Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc zanim to zajdzie dalej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć wam,
zdecydowałem się zarejestrować i napisać tutaj głównie dlatego, że większość z was szuka racjonalnych wyjaśnień niektórych zjawisk - może i tu dacie radę. Zapewaniam, że wszystko opisane tutaj jest prawdą. Uprzedzając też odpowiedzi - korzystałem z pomocy terapeuty, jednak nic mi to nie dało.

1. Skrzydła
... a właściwie, kości. Posiadam mocno wygięte barki, które czasem uniemożliwiają funkcjonowanie. Np. mam problemy z noszeniem zwłaszcza ciężkich rzeczy na plecach itp. Poza tym znajdują się na nich dwie długie, duże blizny/strupy.

2. Ataki fizyczne bytów
Przeżyłem, i, co więcej - sfotografowałem (a zdjęcia dorzucę jutro na komputerze). Postać odbijała się na ścianie, wyglądała raczej jak człowiek bez rąk, z długą szyją. Ni to Cienisty, nie duch i nie demon. Podobne postacie prześladują mnie bardzo często. Przeżyłem dwa ataki prawdopodobnie z ich strony działające na ciało - rozszarpanie/pogryzienie ręki, psie ślady zębów, na zdjęcie załapała się też postać oraz ślady paznokci na plecach (Jak po przejechaniu, wiecie, takie kreseczki)

3. Derealizacja, "jestem lepszy"
Zagubienie w czasie i przestrzeni towarzyszy mi bardzo często. Mam zaniki pamięci i wspomnienia, które nie należą do mnie (dotyczą zwłaszcza jasności i powieszonego mężczyzny). Dość mocno gubię się w dzisiejszym świecie, musiałem załatwiać edukację domową swego czasu nie mogąc funkcjonować w społeczeństwie. Mam też wieczne poczucie izolacji, odmienności i wręcz "jestem ponad wami wszystkimi"

4. Najmniej potrzebne, ale dorzucę
Bezpłciowy wygląd, głos, poczucie płci 0.


Ludzie z większą wiedzą i umysłem, ktoś, coś?
  • 0

#2

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, czekamy na zdjęcia a w szczególności na to gdzie zarejestrowałeś opisywany "byt" :) Może masz niską samoocenę dlatego traktujesz siebie jako tego gorszego od innych? 


  • 0

#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Asperger + epilepsja+14-15 lat. Tak na pierwszy rzut oka.


  • 1



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z mało informacji żeby coś powiedzieć. Byłeś u ortopedy, oglądał twoje barki? Może przydałby się jakiś gorset ortopedyczny.

Reszta twoich problemów to sprawa dla psychiatry.


  • 1



#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Doczytałem do punktu 1 i zabrzmiało mi to jak zwykła ściema, sugerujesz że jesteś aniołem bez skrzydeł? Zdjęcia tych blizn dostaniemy?
Punkt 2 położył mnie na łopatki.
  • 0



#6

Rosley.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może uda mi się dorwać do laptopa jeszcze dziś, spróbuję.
Raczej wysoką (To ja uważam się za lepszego) a nie niską i jasne, to też biorę pod uwagę i uważam za coś logicznego, po prostu wrzuciłem to też tu jako ciekawostkę.

Lat to ja mam już dwadzieścia, jedyne wykryte choroby to zespół stresu pourazowego i katatonia :P

Czekam, jako, że za leczenie zabrałem się niedawno. Moja sytuacja "rodzinna" sprawiła, że wszystko było po cichu tłumione i pielęgniarce szkolnej się kłamało :P

I tak, dostaniecie. Broń mnie sugerowanie bycia aniołem, ja nawet wierzący nie jestem.
  • 0

#7

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za stan Twoich kości obwiniłbym wadę genetyczną lub niedobór witamin. Masz problemy z noszeniem ciężkich rzeczy? A czy dawniej nie nosiłeś często przemiotów o dużej wadze? Byłeś u terapeuty. Jeśli tak, to sugerowałbym iść do lekarza, on powinien pomóc najlepiej, to specjalista. Od jak dawna masz problem z tymi barkami?

Te ataki bytów są interesujące. Zdjęcia wstaw jak najszybciej, bo to może być kluczowe w tej sprawie. Czy w przeszłości zajmowałeś się okultyzmem? Mieszkasz w okolicy, gdzie zdarzyło się coś złego?

Piszesz, że przez pewien czas miałeś edukację domową, wiec problem trwa już jakiś czas. Co było najpierw? Ataki, problemy z koścmi?

Ten powieszony mężczyzna w ogóle mi nie pasuje do tej historii, wręcz robi ją mniej wiarygodną. Ale co to za wspomnienia?

O wygląd, głos itp. raczej bym się w tej kwestii nie martwił. Są ludzie, którzy wyglądają dość "neutralnie" i tak się też zachowują.


  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież te podrapania pochodzą od niego samego. Pewnie drapie się w nocy w czasie snu nieświadomie.


  • 0



#9

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Katatonia pasuje do Twoich objawów http://pl.m.wikipedi.../wiki/Katatonia
Czekamy na zdjęcia.
  • 0



#10

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oby zdjęcia nie okazały się prowokacją :P już jedno mam pasujące do historii :D

http://cronicamundia...on-III-1997.jpg

 

hotlinkowanie.gif

/Connor


  • 1

#11

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Punkt 4 - poczytaj o genderqueer. Mam Aspergera, choć nie wiem czemu Zaciekawiony łączy to w ogóle z tym wątkiem, i mam to samo. Do tego też mam bezpłciowy wygląd, jestem homo i nie rosnę, tj. zatrzymałem się na 159... Wyglądam na 3-6* lat młodziej :S I też mam poczucie wyższości. Tylko mnie nic nie atakuje (ani ja siebie). (ogółem jestem skupiskiem nieszczęść :D )

 

*to nie jest moja opinia, naprawdę słyszałem/czytałem już, że wyglądam jak dziecko, a jestem w "okresie młodzieńczym"

 

Nie martwiłbym się powieszonym mężczyzną. Sam miałem trochę snów związanych z wojną, ale olałem to. Czasem przy hipnagogach pojawiają się naprawdę chore rzeczy...


Użytkownik McNugget edytował ten post 03.01.2015 - 22:08

  • 0

#12

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam Aspergera, choć nie wiem czemu Zaciekawiony łączy to w ogóle z tym wątkiem, i mam to samo.

Też mam Aspergera i miałam podobne odchyły w wieku 13-17 lat. Więc może faktycznie jakiś związek jest.

Ale jednak tak dziwaczne myślenie i wierzenia utrzymujące sie w dorosłości wskazują na poważniejszy problem niż Asperger.

Może schizotypia?


  • 0



#13

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Też mam Aspergera i miałam podobne odchyły w wieku 13-17 lat. Więc może faktycznie jakiś związek jest.

U mnie 4 zgadza się dosłownie, 3 - derealizację miałem na przełomie podstawówki gimnazjum, poczucie wyższości mam dalej. Choć nauczyciele i ogólnie dorośli uważają mnie za osobę inteligentną, niepasującą do tych dumnych reprezentantów "studiowania w: WSRH" ;), więc nie jest to tylko moja opinia. Może niech autor napisze coś o swoich zainteresowaniach, formie ich realizacji oraz reakcji na różne bodźce i wrażenia estetyczne? Łącznie z takimi szczegółami, że np. płatki je się tylko łyżeczką o określonym wzorze czy podobnie?


  • 0

#14

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I co zdjęć nie ma? Jak jak nienawidze takich kolesi, co robią dużo dymu a potem znikają. Po co wam to? Co w tym ciekawego by napisać na forum tego typu jakieś zmyślidła i się podniecać reakcją? To jakieś nowe schorzenie?


  • 0



#15

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dajmy gościowi jeszcze trochę czasu, do końca dnia jeszcze dużo godzin.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych