Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paraliz, duchy , halucynacje, wizje i takie tam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

Opetany.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

25 lat. <- nigdy nie bylem poważnie chory  jestem zdrowy jak koń + bardzo dobra kondycja fizyczna, nie pale ,pije okazjonalnie, nie przyjmuje żadnych narkotyków itp

 

Zamierzam opisywać w tym temacie rożne zjawiska z mojego życia . Jest tego tak dużo, ze  mógłbym napisać o tym chyba kilka książek, o ile tylko pamieć pozwoli. 

Z góry przepraszam za wszystkie błędy językowe, jakie znajdziecie w tym temacie, nigdy nie bylem jakimś asem z języka polskiego...

Postaram się dodać od czasu do czasu coś ciekawego, zapewne nie w porządku chronologicznym .

 

Paraliżu sennego doświadczyłem w życiu setki razy - ciągnięcia za nogę duszenia dźwięki ,rożnego rodzaju ,widzenia itd. 

Nie mam zamiaru kopiować tekstów o paraliżu sennym(podstawowe informacje znajdziesz w google), wydaje mi się ze mam dużo więcej doświadczenia z paraliżem sennym niż większość ludzi przytrafia on mi się prawie codziennie od 4 lat , a przynajmniej raz w tygodniu.

(dzięki czemu czuje się świetnie i jestem wyspany )

A tak na poważnie. 

Czytając rożne artykuły o PS, zauważyłem, ze brakuje w nich wielu rzeczy ( prawdopodobnie z powodu braku doświadczenia)

Za 500 razem reaguje się już dużo inaczej niż za 1-10.Z czasem można się do tego przyzwyczaić.

 

W moim przypadku PS. zazwyczaj jest miedzy 2-6 rano. Najczęściej jest to godzina 3:30~

 

(Same zjawisko przytrafia się dużo częściej, jeżeli śpimy z rekami pod kołdrą,

wiec kiedy kładziemy się  spać z ręka, rekami nie przykrytymi zmniejsza szanse przytrafienia się paraliżu ( przynajmniej tak to działa u mnie).)

 

 

1 Paraliż jaki pamiętam- spałem na brzuchu przykryty kołdra oczywiście nie mogłem się ruszyć i coś jakby dociskało mnie do łózka z ciekawostek kolega który spal w pokoju na innym łóżku obudził się i zobaczył małą dziewczynkę w białym ubraniu obok mojego łózka..

 

 

 

 

27.02.2015 Najświeższe.

Obudziłem się ~3:30 Szmery + granie muzyki przez około 10-15 sekund -sprawdziłem telefon czy nie zostawiłem włączonego odtwarzacza muzyki. Muzyka nadal grała ale nie z telefonu. Grala bardzo cicho, a dźwięk dochodził ze słuchawek które nie były do niczego podłączone???


Użytkownik Opetany edytował ten post 27.02.2015 - 14:18

  • 1

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


1 Paraliż jaki pamiętam- spałem na brzuchu przykryty kołdra oczywiście nie mogłem się ruszyć i coś jakby dociskało mnie do łózka z ciekawostek kolega który spal w pokoju na innym łóżku obudził się i zobaczył małą dziewczynkę w białym ubraniu obok mojego łózka..

 

A co to ma do paraliżu? Paraliż jest normalnym zjawiskiem biologicznym a nie manifestacją małych dziewczynek z zaświatów.


  • 1



#3

Opetany.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^ up dokładnie ja niczego takiego nie widziałem to widział mój kolega. jak napisałem leżałem na brzuchu i coś jakby siedziało mi na plecach.

 

XXXXX

 

Dotyk ,ciągnięcia itd

 

Parali x

Dzień - godz x

 

Budze się, jestem sparaliżowany nagle czuje czyjaś rękę na mojej nodze, coś ciagnie mnie  za nogę musi to być raczej mała osoba przesunęła moje ciało o kilka centymetrów i przestała. Samo zajście trwało bardzo szybko z 2-3 sekundy.

( Ciągniecie za nogę przytrafiło mi się może z 3 razy) 

 

Ciągniecie za rękę było podobne coś jakby podniosło kołdrę i pociągnęło mnie za rękę - najciekawszy w tym zajściu był sam dotyk jakby przez  "gumowa rękawice."


Użytkownik Opetany edytował ten post 27.02.2015 - 14:39

  • 0

#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale podczas paraliżu nic Cię nie ciągnie za rękę czy za nogę, to tylko halucynacje dotykowe. Chyba mało wiesz o paraliżu.


  • 0



#5

Opetany.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, staram się opisywać tylko to co mi się przytrafiło. Tak leżałem sparaliżowany i coś ciągnęło mnie za nogę, rękę kilka razy.


  • 0

#6

bilindab.
  • Postów: 53
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

współczuję stary !

miałem kiedyś dobrą znajomą która miała doświadczenia z paraliżem sennym, więc znam podobne relacje z pierwszej ręki. Na pocieszenie powiem Ci, że u niej to przeszło samoistnie, a miawała totalne hardcory łącznie z mega realnymi halunami słuchowymi i czuciowymi, uczuciem opuszczania ciała itd przez kilka lat.

przy okazji bardzo się tego wszystkiego bała, chociaż wiedziała, czym to jest.

 

Przy okazji nastaw się psychicznie na totalny atak zaraz na Ciebie na tym godnym pożałowania forum, które stało się od kilku lat miejscem wzajemnej adoracji niedopieszczonych sceptyków nawet samego sceptycyzmu.

 

pozdrawiam,


  • 0

#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@bilindab
I po co te uszczypliwości? Lepiej gdybym napisał że to są ataki demona który przybiera postac małej dziewczynki?

Co do paraliżu to sam miałem go kilkanaście razy, z czasem przywykłem do niego i teraz olewam go poprostu.
  • 1



#8

SoScary.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To napewno demon cie paraliżuje

 

upomnienie.gif

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

 

Kronikarz


  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śpisz z kolegą w jednym pokoju? To bardziej zastanawiające niż paraliże.
  • 2



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śpisz z kolegą w jednym pokoju? To bardziej zastanawiające niż paraliże.

 

Coś ci spadło a na pewno nie inwencja twórcza czy też sarkazm, ale coś ... z tego co napisałeś to w życiu nie byłeś w akademiku w którym śpi
się w pokoju z reguły, z jakimiś kmisiami, nie byleś pewnie też nigdy pod namiotem i nie mieszkałeś zapewne za granicą gdzie często śpi się
w pokoju z osobami których się nie zna.  

 

Paraliż jest naturalnym elementem towarzyszący zasypianiu więc nie wiem czemu tak się dziwisz i dziwisz, i nie dowierzasz oczywistości.


Użytkownik Aidil edytował ten post 27.02.2015 - 18:31

  • 0



#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale piszmy na temat ok? :) Bo widzę, że już się zaczynają szturchnięcia osobiste. Wszystko także.


  • 0



#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale piszmy na temat ok? :) Bo widzę, że już się zaczynają szturchnięcia osobiste. Wszystko także.

 

Wcześniej nie dostrzegłeś w ten sposób piszącego @Wszystko
@ Wszystko  jest kontrolowanym przypadkiem? ponieważ już nie wypadało go nie wymienić?  

Trudno nie dostrzec nierówne traktowanie użytkowników.


  • 0



#13

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ale piszmy na temat ok? :) Bo widzę, że już się zaczynają szturchnięcia osobiste. Wszystko także.

 

Wcześniej nie dostrzegłeś w ten sposób piszącego @Wszystko
@ Wszystko  jest kontrolowanym przypadkiem? ponieważ już nie wypadało go nie wymienić?  

Trudno nie dostrzec nierówne traktowanie użytkowników.

 

 

Przeczytaj jeszcze raz drugie moje zdanie. Nikogo nie wyróżniam, post był skierowany to Was obojga. Koniec spamu.


  • 0



#14

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śpisz z kolegą w jednym pokoju? To bardziej zastanawiające niż paraliże.

 

Naprawdę ?

 

A może to student i mają jeden pokój w akademiku? 

A może to koledzy, którzy wyjechali gdzieś za pracą i wynajmują wspólnie kawalerkę, żeby było taniej.

 

Co w tym dziwnego?

 

 

Do autora wątku... Skoro kolega widział coś na Twoich plecach, to może postarajcie się to nagrać jakoś następnym razem, by mieć " niepodważalny" dowód. ;)


Użytkownik Trzynastka edytował ten post 27.02.2015 - 20:39

  • 0



#15

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Śpisz z kolegą w jednym pokoju? To bardziej zastanawiające niż paraliże.

 

Naprawdę ?

 

A może to student i mają jeden pokój w akademiku? 

A może to koledzy, którzy wyjechali gdzieś za pracą i wynajmują wspólnie kawalerkę, żeby było taniej.

 

Co w tym dziwnego?

 

 

Do autora wątku... Skoro kolega widział coś na Twoich plecach, to może postarajcie się to nagrać jakoś następnym razem, by mieć " niepodważalny" dowód. ;)

 

 

Przecież to Aidil napisała wyżej... :facepalm: ludzie, czytajcie temat w którym piszecie.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych