Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc zanim to zajdzie dalej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#16

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mysle ze autor postu probowal w jakis bardzo metny spoob zasugerowac nam ze w poprzednim wcieleniu byl aniolem  lub inna istota z kosmosu! Pomijajac omamy "ataki" i domniemane "wizje" nurtuje mnie sprawa "skrzydel " . Co masz na mysli mowiac "blizny","strupy"?To nie to samo...Blizny to zagojone rany,strupy to cos co jest w fazie gojenia. Jesli cos sie goi to znaczy ze zostales zraniony niedawno i musisz wiedziec skad sie wzielo! Tylko nie probuj sie ciac by udowodnic nam swoja "anielskosc"!


Użytkownik MAHARET edytował ten post 04.01.2015 - 15:41

  • 0

#17

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie bardziej zaintrygowały te migawki o wisielcu. Mam nadzieję, że Rosley opisze to dokładniej, a zdjęcia pojawią się jeszcze dzisiaj.


  • 0

#18

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam problemy z noszeniem ciężkich rzeczy, wcześniej zdarzało mi się pracować przy wypakowaniu towaru ale nie było to szczególnie ogromne wagowo.
Moje studia są powiązane z okultyzmem i tego typu rzeczami. Teraz już się przeprowadziłem, wcześniej mieszkałem w miejscu uważanym za "nawiedzone", ale jak dla mnie zwykła ściema.

Spokojnie, ja nie z tego typu ludzi. Po prostu pracuję, nie mam ciągłego czasu żeby siedzieć na forum :P Zaraz spróbuję ogarnąć zdjęcie barków, teraz łapcie to, co mam.

Z bliżej nieznanej mi przyczyny facebook nie chce mi pozwolić na wejście w linki, więc screenshoot tego, co mi się udało. Już walczę z drugim linkiem gdzie jest ręka i twarz.

 

http://oi57.tinypic.com/i24q6g.jpg

https://fbcdn-sphoto...0c75989ae1a4b63

https://fbcdn-sphoto...5528b6b31ead55d


  • 0

#19

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No jakość zdjęć jest zacna... :/
1. Twój cień.
2. Słaba jakość dlatego wygląda mi to jak ręka usmarowana ketchupem.
3. http://pl.m.wikipedi...wiki/Pareidolia

Użytkownik Seba88 edytował ten post 04.01.2015 - 16:50

  • 0



#20

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, na posiadanie cegły-telefonu nic nie poradzę.

Haha, ja nie posiadam aż tak długiej szyi :P Ale w porządku, nie będę Ci się starał czegoś na siłę udowodnić przecież. Nie jestem tu, żeby wywrzeszczeć wam swoje racje i zmusić do zaakceptowania ich, raczej z chęcią podzielenia się tym i zwykłą ciekawością.


  • 0

#21

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1 i 2 wygląda na oparzenie. Skoro możesz mieć ZA, to może i obniżone czucie bólu?

 

A co ma być na 3. zdjęciu, poza twoją głową?


Użytkownik McNugget edytował ten post 04.01.2015 - 17:00

  • 0

#22

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze to cień na ścianie.

Co do drugiego, nie chodzi mi, żeby skupić się tu na tym rozgryzieniu (Przy nadgarstku widać nawet jeszcze wgłębienie od zębów) - może to już moja paranoja, ale ja wciąż pod ręką widzę kształt twarzy |DD


  • 0

#23

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co ma być na 3. zdjęciu, poza twoją głową?


Rodzinka ludzi-cienii w tle :D
  • 0



#24

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

A co ma być na 3. zdjęciu, poza twoją głową?


Rodzinka ludzi-cienii w tle :D

 

Nie, to akurat moje artystyczne wyżywanie się xD Właściwie przyglądając się teraz temu nic tam nie widzę, miałem to po prostu zapisane w wiadomości pod tamtymi dwoma więc pewnie wtedy zadziałała wyobraźnia i paranoicznie czegoś tam szukałem.


  • 0

#25

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już gorszych zdjęć nie dało się wrzucić? A co na Twoje problemy mówią rodzice?? Nie interesują się tym jak się czujesz, jak wyglądasz jak się zachowujesz i co może być przyczyną? Szukasz odpowiedzi na forum a może najpierw idź do Mamy i Taty i niech zabiorą Cię do lekarzy i zajmą się Twoją sytuacją. 

Przychylałbym się do moich poprzedników, jesteś chory, a jako młody człowiek, fantazja działa w najlepsze i dopowiadasz/dopisujesz sobie różne rzeczy - nie mówię, że nas podpuszczasz czy prowokujesz, ale ja nie doszukiwałbym się tutaj niczego nadnaturalnego.

Bardzo dziwi mnie podejście Twoich rodziców. W zasadzie to w szoku jestem...


  • 0



#26

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wolałem sobie oszczędzić kopania w moich problemach rodzinnych, ale niech będzie.
Od osiemnastego roku życia mieszkam sam. Od tego razu nie widziałem się z moimi rodzicami osobiście, nie dzwoniłem do nich ani się nie kontaktowałem. Jak i wcześniej nie mogłem na nich liczyć. To co działo się w moim domu już jednak przemilczmy, dość, że wpakowano mi ojca za kratki.
  • 0

#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ma pokazywać to zdjęcie twojego cienia?
  • 0



#28

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka postów wyżej, to nie jest mój cień.
Tak samo jak kilka postów wyżej, uprzedzając "kiepskie prowo" - jestem tu tylko z ciekawości i chęci podzielenia się tym. Czy wierzycie czy nie nie obchodzi mnie tak bardzo - pytacie, odpowiadam, chyba dobry układ.
  • 0

#29

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś lepiej opisać te wspomnienia wisielca? Z jakiej perspektywy go widzisz? Znasz może tego człowieka?


  • 0

#30

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się, żeby to akurat było szczególnie kluczowe, pierwszy post pisałem bardziej na podstawie strzępków pamięci - mówiłem, że cierpie na zaniki. Ale okay, tyle co pamiętam - widok raczej z góry, z boku, przekrzywiony (kojarzysz może filmy Burtona, on ma zwyczaj takiego ustawiania kamery ;) ). Nie wydaje mi się, żebym znał tego kogoś, w każdym razie nie przypominam sobie, a jednocześnie mam wrażenie, że gdzieś go widziałem. Coś jak z celebrytami, na których zdjęcie raz się natknąłeś w sieci.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych