Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjawiska paranormalne - moje pytania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Umbra hominis.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Od dłuższego czasu fascynują i ciekawią mnie zjawiska paranormalne. Np. duchy, demony, świat astralny, rozwój duchowy, poziomy świadomości (te od 5 do 7), OOBE, LD, ezoteryka etc.
I teraz przejdę do rzeczy. Otóż nie wiem gdzie znaleźć rozszerzone, ale pewne informacje na te tematy. Nie jakieś wymyślone bzdury, tylko fakty i informacje. Polecacie jakieś książki, a najlepiej strony/blogi internetowe? Tak wiem, jest ta strona, ale to wciąż za mało informacji, bądź nierozbudowane, jeśli wiecie co mam na myśli. 
Chciałabym też poznać wasze argumenty/historie, które potwierdzają istnienie takich zjawisk ;)
Proszę także o wyrozumiałość za ten post, ponieważ możecie uznać że taka niedoinformowana osoba powinna najpierw się poduczyć, potem pisać... pozdrawiam :)


  • 0

#2

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

tego może być mało lub dużo, w zależności od tego czego szukasz, możesz zacząć od tego co chcesz wiedzieć, w jakim celu i w jakiej kolejności tematów, możesz też napisać czy sama masz już jakieś doświadczenia z tego zakresu i ogólnie, możesz coś skrobnąć na temat tego jak postrzegasz te tematy.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę, możesz do translatora dać
http://www.csicop.org/
  • 1



#4

LotusFeet.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moze podaj tytuły, które do tej pory przeczytałaś. Da to pewne odniesienie i bedzie łatwiej cos podpowiedzieć.
  • 0

#5

Czarna..
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście czytałam gazetki 'Faktor X' niestety są one stare i kupisz je tylko na allegro itp...  Ja swoje mam po moim tacie który je zbierał w łodości i ma dwa segregatory jest coś oki.60 gazetek .Są tam zawarte nie tylko informacje o duchach a także o ufo,tajnych projektach rządu itp.. Polecam


  • 0

#6

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

tych gazetek o ufo, ezoteryce czy naturalnych metodach leczenia tajwańskim g*wnem jest cała masa i wszystkie są tyle warte co zużyty papier toaletowy. Nawet te gazety które były ukierunkowane na ezoterykę / psionikę opisały takie bzdury że się w głowie nie mieściło, ignorując całkiem istotne fakty ze świata nauki, anatomii czy psychologii. Więc jeżeli masz kominek skorzystaj z niego i pozbądź się tych gazetek.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 28.12.2014 - 18:40

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych