Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone szpilki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lucy2000.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zagadnienie, które do dziś nie zostało wyjaśnione zmusza mnie do nieustannej analizy i szukania ostatecznej odpowiedzi. Czerwone szpilki. Miałam je na sobie, kiedy na niebieskim firmamencie ukazał się srebrny spodek. Zadarłam głowę do góry i spojrzałam na połyskujący pojazd, a on spojrzał na mnie i nim się zorientowałam moje szpilki poszybowały ku górze. Kto wie co się z nimi teraz dzieje, proszę o pilny kontakt.


  • 3

#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już podaje pilnie kontakt: Prof. dr hab. n. med. Marek Jarema, lekarz specjalista psychiatra, b. Konsultant Krajowy ds Psychiatrii.

Nie ma za co.


  • 2



#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zagadnienie, które do dziś nie zostało wyjaśnione zmusza mnie do nieustannej analizy i szukania ostatecznej odpowiedzi. Czerwone szpilki. Miałam je na sobie, kiedy na niebieskim firmamencie ukazał się srebrny spodek. Zadarłam głowę do góry i spojrzałam na połyskujący pojazd, a on spojrzał na mnie i nim się zorientowałam moje szpilki poszybowały ku górze. Kto wie co się z nimi teraz dzieje, proszę o pilny kontakt.

 

 

Zdaje się że już przeanalizowałaś całe zdarzenie od strony formalnej teraz może przyszedł czas zająć się psychoanalitycznym aspektem

tego zdarzenia.
Możesz zastosować najprostszą analizę sięgając do archetypów lub pokuś się o bardziej indywidualny przekaz tego zjawiska.
Ach te czerwone szpileczki ^^,


Użytkownik Aidil edytował ten post 03.03.2015 - 09:36

  • 0



#4

kondzik123.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słaby trolling.


  • 0

#5

Lucy2000.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bekon


Dodam jeszcze tylko, że byłam również świadkiem wirowania kapci. Zjawisko to często opisywane jest jako kapciowanie naprzemienne. Innymi słowy - wyginająca się czasoprzestrzeń wprawia w ruch obrotowy kapcie. Co tu więcej mówić, fenomen ten został szczegółowo opisany na pradawnym zwoju liczącym ok. 5000 lat, znalezionym w okolicach Machu Picchu.

 

prowokacja2.gif

/Connor


  • 4

#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PROWOKACJA

 

Zjawisko to opisane w Regulaminie forum m.in. jako celowe wprowadzanie w błąd. Innymi słowy - trolling. Co tu więcej mówić, nie wiadomo kiedy fenomen trollingu tak naprawdę się pojawił. Wiadomo jedynie, że walkę z trolelami próbował podjąć Bonzo. Nie zdołał zwyciężyć i bitwa zakończyła się rozejmem między hakerem i trolelami. Znalezione starożytne zapiski wskazują, że trollowano już w tamtych czasach.

 

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych