Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złote Szaraki 2014 - komentarze, gratulacje, podziękowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobno o moderatorze roku - nie wiem co mnie podkusiło, żeby policzyć tutaj głosy przed oddaniem własnego. Chciałem sprawdzić, czy nie namieszam, a jako (do niedawna) moderator, chciałem tego uniknąć. I cóż... Okazało się, że moje głosy, jeśli dobrze policzyłem, przetasowałyby totalnie podium  ;) Nie mogłem tego zrobić. Nie minutę przed końcem głosowania. I nie w sytuacji, gdy sam niedawno byłem moderatorem. Dlatego ode mnie tylko ten jeden symboliczny głos na Lepusę. Powiem tyle:

Kronikarz - świetna robota ostatnimi czasy. Tak trzymaj. Przy okazji - gratuluję zasłużonego awansu.
Connor - z tego co widzę wygrałeś. Nawet jeśli miałem innego faworyta, to zasłużyłeś na to już wcześniej. Oliwa sprawiedliwa.

 

Pffff. Nie oddałeś na mnie głosu. Nie byłem Twoim faworytem. Jest mi teraz strasznie smutno i topię swe smutki w alkoholu. Tyle razem przeszliśmy, zawsze zgodni, nigdy nie mieliśmy ze sobą problemów a teraz na koniec odwalasz takie coś? Bo co? Bo jestem rudy?!

I pomyśleć, że tyle spraw razem rozwiązaliśmy. Byliśmy niczym Fred i Kudłaty. Mieliśmy też pozostałą część paczki. Nie obwiniaj mnie za brak Wehikułu Tajemnic.

 

Ciężko pogodzić się z faktem, że kiedy człowiek tak bardzo ceni sobie drugiego człowieka ten wbija mu nóż w plecy i jeszcze jak gdyby nigdy nic pyta czy wszystko w porządku. Kiedy zobaczyłem, że nie zagłosowałeś na mnie serce mi stanęło. Zawsze głosowałeś, zawsze trzymaliśmy sztamę, nigdy nie podejrzewaliśmy się o nic, wszystko było w porządku. Nawet podniosłem z ziemi Twoje piśont groszy, które kiedyś upuściłeś. To nic dla Ciebie nie znaczy?

 

Oliwa sprawiedliwa? Nie dolewaj oliwy do ognia. Zniszczyłeś to, co budowaliśmy latami. Mogliśmy mieć cały świat w garści. Kim przy nas byli Illuminaci? Kim przy nas byli Reptilianie? I wreszcie: kim przy nas był BÓG?! Mieliśmy w garści Fragment Edenu! Osiągnęliśmy to o czym Pinky i Mózg marzyli- mieliśmy władzę nad światem! (no, technicznie rzecz biorąc tylko Mózg o tym marzył, ale nie o to się rozchodzi!)

 

A Ty odrzuciłeś to. Odrzuciłeś to w momencie wyparcia się mnie... Nie sposób się z tym pogodzić. Nie sposób zapomnieć. Nie sposób wybaczyć... Nie sposób.

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Żartowałem, wybaczam  xD


  • 0



#17

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odniosę się jeszcze tutaj krótko do swoich głosów.

@Yaw

Dzięki wielkie ale chyba mocno na wyrost ta Twoja opinia odnośnie mojej mła.

Mimo to - cieszy moje oko (bo z natury próżny jestem) i więcej znaczy niż plusy i nominacje.

thx.


  • 0



#18

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy w tym roku będą podane jakieś rankingi z podsumowaniem wszystkich głosów? Pamiętam, że 2 lata temu były, rok temu już nie.


  • 0



#19

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy w tym roku będą podane jakieś rankingi z podsumowaniem wszystkich głosów? Pamiętam, że 2 lata temu były, rok temu już nie.

 

Nie ma rankingów, wyniki oraz nagrodzenie zwycięzców odbędzie się na specjalnej imprezie. Była takowa dwa lata temu, była w zeszłym roku, będzie także w tym. 7 lutego, w sobotę o 20:00. Oczywiście obecność obowiązkowa ;)


  • 0



#20

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


w sobotę o 20:00. Oczywiście obecność obowiązkowa ;)

A ja w sobotę nie mogę :/ - niedziela byłaby fajna (a piątek jeszcze lepszy).

No, trudno - niezależnie od wyników (już na zaś) dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na mnie. A konkurentom - gratuluję (niezależnie od wyniku).


  • 0



#21

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 


w sobotę o 20:00. Oczywiście obecność obowiązkowa ;)

A ja w sobotę nie mogę :/ - niedziela byłaby fajna (a piątek jeszcze lepszy).

 

Po niezwykle burzliwych, całonocnych obradach i sporach (były ofiary wśród ludności cywilnej, również kobiet i dzieci) podjęliśmy decyzję o przesunięciu gali na niedzielę, także na godzinę 20:00.


  • 0



#22

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale rezerwacje bez zmian? Chodzi o stolik przy scenie i blisko baru...





#23

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale rezerwacje bez zmian? Chodzi o stolik przy scenie i blisko baru...

 

Oczywiście. Zmiana terminu to taka zmyłka dla paparazzi.


  • 0



#24

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziekuje tym co głosowali na mnie- sobie samemu ;p


  • 0



#25

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy oddali głos na mnie. To miłe. Jednak nie rozumiem tego podsumowania głosu: 

 

Napisano 31.01.2015 - 19:03
Simbarosa mimo wszystko

  Edycja: D.K.
Głos zatwierdzony. Choć szczerze mówiąc Twój zapis jest niejednoznaczny -- oto dlaczego:
1. Simbarosa
2. mimo
3. wszystko
I tak też potraktuję Twój głos :)

 

Mogę zapytać o wyjaśnienie? 


  • 0



#26

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napisałem "Simbarosa mimo wszystko" mając na myśli "mimo tego że połowa jej artykułów jest o trupach i mordercach to jednak cenię jej wkład". Tylko że oprócz Simbarosy istnieją na forum użytkownicy Mimo i Wszystko, dlatego zdanie brzmiało jak nominacja trzech osób (ciekawe swoją drogą jakie jeszcze zdania można ułożyć z nazw użytkowników?). Moderator policzył to w ten sposób, wcześniej pytając czy podoba mi się ta interpretacja, bo go mój post strasznie rozbawił. Odpisałem że może być, bo "czymże by było życie bez odrobiny przypadku?".


  • 1



#27

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję za wyjaśnienie, bo nie zrozumiałam. Bardzo dziękuję Ci za głos na mnie. No cóż, lubię takie " dziwne" tematy. Chyba każdy z nas ma swoje ulubione ( tak myślę). Jak już zauważyliście, staram się nie być tak monotematyczna jak wcześniej :)


  • 0



#28

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, jak również tym, którzy mieli taki zamiar. Jak to dobrze, że komuś chce się czytać, to co napiszę. Aż chce się pisać!





#29

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja również dziękuję za głos oddany na mnie :)


  • 0



#30

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kaziu ale to chyba nie był tylko jeden głos?

edit:

Kazu oczywiście - sorry.


Użytkownik pishor edytował ten post 08.02.2015 - 23:41

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych