Skocz do zawartości


Zdjęcie

Phoenix Mother Ship


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Fotka została nazwana "Phoenix Mother Ship". Oczywiście nie jest powiedziane w 100% czym to coś jest (póki pozostanie niezydentyfikowane to pozostanie w tym gronie) ...

Czy może to być np. jakiś prywatny samolot pasażerski (moje osobiste porównanie do przyziemnych rzeczy gdy ujrzałem ów fotkę) ? Nikt tego nie wyklucza :)

Tutaj zdjęcie z Waszyngtonu (rok 2005), które przedstawia coś o bardzo podobnej charakterystyce :

Dołączona grafika

Źródło: UFO Casebook
  • 0



#2

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może to poprostu kolejny tajny plan amerykańskiego wojska ?
  • 0

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Fotka została nazwana "Phoenix Mother Ship"


Co do tej fotki i tej ponizszej, sa to tylko i wylacznie samoloty pasazerskie, a zdjecie zrobiono z duzym czasem naswietlania. Analize jakoby to samoloty widzialem na pewnej popularnej stronie, ale teraz nie jestem w stanie przytoczyc adresu.
  • 0



#4

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

=]Fotka została nazwana "Phoenix Mother Ship". Oczywiście nie jest powiedziane w 100% czym to coś jest (póki pozostanie niezydentyfikowane to pozostanie w tym gronie) ...

Zarówno jedna fotka, jak i druga, to samoloty. Zdjęcia zostały zrobione w nocy przy użyciu wolnej migawki (wydłużony czas naświetlania), dlatego powstały takie smugi punktowych źródeł światła. Poza tymi smugami widać małe światełka. Nie zostawiły one smugi, ponieważ jest to jedno światełko, które "mrugało" w równych odstępach czasu. (tak typowe dla samolotów... :P )
Na drugim zdjęciu podobny efekt widać na ulicy, gdzie jechały samochody... Samolot leciał szybciej, dlatego smugi jego świateł są dłuższe.
Dołączona grafika

A tu podobna fotka, którą znalazłem w necie, ale przedstawia to samo zjawisko. :)
Dołączona grafika
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To już wiemy ... już przy owym tłumaczeniu wychodziłem z takową opcją, którą również zamieściłem :)
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych