Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyciąganie myślami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nekonath.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia gdzie wrzucić ten temat, nie znalazłam podobnego, więc piszę tutaj, liczę na pomoc ;)

Drodzy forumowicze, szukam jakichkolwiek informacji na temat przyciągania osób myślami.

Wiele się mówi o przyciąganiu pozytywnych zdarzeń, siła pozytywnego myślenia i te sprawy, ale trafiłam też na strony gdzie pisano o przyciąganiu konkretnych osób. 

Czy ktoś coś wie na ten temat? Wystarczy intensywnie myśleć o danej osobie czy są może jakieś konkretne sposoby? Wizualizacje?

Jest osoba z którą bardzo chciałabym się skontaktować. Niestety, nie mam z nią kontaktu od lat, nie mam też żadnych informacji, nie mam skąd ich zdobyć, nasze relacje ostatnim razem kiedy rozmawialiśmy nie były najlepsze. Czytając o tym przyciąganiu zyskałam nadzieję, że jest jeszcze szansa, żeby porozmawiać i naprawić tę relację.

 


  • 0

#2

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przybywam z pomocą do Ciebie.

 

Jutrzejszego dnia, wieczorem zamknij oczy i myśl o tej osobie, o każdym jej geście, ruchu, słowie, o wszystkim z czym ona Ci się kojarzy. Masz myśleć tak długo aż nie poczujesz subtelnego uczucia łączności- takiego kleistego i gumowatego w Twoim mózgu. To będzie przyjemne. Nadal myśl, intensywnie i długo jak Ci zależy. Po kilku chwilach drugiego myślenia nawiążesz łączność. W myślach poprostu powiedz najwyraźniej jak tylko potrafisz- Chcę aby nasze ścieżki zycia się skrzyżowały. Nic więcej, otwórz oczy, idź spać.

 

W ciągu dwóch,do trzech dni osoba ta odezwie się do Ciebie, bądź ją spotkasz, bądź dowiesz się o niej cokolwiek co ułatwi Ci namierzenie jej.


  • 0

#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W XXI wieku? W dobie facebooka i ogólnie internetu nie masz żadnych informacji? To prawie niemożliwe.


  • 0



#4

Nekonath.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

set-  dziękuję caaałym serduchem!  Mam tylko pytanie- czy to nie będzie jakąś ingerencją w wole tej osoby? Nie chciałabym nikomu zrobić krzywdy ani ściągnąć jakiegoś nie wiem... nieszczęścia. Chciałabym jedynie mieć okazję porozmawiać z tą osobą, wyjaśnić sprawy, które mnie męczą już od lat. 

 

Connor  niestety, fejsbuki i internety nie zawsze są pomocne, w tym wypadku wręcz bezużyteczne :(


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratuluję, wybrałeś metodę całkowicie bezskuteczną.
  • 0



#6

Nekonath.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko - byłabym wdzięczna jeśli podzieliłbyś się którąś ze skutecznych :)


  • 0

#7

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

ta metoda jest zależna od wielu czynników i efekt końcowy jest naprawdę ciężko przewidzieć, ograniczając się jedynie do tego co było w przeszłości (gesty tej osoby, jaka ta osoba była wtedy) jest takie lekko łudzące że ta osoba nadal taka jest, a tak może nie być i cała sprawa nawiązania kontaktu oparta na tych elementach legnie w gruzach. Nekonath, możesz spróbować kilku sposobów i sprawdzić które przyniosło jakiekolwiek rezultaty, porób to co proponuje set przez jakiś tydzień i napisz jakie były rezultaty, czy kontakt był czy go nie było, jeżeli go nie było to podam inną, jak dla mnie bardziej odpowiednią, metodę.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#8

Nekonath.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Auegamma  dziękuje, jesteście naprawdę cudowni :)
Dobrze, będę informować o jakichkolwiek postępach w tej sprawie.

Domyślam się, że wiele czynników może mieć na to wpływ, niestety, tę osobę ostatni raz widziałam 2 lata temu. Nasze relacje były dawniej bliskie, jednak okoliczności ostatniej rozmowy były dość... nieprzyjemne. Nie mam pojęcia jaki stosunek do mnie ma teraz ta osoba. O ile te informacje cokolwiek zmieniają.


  • 0

#9

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możesz też spojrzeć na temat "linkowanie i skanowanie" http://www.paranorma... +i +skanowanie


  • 1



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twoja metoda opiera się na przypadku. To jest tak samo jak modlitwa o deszcz, jeśli spadnie to uzna się że modlitwa pomogła.
Ja bym lepiej spróbował poszukać inaczej ,popytać się znajomych może znają go, a jak nie to znajomi ich znajomych. Wiesz jak on sie nazywa chociaż? Jeśli znasz jego wiek to są to jakieś tropy.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 06.12.2014 - 15:56

  • 0



#11

Nekonath.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kamilus  dziękuje, na pewno skorzystam :)

 

Wszystko no cóż, skoro nie mam innej możliwości, warto spróbować, w końcu nic na tym nie stracę. Oczywiście, że wiem, jak wspominałam, kiedyś była to bardzo bliska mi osoba, ale niestety, stało się jak stało i kontakt został zerwany. Zawiodły mnie metody konwencjonalne więc spróbuję tych mniej konwencjonalnych- jeśli masz jakiś jeszcze sposób na "przyciąganie myślami", proszę, podziel się. Będę naprawdę wdzięczna ;)


  • 0

#12

Sintitisir.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

20 dolarów że nie będzie żadnego kontaktu. Kto wchodzi?


  • 0

#13 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja myślę, że to może działać. Kiedyś ciągle myślałem o kobiecych piersiach i widziałem dziesiątki kobiet dziennie !!!


  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślami nikogo nie przyciągniesz, odpuść sobie. Jeśli naprawdę chcesz kogoś spotkać to wykorzystaj tradycyjne metody. To o czym piszesz jest tak samo fikcyjne jak próba zranienia kogoś przez wbijanie igieł w lalkę voodoo.
  • 0



#15

Nekonath.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko - rozumiem, że masz inne stanowisko w tej sprawie, cenna uwaga ale mimo wszystko prosiłabym o wypowiadanie się na temat. A skoro nie masz nic do powiedzenia w kwestii tego o co pytam to nie widzę celu dalszego ciągnięcia tej wymiany zdań ;)

 

 

convers- zabawna sprawa, ja widzę kobiece piersi codziennie, za każdym razem kiedy się przebieram. Magia! :D


Użytkownik Nekonath edytował ten post 06.12.2014 - 19:38

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych