Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój dzisiejszy sen ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Patos.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam z góry przepraszam jestem nowy na tym forum czasami przeglądam i nie wiem dokładnie gdzie miałem umieścić ten tema. A więc przejdźmy do rzeczy .. Dzisiejszej nocy z 4 na 5 grudnia 2014 roku miałem (jak dla mnie) niecodzienny sen. Opisze wam go a więc ... Z tego co pamiętam wraz z 2 przyjaciół chłopakiem oraz kobietą byliśmy w domu (Nie pamiętam dokładnie jak doszło do tego, że się w nim znaleźliśmy) był to opuszczony dom a cała akcja jaką pamiętam toczyła się w łóżku, w którym leżeliśmy we 3. Kolega, który leżał razem z nami powiedział że raz już był w tym domu i leżał w tym samym łóżku tyle że samemu. Opowiadał że starał się zasnąć mając cały czas zamknięte oczy opowiadał również że leżąc tak już trochę czasu usłyszał wtedy że ktoś wszedł do pokoju oraz był bardzo niezadowolony z tego że on leży w jej/jego łóżku ale nic mu nie zrobił. Kolejnie pamiętam że we 3 zasnęliśmy chociaż ja nie do końca byłem świadomy wszystkiego i wszystko słyszałem ktoś wszedł do pokoju i był bardzo niezadowolony z tego że leżymy w tym łóżku potem już w realnym świecie odczułem straszny szum w uszach coś nieprawdopodobnego pierwszy raz w życiu posiadałem taki szum. Moja głowa która leżała po lewej stronie wyprostowała się w taki sposób iż leżałem tak jak by sztywno ręce również ułożyły się wzdłuż ciała (chociaż nie jestem pewny czy tak nie zasnąłem) Ale do szumu i odwrócenia głowy jestem pewien nawet czułem. Na szczęście nie trwało to długo szybko się przebudziłem. Pierwszy raz w życiu przeżyłem coś takiego po przebudzeniu byłem bardzo zaskoczony oraz przerażony tym co się wydarzyło. Nie wiem co mam o tym myśleć co wy forumowicze o tym sądzicie ?


  • 0

#2

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Paraliż przysenny, mnóstwo tu takich tematów. Ja miałem raz w życiu, tyle że z uderzeniem gorąca i uczuciem, że się duszę.


  • 0

#3

Reptilian.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najzwyklejszy paraliż senny, zdarza się.


  • 0

#4

Patos.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że to tylko paraliż. Dzisiaj sobie myśląc o tym wszystkim jestem zafascynowany tym co się stało ciekawa sytuacja


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych