Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen sprzed paru lat.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich. Będąc dzieckiem (5 klasa podstawówki) śnił mi się bardzo często pewien sen. Była w nim moja znajoma z klasy, ona mieszkała na osiedlu (jest identyczne oprócz jednego domu, wszystkie są takie same w rzeczywistości, tylko tego jednego nie ma), na którym obie byłyśmy we śnie. Opowiadała mi o domu (na tym osiedlu mieszka moja babcia, dom ten stoi obok jej domu - we śnie tylko), w którym mieszkała matka z synem, który był niepoczytalny i zabił się - nie wiem jak. Za jakiś czas jego matka popełniła samobójstwo wieszając się. Mówiła, że ten dom jest przeklęty, że nikt tam od ich śmierci nie mieszka. Był w kolorze ciemnozielonym, miał okna dolne zabite deskami, na górze zawsze paliło się światło. Podobno dlatego, żeby było widać, jak ktoś się tam włamie. Później ona znikała, a ja stałam w miejscu bardzo długi czas i obserwowałam te okna. Zawsze na koniec snu widziałam osobę/jej cień w oknie i od razu sie budziłam lub sen się kończył.
Nie napisałabym tego tematu na pewno, gdyby nie to, że kilka dni temu miałam znów ten sam sen, który pare lat temu powtarzał się bardzo często, co tydzień, a nawet częściej. Nie sugeruję, że jest to coś paranormalnego, bo na pewno ma jakieś wytłumaczenie. Dlaczego śnił mi się tyle razy jeden sen? I czy mogło to mieć z czymś związek?

Użytkownik Shae edytował ten post 23.01.2015 - 23:20

  • 0

#2

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym śnie Ci opowiadała? Czy tak naprawdę ?

Bo jak tak naprawdę, to może po prostu to wspomnienie gdzieś tam w Tobie zostało, w pamięci i czasami daje o sobie znać ;)


  • 0



#3

Sintitisir.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytałeś o ten sen swoją znajomą?

Podobno są rzadkie przypadki wspólnego śnienia... Może ona ci próbuje wkręcić jakąś shize.., Dobra teoria spiskowa nie?

Czasami niektóre sny po prostu śnią się wiele razy, zwłaszcza że już jak ci się przyśni drugi raz od razu zwracasz na niego większą uwagę, przez co podświadomie prowokujesz kolejny sen.


  • 0

#4

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym śnie Ci opowiadała? Czy tak naprawdę ?
Bo jak tak naprawdę, to może po prostu to wspomnienie gdzieś tam w Tobie zostało, w pamięci i czasami daje o sobie znać ;)


Jedynie we śnie. :)

@up
Nie rozmawiałam, bo po prostu zapominałam o tym lub uznawałam za zwykły sen, miałam 11 lat, więc nie rozumiałam jeszcze, że to coś dziwnego. Niestety nie mam jak z nią porozmawiać w danym momencie, bo nie mam z nią kontaktu - pokłóciłyśmy się. Ale nawet jeśli bym zapytała, to wątpię, by pamiętała sny sprzed tylu lat.
  • 0

#5

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może oglądałaś wtedy film, gdzie była taka sytuacja jak w Twoim śnie, albo gdzieś o tym czytałaś. I zapomniałaś.( Nie pamiętasz świadomie ) A w podświadomości to wspomnienie dalej jest i czasami się śni. 


  • 0



#6

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może oglądałaś wtedy film, gdzie była taka sytuacja jak w Twoim śnie, albo gdzieś o tym czytałaś. I zapomniałaś.( Nie pamiętasz świadomie ) A w podświadomości to wspomnienie dalej jest i czasami się śni. 


Ten sen mi się powtarzał, nawet jakby była taka sama sytuacja (dziwny dom i jego historia - choć za grosz nie kojarzę bym kiedykolwiek widziała go/czytała o nim) w filmie czy książce to przecież miejsce by nie było takie same (jak pisałam wszystkie domy są normalnie obok siebie w rzeczywistości i nie tylko domy, bo cała sceneria jest z rzeczywistości) i również osoba, z którą rozmawiałam.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych