Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze zdarzenia.

tajemnicze zdarzenia mój dom pokój

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

vitolde.

    spektakularne d00psko rumcajsa

  • Postów: 62
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witajcie. Mam tutaj do przekazania mianowicie jedną rzecz, której nie zapomnę do końca życia. Do tej pory byłem bardzo sceptyczny, ale to odmieniło moje podejście.

Mianowicie zaczęło się to tydzień temu, dokładnie to była środa, godzina około 3:09, kiedy zobaczyłem niedaleko mojego laptopa w pokoju czarną postać. Oczywiście myśle tak, że pewnie coś tam mi się skojarzyło z czymś więc się nie przejmuje, odwróciałem głowę i idę powoli spać, aż do czasu gdy mój komputer sam się włączył. Później nic się nie działo.

Przypomniało mi się o tym dzisiaj, gdy jak wychodziłem grałem sobie na laptopie i po jakimś czasie wychodze do łazienki. Gdy wracam widzę że na biurku mam rozlaną wodę. Zdziwiło mnie to, ale poszedłem do kuchni po ścierki. Gdy wróciłem to już było posprzątane i suche. Dzwoniłem już z tą sprawą na policję i straż pożarną ale nic nie mogli poradzić.

 

 

Dla lepszej oceny sytuacji powiem trochę o sobie:

- Mam 21 lat.
- Urodziłem się na Jowiszu, dokładnie w miejście Condyihyian (państwo Yurovie), przeprowadziłem się na Ziemię do Warszawy w wieku 18 lat.
- Moje umiejętności: Atak - 68/100, Obrona - 80/100, Kondycja - 74/100, Siła - 47/100, Magia - 89/100
- Specjalne umiejętności: Potrafię przenosić przedmioty o wadze do 2 ton z użyciem magii, znam dużo technik ataku z pomocą miecza dwuręcznego - zabiłem już ponad 1000 trolli, około 300 zombie, 200 młokosów, a nawet udało mi się 3 razy zabić nim giganta i 2 mamuty, więc doświadczenie niezłe
- Dostrzegam wiele znaczeń w liczbach - mój numer domu to 14, spójrzcie na moje umiejętności --> Atak 68/100 - 6+8=14, Obrona 72/100 Kondycka 77/100 ---> Gdy dodamy pierwszą liczbę z obrony do pierwszej z kondycji to: 7+7=14, gdy pomnożymy drugą liczę z obrony z drugą z kondycji to: 2*7=14. Przypadek? Mało tego moja data urodzenia to 21 lipiec czyli 21.07 --> 21-7=14.
- Często przewiduje coś złego i sprawdza się to w 100% przypadków - np. przewiduje, że po tym poście dostanę ostrzeżenie - zobaczymy czy się sprawdzi...
- Jeśli chodzi o klasę to jestem pół elfem, pół wampirem, ale mam trochę cech zwykłych ludzi

 

To tyle co mogę powiedzieć. Co o tym myślicie?

 

prowokacja2.gif

 

To o tym myślę.

 

Kronikarz


  • -1




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: tajemnicze, zdarzenia, mój, dom, pokój

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych