Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska w 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziś znalazłem taki filmik naszego znanego jasnowidza,który mówi o wielkiej aferze politycznej w 2015r.Wrzuciłem to z ciekawości czy pod koniec roku przyznamy mu racje


poniżej wrzucam filmik nigeryjskiego proroka ,który przewiduje początek kryzysu w Polsce ,ten sam prorok przewidział katastrofę smoleńską

 

a to filmik o smoleńsku


  • 2

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć to co będzie się działo w 2015r wystarczy trochę analitycznego myślenia.

1. Afery w Polsce mamy co roku, mniejsze lub większe bardziej wstrząsające lub mniej.

2. Wojny na świecie a raczej konflikty, wybuchają praktycznie co roku i też mniejsze lub większe więc łatwo trafić w jakąś wojnę.

3. Wielką wojną co jakiś czas nas ktoś straszy i jeszcze nie wybuchła, jeśli wybuchnie to wtedy będą gadać że to ja ją przewidziałem 10 lat temu, nie ważne że datę przekładałem z roku na rok ale przewidziałem.


  • 4



#3

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tu wyrażnie zaznaczył,że to będzie duża afera więc poczekajmy zobaczymy


  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Whahahaha, jaki fejk z tym prorokiem. Wystarczy przyjrzeć się, że ruch ust nie jest zsynchronizowany z dźwiękiem.

O tym, że w Polsce będzie duża afera, to nie trudno prorokować, bo wiadomo, że będzie. Nie wiadomo natomiast, kiedy. 





#5

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybory masz w tym roku, kłamczuszka jest specjalnie wystawiana co chwilę na pożarcie przez króla bula, jej miejsce niedługo zastąpi Grześ, a media będą trąbić o wielkich zmianach. Sypie się ta łajba. Ku uciesze Narodu - oczywista, oczywistość ;)
  • 0



#6

maciek2561.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Whahahaha, jaki fejk z tym prorokiem. Wystarczy przyjrzeć się, że ruch ust nie jest zsynchronizowany z dźwiękiem.

O tym, że w Polsce będzie duża afera, to nie trudno prorokować, bo wiadomo, że będzie. Nie wiadomo natomiast, kiedy. 

 

 

 

Pierwszy raz widzisz film na YT ze źle zsynchronizowanym dźwiękiem z obrazem ??

Wygogluj sobie inne proroctwa tego jasnowidza na temat Polski i mi napisz czy to Fejk !!

 

 

 

 

 

http://chnnews.pl/in...lsce-wideo.html


Użytkownik maciek2561 edytował ten post 25.01.2015 - 12:57

  • 0

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jackowski przepowiada "wielką aferę w rządzie w połowie roku" od 2008 roku.


  • 3



#8

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no zobaczymy tutaj zaznacza ,że afera będzie naprawdę duża więc zobaczymy,jakieś facet jednak trafne przepowiednie ma.Kiedys widziałem filmik jak jakaś dziennikarka przyznała,ze nie opisała jego przepowiedni,że stany zostaną zaatakowane,po zamach na wtc żałowała,że tego nie zrobiła.Lepper też opowiadał,że słyszał od niego ,że nie widzi w ogóle Kaczyńskiego w wyborach,że tak jakby  go nie było ,co się stało póżniej wszyscy wiemy


  • 0

#9

Arczi1991.
  • Postów: 285
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jackowski przepowiada "wielką aferę w rządzie w połowie roku" od 2008 roku.

 

I na upartego ma racje, bo afera goni aferę ;)


  • 0

#10

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest już listopad, dla mnie te przepowiednie to bujda, ale kto wie, zostały prawie dwa miesiące.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych