Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukraina-Konflikt


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
838 odpowiedzi w tym temacie

#1

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje umieszczac tutaj informacje o tym co sie tam dzieje,wmediach jest tego bardzo malo-

 

 

http://www.tvn24.pl/...u,506566,s.html


  • 0

#2

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W mediach jest teraz mało, bo wszyscy zajęci są albo masakrą we Francji albo górnikami albo pigułką po ;)


  • 0



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W mediach jest całkiem sporo - trzeba tylko chcieć poszukać. Ale po co - skoro poprzedni temat "ukraiński" został zamknięty (co pewnie w niedługim czasie czeka i ten)?

No, chyba, że dla siebie.


  • 0



#4

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a zostal zamkniety bo co? raz na tydzien sie pojawi jakas wzmianka i tyle, a nie ma nic na bierzaco,


  • 0

#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a zostal zamkniety bo co?

 Nie wiem - nie było mnie tego dnia na forum :D


  • 0



#6

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajnie by bylo jak by ktos podawal informacje z zagranicznych mediow, z tamtych sie mozna wiecej dowiedziec, bo nasze przekazuja tylko to na co maja ochote i to co ladnie brzmi


  • 0

#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

był taki ktoś, kto podawał :D Ale nie wszystkim sie to podobało :D Bo to nie ta "zagranica" była :D


  • 1



#8

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale zawsze cos bylo ja tam cyrylicy nie znaju


  • 0

#9

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wstawki z zagranicznych mediów, a wstawki z Rosyjskich mediów to różnica pishor :)


  • 0



#10

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale zawsze cos bylo ja tam cyrylicy nie znaju

 

 

Mogę być Twoim tłumaczem :D


  • 0



#11

hydrocannabinol.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

ale zawsze cos bylo ja tam cyrylicy nie znaju

 

 

Mogę być Twoim tłumaczem :D

 

 

 

to mozesz cos wrzucic ze wschodnich portali przetlumaczone


  • 0

#12

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wstawki z zagranicznych mediów, a wstawki z Rosyjskich mediów to różnica pishor :)

Dla mnie, Rosja leży  za granicą - więc media rosyjskie są zagraniczne.

 

Ale rozumiem, że nie o położenie geograficzne tu chodzi, tylko o stopień obiektywizmu w przekazywaniu informacji.

Nie jestem na tyle naiwny żeby wierzyć we wszystko co pisze rosyjska prasa ale też mój stopień naiwności nie sięga tego stopnia, żeby uznać za jedynie obiektywne artykuły pojawiające się w naszych, czy tam zachodnich mediach.

 

W związku z tym, chcąc wyrobić sobie własny pogląd na ten temat wolałbym zapoznawać się z relacjami z obu stron, bo to gwarantuje mi, że nie będę zmanipulowany przez żadną z nich.

Już nie raz okazywało się w przypadku tego konfliktu, że prawda leży pośrodku.

 

Przykład?

Kiedy rosyjskie media pisały o ukraińskim myśliwcu, który mógł zestrzelić malezyjskiego Boeinga, to wszyscy pukali się w czoło, twierdząc, że to niemożliwe i jest to zwykłe kłamstwo.

Teraz niemiecka gazeta pisze, że rzeczywiście, w "cieniu" Boeinga mógł ukrywać się ukraiński Su.

Jeśli dodać do tego fakt, że Ukraina miała na stanie wersje tego samolotu mogące bez problemów osiągnąć pułap lotu Boeinga, to co napiszą niemieckie media powiedzmy za pół roku?

I jak to będzie miało się do "kłamstw" mediów rosyjskich, o tym, że Boeinga mógł zestrzelić myśliwiec?

 

Oczywiście - nie przesądzam tej kwestii - podaję to tylko jako przykład.

Prawda zwykle tkwi pośrodku ale żeby zobaczyć środek trzeba mieć do dyspozycji co najmniej dwie części. Przy jednej, środek jest tylko krawędzią.


  • 4



#13 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Chcecie niusy.? Ciagle ten sam konflik przy ukrainsko rosyjskiej granicy. Na ukrainie ceny sa kosmiczne w porownaniu do zarobkow. Pracy nie ma. Ukraincom jadacym do polski na studia jest naprawdę trudno zwlaszcza kiedy skupuja hrywnie po 10 groszy w kantorach a skupowali po 20 groszy jeszcze miesiac temu. Rosja robi pranie baniakow swoim obywatelom pokazujac ukraincow jak najgorych zwyrodnialcow jedzacych z biedy zwierzeta domowe i dzieci. Byl filmik jak opowiadal ktos oplacony ktory to widzial jak rosjanina ukrzyzowali. W europie ruskie wykupuja czasy emisji w stacjaxh radiowych siejac dezinformacyjna propagande. Bylem we lwowie po swietach w domu rodzinym mojej kobiety wiec trche widzialem osobiscie.
  • 0

#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pishor chodzi o to, że podałeś za przykład prasy zagranicznej wrzucane bez żadnej weryfikacji czasami wręcz śmieszne informacje TYLKO z rosyjskich stron. To ja już wolę onet.pl. Zaciekawiony w jednym temacie obnażył wiarygodność tych informacji z RU.

Mówisz o tych Niemcach co jakby mogli to by Putinowi weszli w Żopu? Zresztą wierz w co chcesz, nawet w Hiszpańskiego kontrolera lotów. Dla mnie(i dla wielu) sprawa z zestrzeleniem Boeinga jest jasna.


  • 0



#15

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pishor chodzi o to, że podałeś za przykład prasy zagranicznej wrzucane bez żadnej weryfikacji czasami wręcz śmieszne informacje TYLKO z rosyjskich stron. To ja już wolę onet.pl. Zaciekawiony w jednym temacie obnażył wiarygodność tych informacji z RU.

 

Przecież napisałem wyraźnie (choć nieco żartobliwie) cyt.

był taki ktoś, kto podawał :D Ale nie wszystkim sie to podobało :D Bo to nie ta "zagranica" była :D

 

Rozumiem, że nie kwestionujesz "zagraniczności" Rosjan ale nie rozumiem dlaczego od razu się spinasz?

Wytłumaczyłem ci mój punkt widzenia ale skoro ty wolisz onet.pl to cóż ja mogę?

 

 

Mówisz o tych Niemcach co jakby mogli to by Putinowi weszli w Żopu? Zresztą wierz w co chcesz, nawet w Hiszpańskiego kontrolera lotów.

 

Nie - mówiłem o tej gazecie, która przeprowadziła "śledztwo dziennikarskie", które w zasadzie zgadza się z teorią "oficjalną" ale też dopuszcza możliwość udziału w tym zdarzeniu Ukraińców.

Konkretnie o tym artykule, który streściłem w tym poście.

 

Skoro Niemcy są dla ciebie niewiarygodni, to zapytam -są niewiarygodni również wtedy kiedy popierają tezę o zestrzeleniu samolotu przez separatystów / Rosjan (tą za którą ty sam optujesz), czy tylko wtedy kiedy dopuszczają możliwość udziału w zdarzeniu Ukraińców?

 

Dla mnie(i dla wielu) sprawa z zestrzeleniem Boeinga jest jasna.

 

Tak wiem. Ona była dla ciebie jasna już 18 lipca - dzień po zestrzeleniu.

Wybacz ale ja wolę poczekać na bardziej wiarygodny dowód niż twoje przekonanie.

Bez urazy.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych