Skocz do zawartości


Zdjęcie

Atak na redakcję pisma "Charlie Hebdo" w Paryżu. Policja: 11 zabitych, 10 rannych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
328 odpowiedzi w tym temacie

#31

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

I gdzie są teraz obrońcy multi kulti?

Wracają z pracy i zastanawiają się co kupić na kolację.


  • 0



#32

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Widzę regulamin jest przestrzegany wybiórczo?? hmm

 

 


 

ostrzezenie.gif

 

Moja opinia - zrób sobie Ice Bucket Challenge i ochłoń.

 

3.17 Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.

 

Kronikarz

 

 

Wilkołak, dnia 07 Sty 2015 - 13:46, napisał:

    : Ja i tak mimo wszystko najbardziej boję się wyznawców sekty, której siedzibą jest Watykan.

 

 

ostrzezenie.gif

 

Post nie na temat + publiczne komentowanie decyzji Moderatora.

 

Kronikarz


  • 7

#33

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę regulamin jest przestrzegany wybiórczo?? hmm

 

 


 

ostrzezenie.gif

 

Moja opinia - zrób sobie Ice Bucket Challenge i ochłoń.

 

3.17 Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.

 

Kronikarz

 

 

Wilkołak, dnia 07 Sty 2015 - 13:46, napisał:

    : Ja i tak mimo wszystko najbardziej boję się wyznawców sekty, której siedzibą jest Watykan.

 

 

Nie widzisz różnicy pomiędzy: "najbardziej boję się..." a "wystrzelać ich wszystkich!"? Bo tak napisał autor przed modyfikacją i za to otrzymał karę. Potem zmienił treść.

Piszemy na temat. Koniec offtopa.


  • 0



#34

Solfuga.
  • Postów: 88
  • Tematów: 13
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co czytam, to i tak organizowane są protesty przeciw ''islamofobii''. 


  • 0

#35

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro nie tolerujesz pogróżek to zrób coś z tymi brodaczami w turbanach, którzy plują jadem dookoła.
Przy okazji podaj przykład jakiegoś ateisty, który ładuje komuś kulkę w głowę z okrzykiem "boga nie ma!"

 

 

Ale mi nikt nie grozi wybiciem całej mojej rodziny wraz z dziećmi i kobietami za to, że przedstawiciel mojego narodu robi krwawą łaźnię w jakimś wydawnictwie. 

 

Ja nic nie pisałem o ateistach, musiało Ci się coś pomylić.

 

Ale do tego nie dojdzie, bo zawsze znajdzie się jakiś opętany, który będzie ich bronił, że mają swoją religię, zasady, prawa i tak samo mogą tu żyć jak inni. Fajnie, niech żyją, ale niech się również dostosują do prawa kraju w którym żyją, a nie wprowadzają swoje. Do tego nie można dopuścić - może jeszcze nie jest za późno?

 

 

I tym teraz należy się zająć. Takie kroki powinna podjąć już Wielka Brytania po niedawnym całkiem incydencie na ulicach Londynu. Taki krok powinna teraz zrobić Francja, taki sam powinien dotyczyć Niemiec. I nie ma to być "wybijanie do nogi", tylko, tak jak napisał @Kronikarz - selekcje, kontrola, sprawdzanie. Nie ma innej rady. Ale niestety nadal jedynym, na co stać Europejczyków to spalenie trzech meczetów w Szwecji, co tylko podjudzi tamtejszych radykałów. Większym debilizmem wykazać się nie da. Ale maluczcy poklaskują, bo to pokaz siły. Siły, której, jak pokazuje ten incydent - praktycznie nie ma.

 

W ogóle tak sobie myślę, że przeciwko Państwu Islamskiego najwięcej robią Kurdowie i Iran czy Pakistan. Europa i Stany potępiają, coś tam sobie niby bombardują, ale w gruncie rzeczy nie robią nic. To jest strasznie śmieszne i smutne zarazem, szczególnie w kontekście naszej niedawnej forumowej dyskusji na temat cywilizacji i wyższości białego Europejczyka - że o nasze bezpieczeństwo dba, pośrednio, ale jednak - kraj, było nie było, mocno zislamizowany, z którego ucieka coraz więcej ludzi, oraz "szmatogłowi", którzy nawet nie mają własnego państwa. 

 

Ponad to, gdybym był chrześcijaninem, to bym się po prostu wstydził - żeby Republika Islamska robiła więcej dla moich wyznawców, niż "chrześcijańska" Europa. To jest właśnie ta twarz ateizmu, o której się zapomina. 

 

Proszę również zauważyć, że nie ma precedensu mordowania sunnitów, którzy "mogliby" mieć związek z ISIS. Irańczycy czy Pakistańczycy nie są tak durni, żeby aż tak generalizować.


Użytkownik Monolith edytował ten post 07.01.2015 - 19:23

  • 0

#36

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

D.B Cooper, o to chodzi!

Hehe, a co to, nie można publicznie komentować decyzji Modów??? Co to za kołchoz się robi tutaj??

 

offtop.gif

 

Nie masz nic do dodania, nie pisz.

 

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

 

Kronikarz


  • 3



#37

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dla zainteresowanych, to jest rysunek, który rzekomo sprowokował atak

 

 

2lsvh3n.jpg

 

"There still hasn't been any executions in France"

"Wait till end of January for us to send you his [Mohammed] greetings"


Użytkownik Wrty edytował ten post 07.01.2015 - 19:46

  • 0

#38

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

kasacja.gif

 

ostrzezenie.gif

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 07.01.2015 - 22:10

  • 0



#39

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@riseman - są tematy od takich spraw, coś Ci się podoba - nie śmieć tutaj. Proste? Proste.

 

Co do mojego wcześniejszego wpisu na temat bierności Europy co do ISIS, znalazłem coś takiego:

 

http://wiadomosci.on...acej-z-is/el65e

 

ale pewnie nic dobrego z tego nie wyniknie.


  • 0

#40

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

- Naszą najlepszą bronią jest nasza jedność. Nic nie może nas podzielić, bądźmy razem - apelował Hollande.

 

Taa, Francja, u której widać skutki polityki multi-kulti.

 

 

Następnie natrafili na oznakowany samochód policyjny, ostrzelali go; policjanci odpowiedzieli ogniem. Na rozpowszechnionym w internecie wideo widać, jak nieumundurowany policjant zostaje ranny i pada na ziemię. Sprawcy wyszli z samochodu, podeszli do rannego, jeden z nich zabił policjanta strzałem w głowę. Według AFP autentyczność nagrania, na którym widać zabójstwo policjanta, została potwierdzona.

To ciekawe.

 

Wielotysięczne manifestacje po zamachu na "Charlie Hebdo"

Dzie­siąt­ki ty­się­cy ludzi zgro­ma­dzi­ły się na ma­ni­fe­sta­cjach w środę wie­czo­rem w mia­stach Fran­cji po za­ma­chu na sa­ty­rycz­ny ty­go­dnik "Char­lie Hebdo", w któ­rym zgi­nę­ło 12 osób, a 11 zo­sta­ło ran­nych. W Pa­ry­żu de­mon­stro­wa­no na Placu Re­pu­bli­ki.

 

Ponad 10 tys. ludzi wy­szło na ulice Lyonu, a także w Tu­lu­zie - po­in­for­mo­wa­ła po­li­cja. W Pa­ry­żu w ma­ni­fe­sta­cji wzię­ło udział co naj­mniej 15 tys. osób - podał dzien­nik "Le Fi­ga­ro". Zgro­ma­dze­ni na Placu Re­pu­bli­ki lu­dzie trzy­ma­li pod­nie­sio­ne do góry ołów­ki i dłu­go­pi­sy na znak so­li­dar­no­ści z za­bi­ty­mi ry­sow­ni­ka­mi "Char­lie Hebdo" - re­la­cjo­nu­je BBC.

Co naj­mniej 13 tys. ludzi ma­ni­fe­sto­wa­ło w Ren­nes w Bre­ta­nii, około 7 tys. w Mar­sy­lii. De­mon­stra­cje od­by­ły się rów­nież m.​in. w Nicei i Nan­tes. W tym ostat­nim mie­ście były pre­mier Fran­cji Je­an-Marc Ay­rault po­wie­dział dzien­ni­ka­rzom, że lu­dzie wy­cho­dzą na ulice, by "po­wie­dzieć »nie« nie­na­wi­ści, pod­ło­ści, ter­ro­ry­zmo­wi, a po­wie­dzieć »tak« wol­no­ści".

 

Spraw­ców ataku na re­dak­cję "Char­lie Hebdo", któ­rzy roz­strze­la­li ry­sow­ni­ków zgro­ma­dzo­nych na ko­le­gium re­dak­cyj­nym, do tej pory nie za­trzy­ma­no.

 

Dobrze, że ludzie nie poszli na pierwszy lepszy meczet bo ofiar mogło by być więcej.

 

Teraz czas na jakieś decyzje.

 

PS: Widzę, że odwetowe minusowanie znów w modzie ;)


  • 0



#41

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Arabska Liga "jest przeciw atakowi".

 

Den arabiske liga sier at de er imot angrepet.

 

 

źródło: http://www.klartale....rer-pa-drapene/

 

Jak na razie niewiele. Ale dobre i to.


  • 0

#42

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Podczas gdy Liga Arabska, imam Paryża Dalil Boubakeur oraz renomowany uniwersytet islamski Al-Azhar w Kairze surowo potępili atak, którzy kosztował życie co najmniej 12 osób, w tym czterech rysowników oraz redaktora naczelnego pisma „Charlie Hebdo”, młodzi francuscy muzułmanie chwalą, na Twitterze napastników.

„NoVerrattiNoParty” (@Flo_Mlt) pisze:
 

    Nie należy nikomu życzyć śmierci. Ale dobrze im tak w Charlie Hebdo. Gdy igra się ogniem można się poparzyć

Kolejny Twitterowiec, młoda muzułmanka o pseudonimie „RP” (@Roxanne_Eden) wprost cieszy się ze śmierci dziennikarzy, którzy szydzili z proroka Mahometa.

Nie chce wyjść na taliba, ale dobrze im tak. Nie można ciągle wszystkich prowokować. Kiedyś musi być koniec

(...)

Swej radości nie kryli także prominentni islamiści. Znany brytyjski islamista Anjem Choudhary napisał na Twitterze:

Wolność słowa nie obejmuje obrazę proroków Allaha, bez względu na to, co się myśli o dzisiejszych wydarzeniach w Paryżu




źródło:  wpolityce.pl


A tu kilka przetłumaczonych twittów :

SM7EUSs.png
 


Użytkownik mjr Tsu edytował ten post 07.01.2015 - 21:28

  • 6



#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, ale to akurat nie jest dobry argument. Kiedy w Polsce zostanie zaatakowany jakiś gej albo ogólnie tzw. lewak, to komentarze ,,prawdziwych" patriotów są podobne. Oficjalnie się potępia, ale między wierszami można przeczytać, że ,,dobrze mu tak".

Więc różnicy zbytnio nie ma.

 

A tak poza tym każdy fanatyzm trzeba tępić. Dobrze że u nas fanatyczni obrońcy krzyża się tylko poszarpią ale nikogo nie zabiją.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 07.01.2015 - 21:38

  • 0



#44

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, ale to akurat nie jest dobry argument. Kiedy w Polsce zostanie zaatakowany jakiś gej albo ogólnie tzw. lewak, to komentarze ,,prawdziwych" patriotów są podobne. Oficjalnie się potępia, ale między wierszami można przeczytać, że ,,dobrze mu tak".
Więc różnicy zbytnio nie ma.

 

 

Bo między tekstami typu "zabijmy wszystkim muzułmanów a zostawmy dzieci" a "zdychajcie białe psy w imię Proroka" nie ma w ogóle żadnej różnicy. Dopóki twardogłowi nie zrozumieją, że zło dobrem się zwalcza, a nie zmywa krwią niewinnych, dopóty świat będzie taki, jaki jest. A mi się on coraz mniej podoba.


  • 3

#45

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Warto zacytować papieża Franciszka również dla niektórych z nas :"Papież Franciszek stanowczo potępił środowy atak terrorystyczny na redakcję satyrycznego tygodnika "Charlie Hebdo" - oświadczył Watykan. Rzecznik ks. Federico Lombardi podkreślił, że papież wzywa wszystkich, by oparli się szerzeniu się nienawiści i przemocy."


Użytkownik Padael edytował ten post 07.01.2015 - 21:50

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych