Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy sądzicie że powinno być więcej ankiet?

ankieta ankiety forum

  • Please log in to reply
8 replies to this topic

Ankieta: Czy sądzicie że powinno być więcej ankiet? (12 użytkowników oddało głos)

Czy sądzicie że powinno być więcej ankiet?

  1. Tak, jest ich zdecydowanie za mało (5 głosów [41.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 41.67%

  2. jest mi to obojętne (4 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  3. Nie, to beznadziejny pomysł (3 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na to wpływ mamy wszyscy ale co o tym myślicie? Bardzo mi brakuj tego typu metody zbierania informacji-ankiety i owszem są ale jest ich stosunkowo niewiele. Dodam tylko że tym postem chciałabym zachęcić jak najwięcej osób pośród nas do załączania ankiet do  postów.

Wbrew pozorom ankieta przekrojowo może pokazać to co myślimy na dany temat bez dokładnego wertowania 10 czy nawet ok 150 stron dyskusji.

Sama ankieta często tez prowokuje do dyskusji a nie ja zastępuje.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 18.02.2015 - 18:55


#2

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się, żeby ankiety tutaj wiele poprawiły. Ale jak sama mówisz, każdy może założyć ankietę, więc jak Ci się chce...



#3

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się, żeby ankiety tutaj wiele poprawiły. Ale jak sama mówisz, każdy może założyć ankietę, więc jak Ci się chce...

Nie chodzi o to by poprawiać coś co już jest świetne. Po prostu wydaje mi się że byłby to ciekawy element wymiany poglądów i mam nadzieję że może ten post zachęci niektórych forumowiczów do tworzenia ankiet :)



#4

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzeba było dodać w tym temacie ankiete z pytaniem. "Czy sądzicie że powinno być więcej ankiet?" ;)

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 18.02.2015 - 03:16




#5

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trzeba było dodać w tym temacie ankiete z pytaniem. "Czy sądzicie że powinno być więcej ankiet?" ;)

Zrobione ;p



#6

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zamiast formułować ciekawe wypowiedzi, użytkowników przyzwyczaja to do klikania, jestem przeciw.



#7

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zamiast formułować ciekawe wypowiedzi, użytkowników przyzwyczaja to do klikania, jestem przeciw.

Nie chodzi o to żeby tylko kliknąć. Ankieta to ciekawy sondaż takie podsumowanie naszych przemyśleń które potem i tak są często szeroko komentowane czesto na 10 lub nawet 200 stronach. Dyskusje na vortalu 'paranormalne.pl' czesto są bardzo aktywne i zajmuja wiele stron. Czasem nie sposob nad tym nadazyć i nie zawsze trzeba kiedy np 2 lub 3 znajomych prowadzi akurat wymianę zdań :) Kiedy przejrzałam tematy forumowe z ankietami zauważyłam ze jest ich niewiele ale jeśli się pojawiały były oprocz ankiet szeroko komentowane.



#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ankieta staje się ciekawa, kiedy ankieterzy mają możliwość wypowiedzenia się w zagadnieniu. Pytanie (paranormalne): 

- czy lubisz jeść koty?

Klasyka ankiet, to odpowiedź: tak, lub nie, oraz czasem. Jeżeli dać ludziom możliwość wypowiedzenia się: "jeżeli tak, to dlaczego?", taka odpowiedź jest jaśniejsza i wnosi o wiele więcej niż zwykłe "tak". Nawet "tak, ale nie powiem dlaczego", jest lepsze, niż jak to ktoś nazwał, bezmyślne klikanie.

Osobiście nie cierpię ankiet i sondaży, głosowałem na "nie".





#9

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ankieta staje się ciekawa, kiedy ankieterzy mają możliwość wypowiedzenia się w zagadnieniu. Pytanie (paranormalne): 

- czy lubisz jeść koty?

Klasyka ankiet, to odpowiedź: tak, lub nie, oraz czasem. Jeżeli dać ludziom możliwość wypowiedzenia się: "jeżeli tak, to dlaczego?", taka odpowiedź jest jaśniejsza i wnosi o wiele więcej niż zwykłe "tak". Nawet "tak, ale nie powiem dlaczego", jest lepsze, niż jak to ktoś nazwał, bezmyślne klikanie.

Osobiście nie cierpię ankiet i sondaży, głosowałem na "nie".

to bardzo mało kreatywna ta ankieta jeśli zakłada tylko trzy opcje xD. Jeżeli spojrzeć na posty z ankietami to forumowicze wypowiadają się pod nimi równie chętnie co pod zwykłymi postami a czasami dyskusje wrą na ponad 100 stron. Wszystko zależy od tematu a ankieta to dobre podsumowanie całościowej opinii na dzień dobry  każdy jednak ma swoje zdanie i prawidłowo :)


Użytkownik Cadavera edytował ten post 19.02.2015 - 01:30




Also tagged with one or more of these keywords: ankieta, ankiety, forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych