Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna magia

czarna magia czary klątwy demonologia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

lordvader.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

 

Szukam osoby, która ma doświadczenie z czarną magią. Chciałbym głębiej poznać ten temat. Jest w stanie ktoś mi pomóc? Chodzi i o jakieś zaklęcia, księgi etc. Szukam konkretnych i sprawdzonych informacji w postaci e-booka, jakiś linków itp. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie ostrzeganie czym to grozi. To już sam wiem.

 



#2

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

strata czasu, nie dlatego że czarna magia nie istnieje lub że jest bezużyteczna, ale że od razu chcesz się nią zająć bez zrozumienia zjawisk które technicznie umożliwiają istnienie czarnej magii. Dodatkowo, żadna książka do czarnej magii nie strzeli sobie w kolano uzasadniając dlaczego zajmowanie się czarną magią jest stratą czasu przez wyjaśnienie na czym polega mechanizm działania czarnej magii.

 

Na serio, same rytuały są tak skuteczne jak silna jest wiara i wola danej osoby w skuteczność danego rytuału, tak jest jeżeli nie posiada się zrozumienia jakie mechanizmy decydują o efektywności danego zaklęcia. Kiedy też nie rozumiesz jak działa ten mechanizm możesz zastosować dokładnie ten sam rytuał do wywołania miłości w pożądanej osobie, wygraną w lotto czy nawet śmierć wroga, nie wiedząc przy tym do czego tak na prawdę ma służyć dany rytuał i jak sprawdzić czy zadziałał.

 

Dlatego zamiast sugerować jakiekolwiek materiały, zacznij od obserwacji świata wokół i sprawdzeniu czy magia w ogóle istnieje, jeżeli nie potrafisz racjonalnie wyjaśnić zjawisk które uznajesz za magię, to nie zajmuj się magią, bo jedyne do czego dojdziesz to nieumiejętność obiektywnego spojrzenia na świat.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 27.12.2014 - 02:04


#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedyna magia jaka istnieje to ta wykonywana przez magików jak np. Copperfield.



#4 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja widziałem tutorial. Miał chyba z 7 części. Nazywało się to chyba Horry Portier



#5

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Długo grzebałem w internecie i niestety - nie znalazłem żadnych dowodów na to, że czarna magia istnieje. Sorry stary, ale oprócz fejkowych filmików na youtube nie znalazłem nic interesującego. 





Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: czarna magia, czary, klątwy, demonologia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych