Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadkowe spotkanie na drodze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

http://cdn.top4top.n...c5101633569.mp4

Wiedźma/czarownik? Mutant? Mistyfikacja? Czy ktoś umie zidentyfikować język, którym posługuje się kierowca lub ta postać?


Użytkownik NenufarKoult edytował ten post 30.11.2014 - 16:50

  • 1

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://cdn.top4top.n...c5101633569.mp4

Wiedźma/czarownik? Mutant? Mistyfikacja? Czy ktoś umie zidentyfikować język, którym posługuje się kierowca lub ta postać?

 

Jak dla mnie fake. Ktoś się przebrał i robił sobie jaja, a "głos" dodany później, zmodyfikowany. Słabizna. O ile to w ogóle nie prowokacja autora, bo w sumie nie zdziwiłbym się patrząc po historii ostrzeżeń...


  • 0



#3

Wolfman.
  • Postów: 15
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o język to wydaje mi się, że jest to jeden z krajów Azji Mniejszej, ciężko mi stwierdzić, który dokładnie, ale tak brzmi. Co do samego wideo, jest bardzo proste do podrobienia, wystarczy osoba przebrana w białą szatę, peruka i laska. Nie doszukiwałbym się czegoś specjalnego


  • 0

#4

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

 O ile to w ogóle nie prowokacja autora, bo w sumie nie zdziwiłbym się patrząc po historii ostrzeżeń...

 

Film został przeze mnie odnaleziony w sieci. Nie mam co niego zdania. Zamieszczam wyłącznie w celach poznawczych.


Użytkownik NenufarKoult edytował ten post 30.11.2014 - 17:47

  • 0

#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 O ile to w ogóle nie prowokacja autora, bo w sumie nie zdziwiłbym się patrząc po historii ostrzeżeń...

 

Film został przeze mnie odnaleziony w sieci. Nie mam co niego zdania. Zamieszczam wyłącznie w celach poznawczych.

 

 

Co nie zmienia faktu, że może to być prowokacja :facepalm:


  • 0



#6

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ale czyja? Moja? W jaki sposób mogę przeprowadzać prowokację, skoro wyraźnie zaznaczyłem, że zachowuję dystans do nagrania? Polecam zapoznać się z definicją prowokacji.


Użytkownik NenufarKoult edytował ten post 30.11.2014 - 21:37

  • 1

#7

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możliwe, że to kawał z podłożonym głosem. Już wyjaśniam. 2:46 i 2:49 - przecież to taki głos, jaki wydaje pójdźka (Athene noctua). Posłuchajcie tego: http://www.xeno-canto.org/145566 i kilku innych na grań głosów tej sowy (link), a potem głosów na nagraniu ze straszydłem w 2:46 i 2:49 (ten drugi odpowiedniejszy). Owszem, człowiek jest w stanie wydać taki dźwięk - pan od Silencera i Diagnose:Lebensgefahr jako przykład - więc nie piszę tego jako 100% pewność.

 

(Nawiasem mówiąc - wiecie, że głosy ghastów z Minecrafta, dokładniej ich część, to właśnie głosy pójdźki? Sam do tego doszedłem, słuchając nagrań głosów tej sowy dla rozrywki, więc o źródło nie pytajcie :) )


  • 1

#8 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Koleś się wydziera i ucieka, a jak to coś przebrane za stracha na wróble sobie idzie to on za tym jedzie. Logiczna logika

 

 

 

 

1000 post na forum tak btw.


Użytkownik convers edytował ten post 01.12.2014 - 20:46

  • 2

#9

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nagrywający nie mówi po rosyjsku?


  • 0

#10

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Arabski albo turecki (lub jakiś z lokalnych dialektów). Pewnie jakiś lokalny Wardęga,


Nagrywający nie mówi po rosyjsku?

Nie!


  • 0



#11

chodzewczapce.
  • Postów: 33
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem ustawiane. Gdybym na przykład ja zobaczył coś takiego na drodze to najprawdopodobniej bym to rozjechał i uciekł gdzie pieprz rośnie , a nie darł sie jak wariat ,a potem gdy to coś odchodziło podjeżdżał jeszcze bliżej . Być może był to żart . Kierowca umówił sie z kolegą żeby nastraszyć pasażerów czy coś w tym stylu. :)


  • 0

#12

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Zamordowałbyś być może człowieka? Który w żaden sposób ci nie zagraża?


Użytkownik NenufarKoult edytował ten post 03.01.2015 - 19:30

  • 0

#13

chodzewczapce.
  • Postów: 33
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile widać na filmiku to to cos gonilo samochód . myślę ze nie po to aby powiedzieć kierowcy żeby uważał bo jest slisko.
Dlatego mowie ze jest to ustawiane bo normalnie człowiek nie prowokował by tego stworzenia żeby nadal je gonilo
  • 1

#14

wanna-amigo.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już ktoś wspomniał, dźwięk najprawdopodobniej  został wklejony, ponieważ absolutnie nie zgadza się z obrazem.


  • 0

#15

chodzewczapce.
  • Postów: 33
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe skąd taka prawdziwa czarownica czy cos miała by taką śniezno białą suknie :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych