Skocz do zawartości


Czy żydomasoneria chce zniszczyć polski kościół?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś napotkałem się na taki filmik, według mnie autor ma rację a jakie jest Wasze zdanie?

 


  • -4

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polski kościół niszczy się sam, głównie nieprzemyślanymi decyzjami i wypowiedziami jego członków.


  • 3



#3

Krytyczny.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Chyba zapomniano w tym materiale o Janie Pawle II i obecnie Franciszku. Dla mnie osobiście Kościół Katolicki może zostać przez tych Żydów całkowicie zmieciony z powierzchni. Fałszywy Kościół, umorusany w krwi niewinnych ludzi, popierający atak Hitlera na Polskę, wspierający całym sercem nazistów, siedlisko pedofilów i innych zwyrodnialców. Msza święta to katastrofa mentalna dla umysłu, zero analizy pisma, ten smutek, żal za grzechy, ciągłe przypominanie o tym jacy to grzeszni i mali jesteśmy, klękanie przed Panem, jak niewolnicy, gromadzenie niewyobrażalnych bogactw, ściągnie do stolicy piotrowej rekordowej ilości dziwek, machloje finansowe, nieludzki, niehumanitarny nakaz celibatu dla młodych ludzi. Czy do tego wszystkiego potrzebni są jeszcze żydowscy krętacze? Nie sądzę.


  • 3

#4

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kościół katolicki jest wrogiem masonerii, szczególnie tej liberalnej np Wielki Wschód Francji, ale oni już się przeliczyli ci masoni, bo jak we Francji chcieli się podłączyć pod kampanię "nie dla islamizacji" na równo z Narodowym Ruchem Republikańskim, Oporem Republikańskim, Laicką Odpowiedzią i Blokiem Tożsamości, to zablokowano im marsz. Wielcy zwolennicy "laickości" tworzyli przez 200 lat państwo, które zwróciło się przeciwko nim.

 

Czasem mam nadzieję, że podobnie będzie w Polsce. No i rozdzielmy masonerię, są masoni idioci, którzy pieprzą o jakiejś wolności, równości i braterstwie, a są też normalni masoni, konserwatywni ...


  • 0

#5

dex777.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba zapomniano w tym materiale o Janie Pawle II i obecnie Franciszku. Dla mnie osobiście Kościół Katolicki może zostać przez tych Żydów całkowicie zmieciony z powierzchni. Fałszywy Kościół, umorusany w krwi niewinnych ludzi, popierający atak Hitlera na Polskę, wspierający całym sercem nazistów, siedlisko pedofilów i innych zwyrodnialców. Msza święta to katastrofa mentalna dla umysłu, zero analizy pisma, ten smutek, żal za grzechy, ciągłe przypominanie o tym jacy to grzeszni i mali jesteśmy, klękanie przed Panem, jak niewolnicy, gromadzenie niewyobrażalnych bogactw, ściągnie do stolicy piotrowej rekordowej ilości dziwek, machloje finansowe, nieludzki, niehumanitarny nakaz celibatu dla młodych ludzi. Czy do tego wszystkiego potrzebni są jeszcze żydowscy krętacze? Nie sądzę.

 

Zniszczmy kościół Katolicki, niech święty miecz Islamu spadnie na twoją ateistyczną głowę.

 

 

Franciszek jest marionetką masonów.


Użytkownik dex777 edytował ten post 10.02.2015 - 19:35

  • 0

#6

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Franciszek jest marionetką masonów.

 

Myślę, że tu raczej chodzi o teologię wyzwolenia w Ameryce Łacińskiej. No i sam Franciszek próbuje przystosować się do współczesności, na czym - moim zdaniem - Kościół najbardziej straci. On stanowczo zaprzecza temu wszystkiemu, ale myślę, że jednak w rzeczywistości ma to trochę wpływ na niego.

 

Do tego dochodzą lewackie media, które próbują pokazać papieża jakO* nowoczesnego i zlewaczonego. Według mnie to przesada. Nie warto martwić się tym co dzieje się z Kościołem, jeśli już mamy martwić się o katolicyzm, ale o to co dzieje się z "wiernie" idącymi za tą instytucją.


Użytkownik owerfull edytował ten post 11.02.2015 - 00:48

  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdemu wymyślili jakieś żydowskie nazwisko. Ten spis przypomina to co znajdowało się kiedyś na stronie polonica.net

Piszesz że autor ma rację. To znaczy że tego nie sprawdziłeś.

Komorowski i Lech Kaczyński też brali udział w obchodach święta chanuki. Aha no i Jezus był żydem bo według żydowskiego prawa każdy kto ma matkę żydówkę jest zydem. Filmik to mocna propaganda i nic więcej.


  • 4



#8 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Krytyczny, przykro mi to tutaj napisać ale jesteś ciemnym głupkiem. Ta propaganda z pedofilią w kościele to manipulacja! Jak już raz na jakiś czas się trafi jakiś ksiądz pedofil to nie jest to prawdziwy ksiądz tylko mason podstawiony. Nie masz prawa obrażać kościoła bo obrażasz uczucia religijne! Naruszasz regulamin! Niech na twoją ciemną, ateistyczną głowę spadnie Islam, tak jak napisał Dex777.

 

PS poszedł raport na Krytycznego.

 

obraza2.gif

 

To, że zmienisz treść, nie zmienia faktu, że obrażasz innych. Odpocznij sobie miesiąc i pomyśl nad sobą.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 11.02.2015 - 12:58

  • -4

#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jak już raz na jakiś czas się trafi jakiś ksiądz pedofil to nie jest to prawdziwy ksiądz tylko mason podstawiony.

Ty na serio czy sobie jaja robisz? Myślisz że w tak dużej grupie mężczyzn nie zdarzają się pedofile?


  • 1



#10

Herudin.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakieś dowody, że to mason? Ja mogę sobie powiedzieć, że masoni to nie masoni a księża! Tylko udają masonów, żeby mieć sztucznego wroga. Kimś trzeba ludzi straszyć :P Może ty też jesteś masonem, a tylko udajesz, że jesteś ich przeciwnikiem. Tylko po to by odkryć kto faktycznie jest im przeciwny i później się ich pozbyć.


  • 0

#11 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale wy jesteście ograniczeni myśląc że pedofilia jest jedynie w kościele... Masoni atakują kościół i taka jest prawda. 


Użytkownik MrTank edytował ten post 11.02.2015 - 12:46

  • -3

#12

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ktoś powiedział, że tylko w kościele? Jeśli tak, to zacytuj.

Prezentujesz tutaj pogląd, że jak ktoś jest katolikiem, to na 100% jest święty. No bo jak to - przecież ksiądz nie może być pedofilem! Strasznie to naiwne.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 11.02.2015 - 21:22

  • 0



#13

Herudin.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt nie myśli, że jest tylko w kościele. Jakieś dowody na ten atak na Kościół? I która masoneria? Oni się składają z kilku różnych Loży czy grup które się mogą dość bardzo od siebie różnić :P Piszesz, że my jesteśmy ograniczeni... Jak dla mnie to ograniczeni są ludzie którzy wszędzie doszukują się spisku masonów/żydów/iluminatów czy kogo tam jeszcze. Niektórzy chcą ludzi straszyć jakimś potężnym wrogiem, który tylko czeka by zniszczyć ich kulturę, wiarę czy co tam jeszcze. A chcą straszyć po to bo zastraszonym ludem łatwiej się rządzi. Kiedyś Kościół straszył poganami, heretykami, czarownicami, żydami a później doszli do tego masoni. Wszystkich łączyło jedno: nie podobali się Kościołowi bo mieli inne poglądu, wyznawali inne rzeczy i nie chcieli mu się podporządkować. No i kończyło się to pogromem tych ludzi. Może Ty jesteś agentem kościoła, który chce ludzi przeciwko masonem teraz skierować? I gadanie, że papież Franciszek jest narzędziem masonów. Proszę Cię! To co masoni silniejsi od Boga, że potrafili ustawić na tronie papieskim swojego kandydata? :P


  • 0

#14

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli piszesz że każdy ksiądz pedofil to podstawiony mason to automatycznie zakładasz że wśród księży pedofilia się nie zdarza. I kto tu jest ograniczony?


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych