Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żydowska dominacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nigdy nie byłem antysemitą,rozumiałem co przeszedł ten naród,jednak im jestem starszy i bardziej interesuję się światem wzrasta moja niechęć do tego narodu.Nie wiem już co bardziej mnie poraża jatka w Palestynie czy bierność zachodu wobec tej masakry.Fenomenem można nazwac fakt ,że najwięksi tego świata grają tak jak im Żydzi zagrają.Narzucają wszystkim swoje myślenie,wręcz zakazują dobrze mówić o Palestyńczykach,co nie powiedzą jest święte i rozdmuchiwane w mediach do bólu.....mam ich już serdecznie dosyć tych terrorystycznych zydowskich zbrodniarzy!!!!!!!!!!!!!

 

 Edycja: D.K.

 

obraza2.gif

 

 

 

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

  • 5

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za dużo się naczytałeś antyizraelskiej propagandy.
  • 0



#3

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a to niby dlaczego?


  • 0

#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nigdy nie byłem antysemitą,rozumiałem co przeszedł ten naród,jednak im jestem starszy i bardziej interesuję się światem wzrasta moja niechęć do tego narodu.Nie wiem już co bardziej mnie poraża jatka w Palestynie czy bierność zachodu wobec tej masakry.Fenomenem można nazwac fakt ,że najwięksi tego świata grają tak jak im Żydzi zagrają.Narzucają wszystkim swoje myślenie,wręcz zakazują dobrze mówić o Palestyńczykach,co nie powiedzą jest święte i rozdmuchiwane w mediach do bólu.....mam ich już serdecznie dosyć tych terrorystycznych zydowskich zbrodniarzy!!!!!!!!!!!!!

 

 

Masz szansę sam wpływać na swój los, sposób myślenia i rozumienia świata, możesz mówić jak chcesz a co więcej nie wchodzić w paranoiczne widzenie świata. 


  • 0



#5

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

powiedz to tym co mieszkają w Palestynie,czy są paranoikami?


  • 0

#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

powiedz to tym co mieszkają w Palestynie,czy są paranoikami?

 

O co Ci chodzi?


  • 0



#7

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jeżeli jest już jakaś propaganda to chyba wspierająca Izrael,pozwalająca im mordować niewinnych ludzi,a tych którzy bronią swojej ziemi nazywa się terorystami...


o to jak sobie poczyniają na świecie szczególnie w swoim regionie,przesiedlanie ludzi,wyburzanie domów,bombardowania,no chyba wystarczy zobaczyć liczy ofiar ludności po stronie palestyńskiej,jakim prawem zabraniają im niepodległości?


  • 0

#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W każdym kraju są bandyci, złodzieje i ludzie którzy chcą żyć spokojnie.


  • 2



#9

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Należy wyraźnie odróżnić szeregowych wyznawców judaizmu od ponadnarodowej syjonistycznej sekty okupującej Izrael.


  • 3

#10

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

oczywiste jest ,ze to wina tych co pociągają za sznurki włacznie z ich rządem,nie mówię tu o zwykłych obywatelach


  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mordować niewinnych ludzi. Jakbym czytał komentarze na onecie

Masz

http://www.izrael.or...iennikarze.html

Użytkownik Wszystko edytował ten post 16.01.2015 - 20:23

  • 0



#12

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

jeżeli jest już jakaś propaganda to chyba wspierająca Izrael,pozwalająca im mordować niewinnych ludzi,a tych którzy bronią swojej ziemi nazywa się terorystami...

 Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.


Użytkownik pan juzek edytował ten post 16.01.2015 - 21:56

  • 0



#13

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi to zalatuję paranoją. Wszystko co się dzieję złego to Żydzi, albo jeszcze inaczej, każdy zły = żyd. Putin szaleje? No żyd, a jak nie żyd to na zleceniach żyda. Założyciel fejsa...żyd, a jak żyd no to założył go, żeby inwigilować ludzi. Obama? No czarny, ale pewnie żyd, a jak nie żyd no to i tak na sznurkach żyda, bankami rządzą żydzi, Europą, Azją, Afryką, wszystkim co złe rządzą żydzi, a nawet jak nie są żydami Ci źli, to na pewno są na sznurkach żydów, itp, itd.


  • 1



#14

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mi to zalatuję paranoją. Wszystko co się dzieję złego to Żydzi, albo jeszcze inaczej, każdy zły = żyd. Putin szaleje? No żyd, a jak nie żyd to na zleceniach żyda. Założyciel fejsa...żyd, a jak żyd no to założył go, żeby inwigilować ludzi. Obama? No czarny, ale pewnie żyd, a jak nie żyd no to i tak na sznurkach żyda, bankami rządzą żydzi, Europą, Azją, Afryką, wszystkim co złe rządzą żydzi, a nawet jak nie są żydami Ci źli, to na pewno są na sznurkach żydów, itp, itd.

 

No a nie jest tak? Przecież światem rządzą żydzi.


  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie żydzi, tylko jaszczury.
  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych