Skocz do zawartości

Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem literackiego. Dla wszystkich! Pora zademonstrować swoją wenę twórczą :)

Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

pytania zwyczajne i dziwne kącik pytań pytania i odpowiedzi zadawanie pytań szybkie odpowiedzi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
948 odpowiedzi w tym temacie

noxili
  • Tematów: 15
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobry filtr do wody +gotowanie. Poza tym po prostu wodociagi znajda miejsce "kontaminacji" usuną problem i  dodadzą albo chloru, albo prozaicznie zwiększa nasycenie ozonem i problem się rozwiąze. Ja w życiu juz żyłem  przez 2 tygodnie na wodzie przywożonej przez wojsko i straż beczkowozami . W kuchni miałem kilkanaście zgrzewek wody pitnej. W 1997 roku ujecia wodne i studnie we Wrocku zostały skontaminowane woda która wymywała szamba czy wypłukiwała cmentarze.Dostałem tez darmo szczepionki na kilka chorób zakaźnych.

CzłowiekSarna
  • Tematów: 12
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie. czy ten marsz został skomponowany tylko na potrzeby gry czy to jest jakaś pieśń patriotyczna z czasów drugiej wojny światowej?

Co jak co ale komuchy miały dobry gust muzyczny :)

Edric

Baron

• Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kompozycja Jamesa Hannigana na potrzeby gry. Rosjanie mimo zamiłowania do wódki raczej nie wplatali jej w patriotyczne pieśni. :E

Użytkownik Edric edytował ten post 03.10.2017 - 17:49

CzłowiekSarna
  • Tematów: 12
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

aha... bo robiłem risercz i nie znalazlem nic na ten temat, więc mnie to zaciekawiło.

Rosjanie mimo zamiłowania do wódki raczej nie wplatali jej w patriotyczne pieśni

Nie znam Rosyjskiego więc wiesz :D

Mimo to kawałek dobry.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u