz ciągle takie historie, co ich nikt inny nie widział, że ci zazdrościmy bo jesteś taka mroczna i duchowa?

Nie. Raczej oczekiwałam od tego forum fajnych rozmów na takie tematy, może jakiś ciekawostek, dzielenia się ze sobą swoimi doświadczeniami czy widzą z tego zakresu. 


  • 0

#9

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Może jakiś mały gryzoń dostał się do środka przez okno balkonowe, pies go wyczuł i wpadł w panikę. Mój owczarek potrafi rzucić sie na drugiego psa a boi sie myszy. Jeśli to już się nie powtórzyło to chyba nie ma się czym przejmować...

Po domu jeszcze jakiś gryzoń może mógłby się szwędać ale nie ma opcji żeby przeszedł drzwi do garażu. Miałam kiedyś podobną sytuacje gdzie psiak za wszelką cenę nie chciał wejść no garażu ani do domu, było to bardzo podobnie. Było parę takich epizodów gdzie wydawało mi się,że widzi coś czego akurat ja nie widzę.

 

Psy i koty  często się tak zachowują. Dzieje się tak dlatego gdyż ich zdolność postrzegania i słyszenia jest bardziej  rozwinięta niż nasza. Nawet zwykły karaluch możne przykuć ich uwagę. Powinnaś była wpuścić psa do piwnicy i obserwować co się stanie. Z jednej strony mówisz ze pies poleciał za tym czymś  do drzwi i chciał za wszelka cenę wejść. Potem piszesz ze zdarza mu się bać wejść do garażu. To dwie rożne reakcje. Rozumiem również ze piwnica i garaż to to samo pomieszczenie? 


Użytkownik MAHARET edytował ten post 10.03.2015 - 01:37

  • 1

#10

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Toć się dzielimy tą wiedzą. Dostajesz racjonalne wyjaśnienia, ale sama szukasz wyjaśnień tylko paranormalnych. Chcesz historie o duchach, to sobie "Egzorcystę" czy inne "Z życia wzięte" czytaj, i im pisz, jak Cię wydrukują to dostaniesz jakieś pieniądze za to.
  • 0



#11

Kosodrzewina.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

Toć się dzielimy tą wiedzą. Dostajesz racjonalne wyjaśnienia, ale sama szukasz wyjaśnień tylko paranormalnych. Chcesz historie o duchach, to sobie "Egzorcystę" czy inne "Z życia wzięte" czytaj, i im pisz, jak Cię wydrukują to dostaniesz jakieś pieniądze za to.

Mówienie, że coś ci się wydaje czy usilne wmawianie, że to cień ptaka czy inna pierdoła nie jest przykładem dzielenia się swoją wiedzą.


  • 0

#12

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Uwaga, zdradzę Ci wielki sekret, oparty o wieloletnie badania, które robiłem: duchów nie ma, to wszystko dzieje się w Twojej głowie.
  • 0



#13

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Raczej oczekiwałam od tego forum fajnych rozmów na takie tematy, może jakiś ciekawostek, dzielenia się ze sobą swoimi doświadczeniami czy widzą z tego zakresu. 

 

 

Żeby nie było że my tylko marudzimy, ale ile razy można słuchać w kółko o skrobaniu w nocy czy jakiś stukach czy pukach i cienistych postaciach. 

Były tu ciekawe tematy na kilka stron, ale to rzadkość tutaj.

http://www.paranorma...rsa/?hl=andersa

http://www.paranorma...37356-niepokoj/

http://www.paranorma...skie +peryferia

http://www.paranorma...skie +peryferia

http://www.paranorma...


  • 1



#14

Kosodrzewina.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

Uwaga, zdradzę Ci wielki sekret, oparty o wieloletnie badania, które robiłem: duchów nie ma, to wszystko dzieje się w Twojej głowie.

Ciekawa jestem więc, jak wyglądały Twoje badania?


 

 

Może jakiś mały gryzoń dostał się do środka przez okno balkonowe, pies go wyczuł i wpadł w panikę. Mój owczarek potrafi rzucić sie na drugiego psa a boi sie myszy. Jeśli to już się nie powtórzyło to chyba nie ma się czym przejmować...

Po domu jeszcze jakiś gryzoń może mógłby się szwędać ale nie ma opcji żeby przeszedł drzwi do garażu. Miałam kiedyś podobną sytuacje gdzie psiak za wszelką cenę nie chciał wejść no garażu ani do domu, było to bardzo podobnie. Było parę takich epizodów gdzie wydawało mi się,że widzi coś czego akurat ja nie widzę.

 

Psy i koty  często się tak zachowują dzieje się tak dlatego gdyż ich zdolność postrzegania i słyszenia jest bardziej  rozwinięta niż nasza. Nawet zwykły karaluch możne przykuć ich uwagę. Powinnaś była wpuścić psa do piwnicy i obserwować co się stanie. Z jednej strony mówisz ze pies poleciał za tym czymś do do drzwi i chciał za wszelka cenę wejść. Potem piszesz ze zdarza mu się bać wejść do garażu. To dwie rożne reakcje. Rozumiem również ze piwnica i garaż to to samo pomieszczenie? 

 

Z niechęcią do wejścia do garażu, chodzi mi mniej więcej o podobną sytuację, którą opisałam. Nie jest tak zawsze ale zdarza się, że usiądzie przed wejściem gapi się w pomieszczenie i warczy. A co do tego, że pies poleciał to tak, wyrwała do drzwi garażowych jakby kogoś czy coś goiła, jednak byłam cały czas na tym dość mocno skupiona i nie zauważyła nawet muszki. 


  • 0

#15

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sebastian.

 

No i co z tego że podobne tematy były już? Takie tematy były, sa i będa, tak samo jak będa dwie strony barykady, czyli Ci co biora pod uwage zjawiska paranormalne, i sceptycy, co wszystko skreslaja jak leci, byle tylko nie przedyskutowac na tematy zjawisk paranormalnych i nie koniecznie paranormalnych, i nie wyjasnionych. Bo przeciez nie możecie miec pewności do końca, to tylko wasze przypuszczenia, ale lepiej kogos z góry wysmiac i odrzucić pewna ewentualność. Skoro tak ładnie, bym powiedział grupowo z pewna synchronizacja, obalacie sztucznie tematy paranormalne, to co robicie na forum o nazwie paranormalne? TA "pewnośc" siebie wśród sceptyków zawsze mnie dziwiła co do tematów paranormalnych. Nie widze tutaj normalnej dyskusji, tylko próby wysmiania kogos i zrównania z ziemią.


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 09.03.2015 - 19:44

  • 1


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: zwierzę, pies, strach, gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych