Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy u mnie są demony?

Duchy Nie jetem fakeiem Strach jak cholera

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

KPR.
  • Postów: 16
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam, jest to mój pierwszy wpis na forum, założyłem konto kilka godzin temu ( co możecie zobaczyć w tabliczce "nowi Użytkownicy), po to aby ogarnąć kolka fake'ów, i żeby napisać co dzieje się u mnie w domu. Więc zacznijmy

 

Nie będę wymyślał historyjek, walnę prosto z mostu: Od jakiegoś czasu u mnie na strychu ktoś drapie pazurami w drewniana podłogę przy czym jęczy, błaga o życie, za drzwiami w nocy słyszę połykanie śliny, kot się dziwnie zachowuje, czuję się nieswojo. 

 

Połykanie śliny - nie możliwe żeby jakaś ŻYWA istota połykała tą ślinę, czy coś ślinopodbnego. Czasem rodzice się za drzwiami czają, bo słuchają czy nie gram na kompie, ale dzieje się to wtedy kiedy gram. Oni są uczuleni na dźwięk myszki i klawiatury, od razu by mi wbili do pokoju. poza tym mam nowe drzwi, więc gdy otwiera się je nawet powoli, to się o siebie "ocierają", więc czasem wiem kiedy wyłączyć :P

 

Kot się dziwnie zachowuje - jak leży ze mną w łóżku to się wpatruję ścianę, jakby normalnie ducha zobaczył ( :P ). Nie moge go oderwać, czasem się kręci po pokoju, syczy na mnie.

 

Dźwięki na strychu - mieszkam w domu przedwojennym, mieszkał tu mój pradziadek, stacjonowali tu niemcy i pewnie się trochę zabawili z tamtejszymi dziewczynami :)

 

Coś o mnie:

-Mam 12 lat 

-Mimo że mam 12 lat nie jestem fake'iem

-Lubie oglądać horrory, rzadko który mnie straszy

-Interesuję się grami typu horror, zombie, survival itp.

-Jestem znany w szkole z prawdziwych opowieści, nigdy nic nie zmyśliłem

 

Napiszcie co sądzicie o moich przeżyciach. Może powinienem wezwać egzorcystę?

P.S czasami z niewyjaśnionego powodu, coś mnie zaczyna boleć i pojawia mi się tam krwiak, siniec itp. ostatnio jak mieliśmy jechać do miasta, coś mnie "podrapało" w usta.


  • -6

#2

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takie zachowanie kota to nic dziwnego, powiedziałbym nawet, że jest normalne. Koty po prostu czasem tak się zachowują.

Co do tego jęczenia - jeśli tak wyraźnie to słychać, to po prostu to nagraj, będzie łatwiej ocenić.

A z tym połykaniem śliny nie za bardzo rozumiem o co chodzi.


  • 0



#3

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fake taki, że aż dwa tematy trzeba było zakładać? Ferie to się nudzi? Ostatnio jakaś moda, na jęczenie,  demony itp. I te "o mnie" :facepalm:  Myślisz, że autentyczność to podniesie?

 

EDIT: Sorry już trzy tematy. Naprawdę to pora już do spania. Zaraz wparuje tu moderator i się skończy dzień dziecka :*


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 25.01.2015 - 02:35

  • 1



#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawa jest prosta - wbijaj na strych, ustaw kamerę i włącz. Najlepiej na noc. Rano oczekujemy tutaj niezłego filmu grozy, sądząc po opisie. Czekamy.


  • 0



#5

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zagraj sobie w Dark Souls (koniecznie pierwszą część) odechce Ci się zakładać bezsensownych tematów na forum. 


Użytkownik Mr. Saturday edytował ten post 25.01.2015 - 05:33

  • 0

#6

KPR.
  • Postów: 16
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Fake taki, że aż dwa tematy trzeba było zakładać? Ferie to się nudzi? Ostatnio jakaś moda, na jęczenie,  demony itp. I te "o mnie" :facepalm:  Myślisz, że autentyczność to podniesie?

 

EDIT: Sorry już trzy tematy. Naprawdę to pora już do spania. Zaraz wparuje tu moderator i się skończy dzień dziecka :*

Poprostu był to mój pierwszy temat, i jak zakładałem go to kilka razy kliknąłem bo nie chciało bo załadować, proste...


Zagraj sobie w Dark Souls (koniecznie pierwszą część) odechce Ci się zakładać bezsensownych tematów na forum. 

To po co jest wogóle to forum? Dzielę się tym, co się u mnie dzieje, a wy sobie jaja robicie. 

P.S nie mam kasy na dark Souls


  • 0

#7

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta kliknąłeś parę razy, a w każdym temacie były różne dopiski? Nice try.

 

Jak już chcesz to nagraj coś, jakiś dowód, a nie.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 25.01.2015 - 15:54

  • 0



#8

KPR.
  • Postów: 16
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Sprawa jest prosta - wbijaj na strych, ustaw kamerę i włącz. Najlepiej na noc. Rano oczekujemy tutaj niezłego filmu grozy, sądząc po opisie. Czekamy.

A po co mam wbijać na strych i ustawić kamerkę, skoro pewnie nic nie będzie widać bo to duchy((na pewno)a nie chupacabra). A poza tym żeby wejść na strych potrzebuję drabiny, a rodzice nie wierzą w nic co mówię. Już mnie wysłali do psychologa, w czwartek mam 2 spotkanie ( pierwsze tylko z rodzicami ))

Do tego w nocy mi szurają buty, czasami czekam tylko na to, jak usłyszę to od razu wybiegam z wielkim nożem kuchennym, który wcześniej przyniosłem, a tam **** blada :(


Ta kliknąłeś parę razy, a w każdym temacie były różne dopiski? Nice try.

 

Jak już chcesz to nagraj coś, jakiś dowód, a nie.

Kliknąłem pare razy, bo było żebym czekał, i jak cofałem stronkę to wszystko mi się czyściło i musiałem pisać od nowa

 

Nie używaj słów wulgarnych.

 

Kronikarz


  • -1

#9

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze ciesz się, że rodzice cię wysłali do psychologa, może to pomoże( a nie oglądanie horrorów-.-). Po drugie dlaczego nie weźmiesz rodziców na noc do siebie aby oni usłyszeli?

 

Kliknąłem pare razy, bo było żebym czekał, i jak cofałem stronkę to wszystko mi się czyściło i musiałem pisać od nowa

No nieźle, że w 2/3 minuty to wszystko od nowa napisałeś i nawet nie sprawdziłeś czy coś sie pojawiło? Rly -.-

 

Dwaj nagraj te dźwięki przynajmniej z obrazem ze swojego pokoju.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 25.01.2015 - 16:00

  • 0



#10

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie, skoro twierdzisz, że słychać "jęki i błaganie o pomoc" to je nagraj. Chyba nie musisz wychodzić na strych, żeby to zrobić.

 

Ale pewnie teraz się okaże, że dziwnym trafem dźwięki ustały :)


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 25.01.2015 - 16:01

  • 0



#11

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja Ci wierzę, jest to jedna z bardziej wiarygodnych historii jakie tu widziałem. niestety egzorcyzmy tu już nic nie pomogą, one tylko pogorszą sprawę bo rozzłoszczą demony które mieszkają u Ciebie na strychu. Jedyny sposób na pozbycie się demonów to otwarcie portalu do wymiaru z którego przybyły.


  • 2



#12

KPR.
  • Postów: 16
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Takie zachowanie kota to nic dziwnego, powiedziałbym nawet, że jest normalne. Koty po prostu czasem tak się zachowują.

Co do tego jęczenia - jeśli tak wyraźnie to słychać, to po prostu to nagraj, będzie łatwiej ocenić.

A z tym połykaniem śliny nie za bardzo rozumiem o co chodzi.

ale żeby na mnie syczał? Czy o nie jest trochę dziwne?


Nie pisałem o tym, ale dźwięki nie pojawiają się codziennie, tylko co jakiś czas. Nie jest to wymówka, Nagram i wam włosy w ***** staną :P.


Ja Ci wierzę, jest to jedna z bardziej wiarygodnych historii jakie tu widziałem. niestety egzorcyzmy tu już nic nie pomogą, one tylko pogorszą sprawę bo rozzłoszczą demony które mieszkają u Ciebie na strychu. Jedyny sposób na pozbycie się demonów to otwarcie portalu do wymiaru z którego przybyły.

Raz słyszałem, że jak egzorcysta odprawiał egzorcyzmy ( Taka to moja logika :P ) to demon opętam kolesia i tam prawie zabił tego księdza :/

 

wulgaryzmy.gif

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 25.01.2015 - 16:23

  • 0

#13

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śmigaj od kompa bo mama z tatą usłyszą klikanie a tobie włosy jeszcze nie urosły, zacznie się szkoła i przestaniesz się nudzić.


  • 0



#14

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mojemu kotu zdarza się mnie podrapać albo ugryźć bez powodu. Koty tak robią.

 

Nagram i wam włosy w dupie staną.

Poważna deklaracja, tylko nas nie zawiedź -_-


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 25.01.2015 - 16:16

  • 0



#15

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie pisałem o tym, ale dźwięki nie pojawiają się codziennie, tylko co jakiś czas. Nie jest to wymówka, Nagram i wam włosy w dupie staną.

Ojoj przypadek? Poza tym upomnienie incoming.

Nie dziwię się za dużo horrorów, egzorcyzmów się naoglądał i 12 lat robi swoje. Rodzice dobrze, że podjęli dobrą decyzje(jeśli to też nie fake).


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Duchy, Nie jetem fakeiem, Strach jak cholera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych