Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żydowska dominacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tachion.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Nigdy nie byłem antysemitą,rozumiałem co przeszedł ten naród,jednak im jestem starszy i bardziej interesuję się światem wzrasta moja niechęć do tego narodu.Nie wiem już co bardziej mnie poraża jatka w Palestynie czy bierność zachodu wobec tej masakry.Fenomenem można nazwac fakt ,że najwięksi tego świata grają tak jak im Żydzi zagrają.Narzucają wszystkim swoje myślenie,wręcz zakazują dobrze mówić o Palestyńczykach,co nie powiedzą jest święte i rozdmuchiwane w mediach do bólu.....mam ich już serdecznie dosyć tych terrorystycznych zydowskich zbrodniarzy!!!!!!!!!!!!!

 

 

Masz szansę sam wpływać na swój los, sposób myślenia i rozumienia świata, możesz mówić jak chcesz a co więcej nie wchodzić w paranoiczne widzenie świata. 

 

Nie może, bo jak tylko wyrazi swoją wolną opinię to zostanie postraszony cenzurą lub od razu ocenzurowany, o czym można się przekonać już w jego pierwszym wpisie na tym forum. Rozmowa o Żydach i ich działaniach w historii i polityce jest zakazana w tzw. "krajach demokratycznych". Co do paranoicznego myślenia, to większej paranoi niż obowiązujące w tzw. głównym nurcie antypolonijne i polonofobiczne kłamstwa, to nie ma nigdzie.


Użytkownik Tachion edytował ten post 21.01.2015 - 19:03

  • 0

#32

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie może, bo jak tylko wyrazi swoją wolną opinię to zostanie postraszony cenzurą lub od razu ocenzurowany, o czym można się przekonać już w jego pierwszym wpisie na tym forum.
 

 

Aż sprawdziłem pierwszy wpis , który zamieścił luk26 na tym forum . Z czystej ciekawości - bo tak się składa, że byłem tu kiedy go wstawił.

Wpis można zobaczyć tutaj

 

Widzę tam  tylko dwa plusy za wypowiedź i zero dopisków moderatorów. Że o straszeniu, czy cenzurowaniu nie wspomnę.

 

W takim razie, zechciej wyjaśnić, co miałeś na myśli pisząc o "straszeniu cenzurą" lub "cenzurowaniu"?

Może jego pierwszy wpis ale... w tym temacie? 

Nie trzeba być Einsteinem, że zorientować się, że nie tyle chodzi tu o treść, co raczej o formę jej przedstawienia - łatwo się o tym przekonać przeglądając chociażby inne "gorące" tematy na forum - głównie te, dotyczące innych (niespecjalnie lubianych) nacji.

Zdarzają się tam dużo "cięższe" w treści opinie, które przedstawiane w sposób... bardziej przemyślany, nie wywołują podobnej reakcji administracji.

 

Niby różnica żadna ale zasadnicza - skoro czytam o paranoicznym myśleniu (?) oraz antypolonijnych (?) i polonofobicznych (?) kłamstwach.

Bo tak... zdecydowanie opinie, też w większości opierają się na schemacie: wiadomo, że gdzieś dzwonią ale gdzie - to już nie do końca.

 

A te znaki zapytania też nie są nieprzypadkowe - bo za chińskiego boga nie mam pojęcia o co ci chodzi? (pomijam tu kwestię dziwnych tworów językowych typu: polonofobiczny). :facepalm:


Użytkownik pishor edytował ten post 21.01.2015 - 23:24

  • 1



#33

Tachion.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O kurcze, ale analizę na pół monitora musiałeś zrobić, żeby połapać się, że tak, chodzi mi o pierwszy wpis na wątku / w temacie, a nie "na forum". Gratuluję, wygrałeś talon na... piwo i balon.

Formę? A co niezgodnego z zasadami Netykiety i kultury dyskusji rzeczowej napisał autor pierwszego na tym wątku wpisu? Nie widzę żadnych inwektyw, wulgaryzmów, pomówień ani nawoływania do nienawiści i przemocy. Widzę jedynie wyrażenie jego subiektywnej opinii o jego stosunku do Żydów, do którego ma prawo, o ile "wolność słowa i przekonań" nie jest tylko kłamliwym frazesem mafii rządzącej (głównie z pozmienianymi życiorysami i nazwiskami). 

O paranoicznym myśleniu napisał ktoś w odpowiedzi do autora wątku, co pozwoliłem sobie sparafrazować. No popatrz, antysemityzm nie jest "dziwaczny", ale już antypolonizm (vide rzekome "6 milionów Żydów zamordowanych przez "Polaczków" w polskich obozach zagłady") jest "dziwaczny"? Cóż za swoista asymetria w obowiązującej w III RP "poprawnej" terminologii. Proszę, Słownik Języka Polskiego zawiera to pojęcie, więc okazuje się, że jest to jak najbardziej normalne i istniejące pojęcie oficjalne uznane nawet naukowo, używane w literaturze naukowej (vide prace prof. Roberta Nowaka): http://sjp.pl/polonofobia i odnoszące się do realnie występujących przypadłości, szczególnie wśród tzw. "elyt III RP" ("Nie lubię? Ja ich nienawidzę" - o Polakach B. Geremek - fałszywe nazwisko - w wywiadzie z 1981 roku; tudzież: "Polskość to nienormalność", były Premier III RP, D. Tusk w artykule z 1987 roku). 

 


  • 0

#34

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tych terrorystycznych zydowskich zbrodniarzy!!!!!!!!!!!!!

 

 

Jest obrazą (i pomówieniem) i nie zdziwiłbym się, gdyby takie słowa wypowiedziane w polityce czy dyplomacji doprowadziły do rozprawy sądowej. Jeśli masz jeszcze jakieś obiekcje co do regulaminu i jego interpretacji, to jest od tego odpowiedni dział. Ale radzę tam nie imputować wydumanych uprzedzeń.

 

Rozmowa o Żydach i ich działaniach w historii i polityce jest zakazana w tzw. "krajach demokratycznych".

 

 

 

Jasne, i dlatego są takie kierunki, jak hebraistyka i szereg prac akademickich, naukowych poświęconych powyższym zagadnieniom. To dopiero paranoja...


  • 1

#35

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dokumenty związane z przystąpieniem do MTK - ratyfikację Statusu Rzymskiego, na podstawie którego powstał ten trybunał - Palestyńczycy przekazali ONZ 2 stycznia. W oświadczeniu zamieszczonym we wtorek wieczorem na stronie internetowej ONZ Ban Ki Mun podkreślił, że występuje jako "depozytariusz" tych dokumentów ratyfikacyjnych.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu uprzedził w niedzielę, że jego kraj sprzeciwi się ściganiu izraelskich żołnierzy przez MTK. W sobotę Izrael zareagował na przekazanie przez Palestyńczyków dokumentów związanych z przyłączeniem się do MTK zamrożeniem planowanego na styczeń transferu 100 mln euro dla Autonomii Palestyńskiej, przeznaczonych na wypłaty uposażeń dla pracowników wszystkich szczebli palestyńskiej administracji.

Stany Zjednoczone są zdecydowanie przeciwne przystąpieniu Palestyny do MTK; Waszyngton twierdzi, że przeszkodzi to w osiągnięciu izraelsko-palestyńskiego porozumienia pokojowego.

 


A więc jedni mają prawo mordować a drudzy mają siedzieć cicho bo przeszkodzi to w procesach pokojowych...Polacy walczący o wolność-partyzanci ,powstańcy,Palestyńczycy walczący o wolność -terroryści.Szkoda,że niektórzy nie widzą podobieństwa,przecież w niemieckiej propagandzie też nie nazywano nas bohaterami walczącymi o swój kraj.....


 

tych terrorystycznych zydowskich zbrodniarzy!!!!!!!!!!!!!

 

 

Jest obrazą (i pomówieniem) i nie zdziwiłbym się, gdyby takie słowa wypowiedziane w polityce czy dyplomacji doprowadziły do rozprawy sądowej. Jeśli masz jeszcze jakieś obiekcje co do regulaminu i jego interpretacji, to jest od tego odpowiedni dział. Ale radzę tam nie imputować wydumanych uprzedzeń

 

 

skoro twierdzisz ,że to pomówienia to niech pozwolą sprawdzić tą sprawę międzynarodowym organom a nie walą wielkiego focha


Użytkownik luk26 edytował ten post 22.01.2015 - 09:07

  • 1

#36

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O kurcze, ale analizę na pół monitora musiałeś zrobić, żeby połapać się, że tak, chodzi mi o pierwszy wpis na wątku / w temacie, a nie "na forum". Gratuluję, wygrałeś talon na... piwo i balon.

Daruj sobie ten niepotrzebny sarkazm.

Żadne tam pół strony - zaledwie kilka pierwszych zdań, które napisałem tylko dlatego, że w tak drażliwych tematach, precyzja wypowiedzi pozwala uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

 

Co do reszty - wyjaśnił to już Monolith, nie widzę więc potrzeby żeby go dublować.
 

 

(vide rzekome "6 milionów Żydów zamordowanych przez "Polaczków" w polskich obozach zagłady")

Kwestia ilości Żydów zamordowanych w obozach została już dawno zweryfikowana i wyjaśniona (i nie miała ona nic wspólnego z anty polonizmem - przynajmniej ja nie kojarzę, żeby miała).

Nie rozumiem więc po co wyciągać tak stary argument, tym bardziej podpierając go kłamstwem o tym, jakoby zrobiły to (jak byłeś się uprzejmy wyrazić ) "Polaczki".

Podejrzewam, że w tej kwestii nawiązujesz do problemu "polskich obozów koncentracyjnych" - ale jest to o tyle dziwne, że z tego, co kojarzę, od dobrych kilku (jeśli nie kilkunastu lat) trwa nieustanna batalia ze strony Polski o precyzyjne nazywanie rzeczy.

 

Podtrzymuję nadal, że post napisany przez luk26 spotkał się z taką, a nie inną reakcją administracji ze względu na formę, a nie na treść - ale, jak sugerował Monolith, w razie wątpliwości, zawsze możesz zasięgnąć informacji u źródła.

Odsyłam też do innych tematów (których na forum jest sporo) poświęconych, czy to Żydom, czy Muzułmanom, czy Rosjanom, gdzie łatwo przekonasz się o czym mówię.


  • 0



#37

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Nigdy nie byłem antysemitą,rozumiałem co przeszedł ten naród,jednak im jestem starszy i bardziej interesuję się światem wzrasta moja niechęć do tego narodu.Nie wiem już co bardziej mnie poraża jatka w Palestynie czy bierność zachodu wobec tej masakry.Fenomenem można nazwac fakt ,że najwięksi tego świata grają tak jak im Żydzi zagrają.Narzucają wszystkim swoje myślenie,wręcz zakazują dobrze mówić o Palestyńczykach,co nie powiedzą jest święte i rozdmuchiwane w mediach do bólu.....mam ich już serdecznie dosyć tych terrorystycznych zydowskich zbrodniarzy!!!!!!!!!!!!!

 

 

Masz szansę sam wpływać na swój los, sposób myślenia i rozumienia świata, możesz mówić jak chcesz a co więcej nie wchodzić w paranoiczne widzenie świata. 

 

Nie może, bo jak tylko wyrazi swoją wolną opinię to zostanie postraszony cenzurą lub od razu ocenzurowany, o czym można się przekonać już w jego pierwszym wpisie na tym forum. Rozmowa o Żydach i ich działaniach w historii i polityce jest zakazana w tzw. "krajach demokratycznych". Co do paranoicznego myślenia, to większej paranoi niż obowiązujące w tzw. głównym nurcie antypolonijne i polonofobiczne kłamstwa, to nie ma nigdzie.

 

 

 

Zapewne ocenzurowana jest agresja słowna a nie myśl. 


Użytkownik Aidil edytował ten post 23.01.2015 - 14:59

  • 0



#38

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w górę małpy król przemawia


  • 0

#39

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież to jawna ściema, głos jest podłożony. O ile tekst polski zgadza się z angielskim, to słów po angielsku na pewno nie wypowiada Netanjahu. Chyba, że jest to mocno zdeformowane nagranie z przesuniętym obrazem/głosem. Ale wątpię.


Użytkownik Monolith edytował ten post 05.03.2015 - 13:04

  • 1

#40

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

na moje on to mówi tylko nie jest równo zgrany dzwięk ,patrz na ruch ust


  • 0

#41

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sprawdź, porównaj z tymi wypowiedziami:

 

 

 

To jest zupełnie inny głos. A ruch ust się nie zgadza.


Użytkownik Monolith edytował ten post 05.03.2015 - 18:19

  • 0

#42

GaGa_saNtaN.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdz Monolith to
 http://youtu.be/-pOs99OZN1g?t=53m9s


  • 1

#43

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@ GaGa_saNtaN

 

A widzisz, to jednak słabe nagranie mnie zmyliło. Tu widać lepiej.

 

O ile mowa przeciw Iranowi nie dziwi (wg USA to ten kraj jest największym zagrożeniem dla "world peace", gdzieś wisiał taki wykres na forum), to moment, w którym premier wypowiada słowa "the one and only Jewish state"... i mina ludzi za jego plecami i zautomatyzowane, sztywne ruchy... daje do myślenia. 

 

Tak swoją drogą, jeśli chodzi o oskarżenia dotyczące Iranu i ich ekspansywnej polityki....

 

https://www.google.p...=UTF-8&oe=UTF-8

 

https://www.google.p...=UTF-8&oe=UTF-8

 

Takie proste, a mówi samo za siebie. Nie sądziłem, że Netanyahu okaże się aż takim hipokrytą. Szkoda gadać.


  • 0

#44

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Akurat fakt, że to syjon rządzi światem, nie ulega nawet najmniejszej wątpliwości. Wypłacanie przez Polskę ogromnych odszkodowań na rzecz żmijowców, dominacja nad światowym bankiem, tryliard tajnych organizacji, których istnienia możemy się tylko domyślać, zbrodnie na Bliskim Wschodzie przez nich popełniane, sztuczne obywatelstwa, po to tylko, by ciągnąć za to siano, dominacja koncernów papierniczych i farmaceuttcznych nad zdrowszymi i bardziej wydajnymi konopnymi...wszystko to tylko część ich okrutnej działalności...
  • -1



#45

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dominacja koncernów papierniczych i farmaceuttcznych nad zdrowszymi i bardziej wydajnymi konopnymi...wszystko to tylko część ich okrutnej działalności...

No, Panie, żeś Pan teraz zabredził, jak Piekarski na mękach. Czyli co, "sraj taśma", domeną produkcyjną Żydów? Złożyłeś zdanie z bredni znalezionych w necie i nawet go nie przeczytałeś.

Zapytaj pani w szkole, jak się buduje zdanie i co poszczególne słowa znaczą. Później poproś ją, niech sprawdzi co napisałeś.

Brak mi słów  :facepalm: .






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych