Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktos jest w moim domu

zjawiska paranormalne demony

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Psychiatry jeśli już. To nie jest zadanie dla psychologa.
  • 0



#32

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Emilio,

odnosnie poczatku tematu, jestem ciekaw jakie jest twoje odniesienie do spraw medytacji, modlitw do Boga czy rozmowy z kims/czyms czy cokolwiek innego do czego mozna by sie skierowac gdy takie rzeczy maja miejsce, moze zostalas naznaczona, moze ktos bliski w rodzinie zajmowal sie czyms co by to spowodowalo ?

Cos takiego co przedstawilas , jezeli przyjmiemy ze jezeli cos nie jest dobre, to jest zle, to mysle ze cienista postac nie nalezy do tych dobrych. Na pewno w jakims stopniu taka postac ukradkiem przygladajaca sie; jest jej na reke gdy mamy nieczyste mysli, czy panuje negatywna atmosfera w domu, tak wiec rzeruje na nas.

Szczerze, nie wiem jak sie pozbyc tego kontaktu z innej strony, oprocz tego by totalnie nie zwracac na to uwagi a po dluzszym czasie samo zniknie. Wazne jest tez bys doszukala sie jakiegos przedmiotu, cokolwiek mialo by to byc, co moglo by powiazac z percepcja cienistej postaci jezeli wczesniej mialas jakies doswiadczenia spirytualne na wlasna reke.


  • 0

#33

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masz jakis dowod na to co widzisz? Moze nagraj filmik z cieniem w roli glownej to staniesz sie bardziej wiarygodna a i my bedziemy mogli ogladnac sobie tego cienia. Skoro zakladasz ze to jakas istota to chyba nietrudno bedzie to utrwalic np. telefonem. 


  • 0

#34

Makeusay.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę z Tobą o tym pogadać, powiedzieć parę rzeczy na temat zjawisk. Napisz do mnie na pw i opisz bardziej szczegółowo to wszystko.

Niby tez wydaje mi się to błahe, no ale nie zaszkodzi mi poświęcić trochę czasu.
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: zjawiska paranormalne, demony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych