Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złote Szaraki 2014 - komentarze, gratulacje, podziękowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3012
  • Tematów: 2584
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat do dyskusji, komentarzy, zgłaszania uwag, pytań odnośnie regulaminu (jeśli coś niezbyt dokładnie zostało wyjaśnione), itp.


  • 0



#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakim cudem jestem wymieniany w gronie "największy zwolennik"? :D

E: Żeby było zabawniej to zostałem wymieniony w "największy sceptyk" i "największy zwolennik". :D

Ps. No chyba, że jest jeszcze jeden Daniel. :P


Użytkownik Daniel. edytował ten post 04.01.2015 - 21:07

  • 0



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż - ja mam podobnie :D

Dostałem nominację i jako zwolennik i jako sceptyk.

Żeby było jeszcze śmieszniej to obie te nominacje są za moją działalność w temacie 9/11 :D

Tzn. "sceptyk" na pewno, bo tak to Shay uzasadniał, a "zwolennika" się tylko domyślam (bo tylko tam jestem zwolennikiem).

 

Niemniej - dziękuję bardzo - zarówno za te jak i pozostałe nominacje.

Podobno nieważne co mówią - ważne żeby mówili :D


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel pewnie dostałes za to ze pisałes o ufo, kręgach w zbożu chyba też, no i przyjmujesz wersję  że statki ufo to kosmici z innych planet. No chyba że się mylę.


  • 0



#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kręgi w zbożu i pamiętna sprawa z tym zmasakrowanym Brazylijczykiem z wyciętymi otworami pewnie zaważyły. Statki UFO jako kosmici z innych planet to na pewno nie ja. :P

Swoją drogą ciekawe, że wystarczy bronić jednego tematu, by stać się od razu zwolennikiem/sceptykiem. W zasadzie czasami ciężko zdecydować.


  • 0



#6

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam cenię sobie "zwolennika" za ten jeden temat, ale "sceptyk" też mi jakoś szczególnie nie przeszkadza - chociaż mówiąc szczerze, sceptyczny to ja jestem bardziej w innych tematach :D


  • 0



#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie dziwi duża ilość nominacji za kulturę wypowiedzi - przecież wcale się specjalnie nie staram pisać jakimś szczególnym językiem, a trochę kłótni w paru tematach prowadziłem.


  • 0



#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... trochę kłótni w paru tematach prowadziłem.

Możesz podać przykłady?


  • 0



#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No w temacie o kobietach albo tym ostatnim o wymieraniu białych.


  • 0



#10

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...albo tym ostatnim o wymieraniu białych.

W tym akurat temacie zachowałeś się mniej więcej tak jak kpiarz w temacie o Ukrainie (za co dostała moją nominację nr 1). Więc umówmy się, że gdyby ten temat pojawił się dwa tygodnie wcześniej, to byłbyś moim nr 2. Jeżeli w tym poprzednim temacie, też się tak samo "kłóciłeś'', to... :D

 

edit:

@Lepusa

Bardzo Ci dziękuję za uzasadnienie nominacji w "najciekawsze posty" ale (chcąc być sprawiedliwym) muszę powiedzieć, że jest ono mocno krzywdzące dla Zaciekawionego.

Tak, jak kiedyś Ci pisałem - on ma wiedzę, a ja tylko nie robię błędów ortograficznych (prawie). Niby mała różnica ale zasadnicza. Dlatego kolejność Twoich nominacji (chociaż,  bardzo dla mnie przyjemną) odbieram jako nieco na wyrost. Niemniej - dzięki.


Użytkownik pishor edytował ten post 05.01.2015 - 00:00

  • 0



#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli na bez rybiu i rak ryba ^^ - jak się nie ma co się lubi to się lubi to co się ma.  

Na para można być sceptykiem i zwolennikiem zarazem Nie mylić oczywiście bycie sceptycznym zwolennikiem ... tego jeszcze tu nie było ^^,  dobre bardzo dobre ...


  • 0



#12

Damian83.
  • Postów: 95
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

pishor słusznie myślisz, że nominowałem Cię na zwolennika za temat 9/11.

 

9/11 to chyba największy i jeden z najciekawszych tematów na tym forum dlatego nominacja. Oczywiście są tam też inni zwolennicy, ale w 2014 roku Twoje posty wpadły mi najbardziej w oko ;)


  • 0

#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 Staniq - Szef Wszystkich Szefów aka  "Owcze Uszka" -  za to, że jakoś ogarnia cały ten zgniłosmerfny system.

 

Owcza skórka trochę kusa, a i wilkowi pije pod pachami i się z czachy zsuwa... dlatego uszka odstają.

 

edit:

Specjalnie dla Ciebie oryginałek:   

2qmgfpy.jpg

By Mark Fredrickson

 

...równie twarzowy jak ja.


Użytkownik Staniq edytował ten post 15.01.2015 - 19:18




#14

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mój człowiek DBC zawsze mnie wspiera! dzięki, że pamiętasz! :D


  • 0



#15

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Odniosę się jeszcze tutaj krótko do swoich głosów.

 

Forum co prawda odwiedzam codziennie, ale nie wgłębiam się w nie na tyle, żeby wszystko kojarzyć. Miałem problem z paroma kategoriami, a dwie zupełnie odpuściłem.

 

W kilku kategoriach powtarzają się u mnie nicki: Zaciekawiony i pishor. Mówię "społeczność paranormalne.pl" - widzę tę dwójkę (w pierwszej kolejności, bo jest oczywiście więcej takich osób). Bywały różne siły napędowe forum, dzięki którym dyskusja się kręciła, ale zawsze była jakaś cena - wojny sceptyków ze zwolennikami, albo polityczne, ideologiczne przepychanki. Tutaj tej ceny nie widzę. Pojawili się użytkownicy bez tego toksycznego pierwiastku - pod tym względem, dzięki takim osobom, forum idzie w dobrym kierunku.

 

Osobno o moderatorze roku - nie wiem co mnie podkusiło, żeby policzyć tutaj głosy przed oddaniem własnego. Chciałem sprawdzić, czy nie namieszam, a jako (do niedawna) moderator, chciałem tego uniknąć. I cóż... Okazało się, że moje głosy, jeśli dobrze policzyłem, przetasowałyby totalnie podium  ;) Nie mogłem tego zrobić. Nie minutę przed końcem głosowania. I nie w sytuacji, gdy sam niedawno byłem moderatorem. Dlatego ode mnie tylko ten jeden symboliczny głos na Lepusę. Powiem tyle:

Kronikarz - świetna robota ostatnimi czasy. Tak trzymaj. Przy okazji - gratuluję zasłużonego awansu.

Connor - z tego co widzę wygrałeś. Nawet jeśli miałem innego faworyta, to zasłużyłeś na to już wcześniej. Oliwa sprawiedliwa.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych