Skocz do zawarto軼i
Zdj璚ie

Z這te Szaraki 2014 - Zasady konkursu

konkurs złote szaraki

 • Zaloguj si, aby doda odpowied
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

D.K.

  Semper invicta

 • Post闚: 1730
 • Tematów: 1224
 • P貫:Kobieta
 • Artykułów: 15
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam w kolejnej edycji "Złotych Szaraków". Dla przypomnienia - ideą konkursu jest coroczne nagrodzenie najbardziej zasłużonych w danym roku użytkowników, w różnych kategoriach.


 

Regulamin Konkursu "Złote Szaraki"


1. Konkurs obejmuje następujące kategorie:
 • Największy wkład w forum - osoba która zasłużyła się dla forum w sposób szczególny, czy to jako zwykły użytkownik poprzez zakładanie wartościowych tematów, rozkręcanie dyskusji, aktywną działalność na forum, czy to jako osoba funkcyjna, poprzez pracę na rzecz forum (administrowanie, moderowanie, opracowywanie tłumaczeń).
 • Najlepszy zwolennik - wybierany spośród użytkowników, broniących stanowiska o istnieniu zjawisk paranormalnych, wierzących w teorie spiskowe, alternatywne.
 • Najlepszy sceptyk - wybierany spośród użytkowników, negujących istnienie zjawisk paranormalnych, starających się obalać różne teorie spiskowe, alternatywne.
 • Najciekawsze posty - osoba pisząca w sposób ciekawy, rzeczowy, zdolna przykuć oko nawet w pozornie nieinteresującym nas temacie.
 • Najwyższa kultura wypowiedzi - użytkownik wyróżniający się opanowaniem i spokojem, nie wdający się w wycieczki personalne, potrafiący przyznać się do błędu.
 • Najlepszy newsman - osoba mająca talent do wynajdywania ciekawych newsów, artykułów, informacji i zamieszczania ich na forum.
 • Najlepszy moderator - moderator, który najlepiej wypełnia swoją funkcję.
 • Najlepszy debiut - głosujemy na osobę, która pomimo krótkiego pobytu na forum, zdążyła już pokazać się z dobrej strony i wydaje się dobrze rokować na przyszłość. Wybieramy spośród użytkowników zarejestrowanych między grudniem 2013, a listopadem 2014 (włącznie). 
 • Najlepszy Redaktor/Tłumacz - nowa kategoria, głosujemy na użytkowników z grupy Redaktorzy lub Tłumacze, którzy w 2014 roku publikowali najciekawsze materiały.
 • Złoty Szarak Publiczności - głosuj na kogo chcesz i z jakiego powodu chcesz
2. Każda kategoria posiada osobny temat.

3. Użytkownik może oddać maksymalnie po 3 głosy w każdym temacie (kategorii), np:
 

1. Użytkownik A
2. Użytkownik B
3. Użytkownik C


Użytkownik wymieniony na pierwszym miejscu otrzymuje 3 punkty, na drugim 2 punkty, a na trzecim 1 punkt.

4. Uzasadnianie głosów nie jest obowiązkowe, ale bardzo mile widziane.

5. Głosować może każdy użytkownik zarejestrowany na forum nie później, niż do dnia 28.12.2014 r.

6. Dozwolone jest głosowanie na użytkowników, którzy usunęli konto na forum, pod warunkiem, że nastąpiło to w 2014 roku. Nie można głosować na samego siebie, a także na użytkowników w kategorii "Najlepszy debiut", którzy posiadali konto przed 2014 rokiem, jednak je usunęli, a następnie w 2014 roku założyli nowe.

7. Każdy głos jest weryfikowany przez moderatora poprzez odpowiednią adnotację w każdym wpisie głosującego użytkownika. Jeśli użytkownik chce zmienić cokolwiek w oddanych przez siebie głosach, a post został już zweryfikowany, musi napisać nowy post z zaznaczeniem, że jest to aktualizacja poprzedniej wersji.

8. Głosowanie trwa do 31 stycznia, do godziny 23:59. Głosy oddane po tym czasie będą nieważne. Termin ten może ulec przesunięciu.

9. Po zakończeniu głosowania moderatorzy podliczają głosy. W przypadku remisu punktowego decydować będzie liczba głosów, w których użytkownik został wymieniony na pierwszym miejscu. Jeśli w tym przypadku również będzie remis, decyduje liczba głosów z drugiego miejsca.

10. Zwycięzca danej kategorii otrzyma odpowiednie odznaczenie do profilu oraz 30 punktów reputacji. Drugie miejsce otrzyma 15 punktów, a trzecie 10. W przypadku osiągnięcia miejsca 1-3, przez użytkownika, który usunął konto na forum, odznaczenie do profilu i/lub punkty reputacji nie zostaną przyznane.

Pomysł konkursu: Aquila & Yawgmoth.
 • 1


Inne tematy z jednym lub wi瘯sz liczb s堯w kluczowych: konkurs, złote szaraki

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u