Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testy na ludziach - Rząd nas kontroluje?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przykre jest to że ludzie na to się nabierają, u nas nie ma nic za darmo.
Co do smsów najbardziej wkurzają mnie te w stylu ''nie chcesz 100000 zl? chyba jesteś nienormalny'' to tak jakby mnie ktoś obrażał.
  • 0



#32

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie tak jak myślisz Zaciekawiony-To co mi przychodziło,to nie były REKLAMY prowidenta,czy innych instytucji-typu banki-z htórych można zaciągnąć kredyt-tylko ktoś wysyłał mi mejle-ŻEBYM WZIĄ KREDYT-NIE WAŻNE SKĄD ALE MAM MIEĆ 50000-oraz,że jak sie postaram,to mi dadzą tyle bez zaświadczenia o zarobkach.

 

Jak odpisywałem wulgarnie kim ***** jesteś i czego ***** chcesz-to do mieszkania w nocy wpuszczali gaz i odpisywali,że jedna butla co2 i przestane fikać-mam sie poddawać.

 

POZNIEJ-Sami sie uspokoili i zaproponowali pomoc(operacje urologiczna),ale o żadnych wszczepach w głowe-NIKT MNIE NIE POINFORMOWAŁ;

 

Czytałem o MIND CONTROL,ELECTRONIC HARASHMENT,GANG STALKIN-na wielu polskich i zagranicznych forach-to eksperci twierdzą,że w większości przypadków zeznan ofiar implantów-SHEMAT JEST DOKŁADNIE TAKI SAM JAK MÓJ PRZYPADEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1.)Najpierw ofiara wykazuje jakąś słabość,bądz czuje ,że w życiu nawyrządzała krzywd innym ludziom-ja nie byłe swienty i tak własnie czułem-pisałem ludziom,że ich bardzo kiedyś pokrzywdziłem itp.........

 

2.)Pozniej według ekspertów-jest tzw,ZASTRASZANIE OFIARY-U mnie to samo z tym gazem wpuszczanym do mieszkania i grozbami na mój adres e-mail.

 

3.)Eksperci twierdzą iż ofiary zeznają,że jacyś ludzie proponują przez internet zdrowotną pomoc(CI CO ZASTRASZALI UDAJĄ ŻE MAJĄ BIAŁE SZATY),ale ta pomoc to tylko,żeby uśpić czujność ofiary,aby nabrała ZAUFANIA,żeby zbliżeć sie do ofiary-U mnie do licha-było TAK SAMO!!!

 

4.)Ofiara-która już jest spokojna-nie czuje sie zagrożona i ufa w 100%-nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia-wtedy głownie wyświetla się ofierze umowe finansową na grubą kwote finansową-Jak podpisze,to nastempuje ZAIMPLANTOWANIE-Ofiara jest w 100%-centach PEWNA,że jak obiecuje komuś kase TO NIKT JEJ NIE SKRZYWDZI-Wtedy pokazują tzw.czarne szaty-ofiara jest-przesladowana i nękana-słyszy głosy bo pod bębenkami montuje sie ofierze mikrogłośniki-które są bardzo małe i ciężko je wykryć rezonansem magnetycznym.

 

OFIARA JEST BEZBRONNA-Jak pojdzie do normalnego lekarza,to dostanie skierowanie do psychiatry,badz szpitala psychiatrycznego co daje BEZKARNOŚĆ tym ktorzy wyrządzają braciom taką krzywde-w polsce jest już troche ofiar-podam linki;

 

 http://inwigilowany....wano-mikro.html

 

http://niezaleznatel...pic.php?id=1406

 

Ten inwigilowany pisze PRAWDE-ja po tym co mi zrobili jestem PEWIEN,że gościu nie blefuje ani nie jest chory psychicznie-pozatem jest po studiach

 

Chciałem zaprezentowac przypadek elizy z łodzi-jej objawy ciezko ocenić-czy jest chora psychicznie czy faktycznie w wynajętym przez nią mieszkaniu ktoś wyrządził jej krzywde-teoretycznie mógł to mając klucze i dostemp zrobić.

 

 

wulgaryzmy2.gif

 

Kronikarz


  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz urojenia prześladowcze i powinieneś coś z tym zrobić.
  • 0



#34

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka ładna dziewczyna i już zniszczona psychicznie, szkoda.


  • 0



#35

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No spoko dzieki-tak najłatwiej-masz urojenia,albo jesteś ciężko chory psychicznie.Ładnie zrobili ze mnie wariata.

 

Prawda jest niestety INNA-zniszczyli mi narkobiznes-nie moge zajmować sie produkcją i dystrybucją narkotyków.Może za dużo gadałem i wiedzieli,że jak dorobie sie domu jeddnorodzinnego- to legalnie-NIE DADZĄ RADY MNIE ZATRZYMAĆ!

 

Stwierdzili,że zrobią to PODSTEMPEM-wiedzieli o moich problemach i tylko myśleli-jak mnie można powstrzymać.

 

Jakiś miesiąc przed zaimplantowaniem-pomyślałem,że pojade do klucznika zapytać jakie zamki do drzwi są najlepsze-pojechałem tam z ojcem zostawiliśmy telefomy,rzeby nas nikto nie namierzył-od mojego osiedla jechało za nami szare auto-aż do klucznika!!!Powiedziałem to ojcu w połowie drogi-on mi na to;,,nie handluj tymi narkotykami-bo masz manie prześladowcze``-pod koniec drogi zmienił zdanie- powiedział;,,faktycznie Michał-jadą za nami.Auto było na warszawskich numerach WE-na moje oko było to abw.

 

Jeszcze wcześniej groziłem swiadkom-którzy mieli na mnie zeznawać-że nożem zrobie z nimi porządek-jak sami sie nie odczepią i beda coś zeznawać.

 

Wracając do tych Twoim zdaniem ,,urojen przesladowczych``-Miałem z tatą taka sytuacje wcześniej-jechało za nami duże auto-chrysler voyager;

-mówie do ojca-śledzą nas tajne służby

-Nie handluj marychą-to nie bedziesz miał urojen

-tato-mam dobry wzrok i patrze w lusterka-nawet jako pasażer

-moj tato na to-tak-to sprawdzimy-wjade w jakiś tunel przelotowy w bloku-a ty wysiadz i szybko odejdz-a ja zobacze co z tym autem

-OK-wysiadłem

-Pozniej spotkałem sie z tata i zapytałem

-Kurcze michał dziwna sprawa-chrysler zawrócił-jak wysiadłeś i jechał za mną aż do mieszkania mamy-tam mnie wyminą i pojechał dalej-coś ty nawywijał??????

 

Jeszcze wcześniej miałem incydent,że z mieszkania które wynajmowali obserwujący mnie agenci- jak zaczałem odgrażać sie swiadkom wpuszczany był gaz-wynajmowali agenci-którzy mnie przesladowali od godzin rannych do wieczornych-byłem sledzony-chodzili nawet za mną na osiedlu-ja wiedziałem,że nawywijałem i dlaczego mnie przesladują w wynajętym pietro niżej mieszkaniu.

 

CHCESZ WIEDZIEC CO NAWYWIJAŁEM-PROSZE;

-odgrazanie sie nozem

-grozby słowne,telefoniczne,sms

-wybijanie okien

-napady pobicia

-produkcja narkotyków

-handel narkotykami

-wiele innych-o których mi przykro pisać-bo jak bym cofną czas to bym nie zrobił tego.

 

WRACAJĄC DO UROJEN PRZESLAODOWCZYCH-Robiłem zakupy w osiedlowym sklepie-nie mając pojęcia,że jestem OBSERWOWANY-spotykam kumpla-on do mnie-Ty Michał-zobacz na tego gościa-on chodzi za tobą po całym sklepie i patrzy co robisz-śledzi cie-patrze-jasny gwint agent który wynajmuje i mnie obserwuje.

 

Nwyzywałem agenta od cbsiów i innych przesladowcow-dolewając;,,oliwy do ognia``-wsiekli sie-już chodzili za mną we 4osoby.


Taka ładna dziewczyna i już zniszczona psychicznie, szkoda.

Nie wiemy tego do konca-moze miec coś z psychika a moze tez być,ze komus zalazla za skore,albo ktos czycha na jej majatek-CIĘZKO STWIERZDIĆ-wez pod uwage,ze jej sie to zaczeło w wynajetym mieszkani gdzie ktoś obcy miał DOSTĘP!

 

50%psychika a 50%ze jest ofiarą mind control-pół na pół

 

wulgaryzmy.gif

/Connor


PS-Wszysto i inni-Wpuszcanie gazu do mieszkania-to metoda SB-stara jak świat-stosowana za komuny.ZNajomy mojej cioci,tez miał w latach komuny jakieś tam zatargi-to mówił,że bezpieka wynajmuje mieszkanie na jego pietrze i mu wpuszczają gaz-ciocia myślała,że to choroba psychiczna-albo ma jakieś manie-NIE PRAWDA;

 

Ściągnijcie z chomikuj artykół na ten temat;IPN OCZY I USZY BEZPIEKI 1956-1989.pdf-podaje link;

 

http://chomikuj.pl/h...,2263137012.pdf


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 18.03.2015 - 18:54

  • 0

#36

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Prawda jest niestety INNA-zniszczyli mi narkobiznes-nie moge zajmować sie produkcją i dystrybucją narkotyków.Może za dużo gadałem i wiedzieli,że jak dorobie sie domu jeddnorodzinnego- to legalnie-NIE DADZĄ RADY MNIE ZATRZYMAĆ!

Jeśli ot tak na przypadkowych forach internetowych o tym gadasz, to się nie dziwię że boss cię wywalił. Ja na jego miejscu zrobiłbym to samo.

 

Jeszcze wcześniej groziłem swiadkom-którzy mieli na mnie zeznawać-że nożem zrobie z nimi porządek-jak sami sie nie odczepią i beda coś zeznawać.

Ale oczywiście jesteś świadom, że właśnie przynajesz się do przestępstwa, które jest karalne?


  • 0



#37

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wpuszczanie gazu do mieszkania to wręcz podręcznikowy przykład rozwijającej się schizofrenii. Zarówno osoba pisząca na blogach, które podałeś jak i Ty powinieneś poddać się leczeniu psychiatrycznemu (a teraz dodatkowo nie wiesz, czy nie jestem jednym z nich, prawda? :) ) Takie rzeczy nie istnieją, żadna organizacja pozarządowa nie dysponuje żadną technologią nanobotów, a już na pewno nie w Polsce. 

 

A co do kontroli ludzi i ich czipowania - co ? Są na to w ogóle jakieś naukowe dowody, bez odsyłania linkami do stron o wątpliwej wiarygodności ? Wybaczcie, ale nie kupuje tego. 


  • 0

#38

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież napisał, że miał dystrybucje narkotyków, pewnie przećpany jest i dlatego takie brednie. Swoją drogą powinni Cię zamknąć za to.


  • 0



#39

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wpuszczanie gazu do mieszkania to wręcz podręcznikowy przykład rozwijającej się schizofrenii. Zarówno osoba pisząca na blogach, które podałeś jak i Ty powinieneś poddać się leczeniu psychiatrycznemu (a teraz dodatkowo nie wiesz, czy nie jestem jednym z nich, prawda? :) ) Takie rzeczy nie istnieją, żadna organizacja pozarządowa nie dysponuje żadną technologią nanobotów, a już na pewno nie w Polsce. 

 

A co do kontroli ludzi i ich czipowania - co ? Są na to w ogóle jakieś naukowe dowody, bez odsyłania linkami do stron o wątpliwej wiarygodności ? Wybaczcie, ale nie kupuje tego. 

 

Powiem Ci tak Sony-To co piszesz BOLI mnie najbardziej-Moge Ci PRZYSIĄDZ-że taka technologia istnieje-bo ją MAM.-Wszczepili mi ją POLACY-bo jak obudziłem sie pod koniec operacji,ale nie mogłem poruszyć to usłyszałem-,,budzi sie-szybko-wyjmij mu to z ucha,bo mu bebenek przebijesz``

 

To,że wpuszczanie gazu do mieszkania,czy implanty w ciele brzmi jak shizofrenia-to chyba PRZEWAGA 100% OPRAWCÓW TAK?Że nikt mi w to nie da wiary PRAWDA?

 

POTEM-czytałem i szukałem na forach-znalazłem gościa o nicku-inwigilowany-koleś ma wyższe wykształcenie,ale siedział w kryminale za jakieś poważne przestempstwo-pisał na jakims forum własnie,że gadają do niego głosami itp..........myśle sobie-jakiś chory psychicznie człowiek,ale wyczytałem link do jego postów;

 

http://inwigilowany....wano-mikro.html

 

http://inwigilowany....e-fizyczne.html

 

JAK TO PRZECZYTAŁEM-TO MI SIE NOGI UGIEŁY-MAM TE SAME MIKROROBOTY NA TWARZY CO TEN BIEDNY INWIGILOWANY-GOŚCIU PISZE PRAWDE!KUMASZ-TO NIE ŻADNA SHIZOFRENIA OD CPANIA-PALIŁEM TYLKO TRAWKE I TO BARDZO MAŁO!!!BYŁEM I JESTEM PRZECIWNIKIEM DOPALACZY I TWARDYCH NARKOTYKÓW!

 

Dałem ciała,bo jak przyszły mi grozby-to trzeba było pokazać rodzicom-do prokuratora po nakaz-wjechali by tym osiłkom-co wpuszczali mi gaz i szykowali sie do akcji zaimplantowania mnie-zabrali wszystkie butle-(jak by szli w zaparte-to najwyżej by mieli zarzut zastraszania) i NIKT-by ze mnie wariata nie zrobił-tak to jest-jak człowiek w tak ważnej sprawie-zaufał obcym i zawalił sobie życie.

 

Nigdzie tego nie zgłosiłem-to teraz mam-za mieki tylek i dobre serce cierpie-zamiast oprawców umieścić zanim zrobili mi krzywde-tam gdzie ich miejsce. Mój Ojciec mi powiedział wprost-jak dowody czyli grozby nie zabezpieczyłeś i nie zgłosiłeś,oraz nam rodzicom nie pokazałeś-to jesteś FRAJER-i tak sie też czuje-JAK OSTATNI FRAJER-KTÓRY DAŁ Z SIEBIE ZROBIĆ WARIATA

 

PS-Wcale nie mam Ciebie Sony za jednego z nich-za dużo postów napisałeś i za mądrych.


PS-Zaciekawiony-(Cytuje-``Ale oczywiście jesteś świadom, że właśnie przynajesz się do przestępstwa, które jest karalne?``)-tak no swiadom,ale wszyscy swadkowie mi odpuscili-to jedno.

 

(Cytuje-,,Jeśli ot tak na przypadkowych forach internetowych o tym gadasz, to się nie dziwię że boss cię wywalił. Ja na jego miejscu zrobiłbym to samo.``?-Chcesz powiedzieć,że to prędzej jakiś bogaty BOSS-mi taką akcje zorganizował-niż jakieś rzadowe ograny ścigania?Bardzo możliwe-tylko czekał aż-,,ryba(czyli ja) połknie haczyk i zechceś wchodzić w jakieś układy czy operacje od obcych ludzi``-Żeby nie było,że ktoś mi na siłe coś zrobił.

 

-Dodam,że nie gadam na forach,ale pisze TERAZ PRAWDE-no,że troche nawywijałem-szukam przyczyny-dlaczego do tego doszło i widze ją nie w jakimś tam uprawianiu roślin czy handlu tylko w swoich agresywnych zachowaniach-wiesz jak bym przysłowiowo-,,siedział na tyłku cicho`` i tylko sobie handlował-to nikt by sie nie czepił że coś tam handlowałem,ale głupio było z tą moją agresywnością``-teraz żałuje,ale już za pozno.-Myśle,że TO MNIE ZGUBIŁO


  • 0

#40

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PS-WSZYSCY-Ważna rzecz-Trzeba umieć rozróznić shizofrenie od mojej-mimo iż mało wiarygodnej-ale w miare poukładanej wypowiedzi.

 

Wiadomo,że są ludzie którzy tego NIE POTRAFIĄ-nawet z wykształceniem

 

-Rozmawiam z kuzynką-co?masz kamere w oku?powinieneś sie leczyć to pewnie od narkotyków-tłumacze tak i tak-NIE DA RADY WIE SWOJE

 

-Kumpel alkocholik-ciągle pije piwsko-Co ty Michał opowiadasz-jaka kamera w oku-filmy ci wyswietlają gaz ci wpuszczali-chłopie jesteś ciężko chory jak sie wyleczysz to pojdziemy na piwo i pogadamy.

 

SZLAG MNIE TRAFIA-JAK COŚ TAKIEGO SŁYSZE;-nic na to nie poradze,ze zrobili mi coś tak mało wiarygodnego.

 

-W koncu ktoś mądry-moj kumpel syn policjanta z wyższym wykształceniem-No tak Michał-na pewno to nie jest choroba psychiczna,bo wszystko co sie stało opisujesz MĄDRZE I DO RZECZY-mimo iż jest to mało wiarygodne a wręcz nieprawdopodobne to ci wierze.W każdym razie grozby było wydrukować-to mój ojciec by ta sprawe w jeden dzien z tymi co ci gaz wpuszczali załatwił.

 

-Ale dlaczego implanty w ciele?-no to mu tłumacze MĄDRZE-nie jak jakiś shizofrenik,że najpierw chciałem operacje a potem wyświetliła mi sie ta umowa na 30000PLN

 

-A to dlatego do ciebie sie zlecieli ci to powszczepiać.Bo kase im obiecałeś-zawaliłeś,że nie zapytałeś dla kogo? za co? ja tam wiem z kim sie umawiam.Może jeszcze sie zgłoszą?,bo to w sumie sporo kasy?Odpowiadam mu,że nie wiem jak to będzie-wujek ich szuka.-Jak mieli czyste zamiary-pomóc mi i to usunąć to tak-powinni sie odnalezc,ale jak mieli nieczyste zamiary,oraz jezeli chcieli mi to na zawsze wszcepić-to PEŁNA LIPA

 

 

-Kolejny znajomy(bardzo inteligentny-wykształcenie srednie+matura)-opisałem mu ta sprawe-wiedział,że chory psychicznie to ja nie byłem ani nie jestem-to mówi-dziwna sprawa,ale podejrzewam,że o kase im chodzi-pewnie jak twoj wujek ich szuka to na powiedzmy 60-70%-nie pocieszając cie sie odnajdą i ci to usuną,ale zawsze jest te 30-40%,że bedziesz miał to..................przykro mi.

 

-Mowie mu,że nie wiem-wujek pracuje z chirurgami-jest asystentem-to szuka po chirurgach-kto mi to zrobił-to jest dla niego zaległe wynagrodzenie.

 

-Trudna sprawa-zawaliłeś-nie mam jak ci teraz pomóc :offtop:


  • 0

#41

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrób zdjęcie tych mikrorobotów, implantów czy co tam masz. Albo chociaż ślady na ciele po tym czipowaniu.

Dziś mam szczegółowe badania, może zrezygnuję?


  • 0



#42

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrób zdjęcie tych mikrorobotów, implantów czy co tam masz. Albo chociaż ślady na ciele po tym czipowaniu.

Dziś mam szczegółowe badania, może zrezygnuję?

Szanuje Danielu,że masz reputacje znakomitą,ale ogarnij sie-skąd ja ci wezme zdjęcie implantów?,które mam wszczepione pod bebenkami w uszach wielkości podejrzewam ziarenka ryżu-Te mikroroboty na twarzy-to co mam sam sobie usunąć-to jest tak małe,że problem to wykryć prześwietleniem!Miałem drobne naciecia na klatce piersiowej i dziwiłem sie-czy czasem mi coś tam jeszcze nie wszczepili-przypomniałem sobie tylko wszepianie czegoś w lewe ucho-oraz głos kobiety-,,budzi sie wyjmij mu to z ucha,bo mu bebenek przebijesz``-Nazajutrz miałem spuchnięte ucho ze śladem po nacięciu od tylnej strony ucha,ale to wszystko dawno się już zagoiło.

 

Co do mikrorobotów-to wszepia się je pistoletem igłowym-tzn.tak jak byś dostał zastrzyk-tylko,że wnętrzem igły pistolet wszczepia ci implant-wyciągaja igłe pistoletu przytykają czymś na chwile,zeby nie leciała krew i po sprawie-bedą ślady po jednym zastrzyku lub kilku,ale w rózne miejsca?Nie będzie.PRAWDA?

 

Jedyna nadzieja,że to sprzet zarówno medyczny jak i do dręczenia latami ludzi tak,żeby nie było DOWODÓW.

 

Jak mi to wszczepili w celach medycznych-i ci co mi to zrobili odnajda sie i mi to za kase usuną to pewnie zrobie foty i pozamieszczam.

 

Jak by to było takie PROSTE-Jedziesz na prześwietlenie-wszystkie implanty wielkości śrutów 4,5mm-chirurg ci usuwa i po sprawie-to by OFIAR tego typu urządzen na świecie nie było.

 

Prywatny detektyw Derrel Sims z kaliforni-zajmuje sie ofiarami nielegalnych wszczepien implantów w ciało-czy robią to ludzie ludziom-w celach przesladowczych?-na pewno,ale czy faktycznie wyciągniete z ciał ludzi-przez chirurgów implanty-to dzieło TYLKO człowieka,czy obcych cywilizacji?-SAM ZOBACZ;

 

 

Tak wygląda usuwanie dużego implantu (tzn-wielkości ziarenka ryżu) wszczepionemu człowiekowi przez człowieka;

 

 

TYLKO NIE TO :(  -BŁAGAM O LITOŚĆ ;( -SAM ZOBACZ;

 


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 19.03.2015 - 03:45

  • 0

#43

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli oznacza to że nie masz dowodu na poparcie swoich twierdzeń? Żadnego prześwietlenia itd?


  • 0



#44

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli oznacza to że nie masz dowodu na poparcie swoich twierdzeń? Żadnego prześwietlenia itd?

NIE MAM ŻADNYCH DOWODÓW-pisze w miare inteligentnie,do tego czy ktoś mi wierzy czy nie(niewiem-ma mnie za wariata,kłamce,spamera)-jego sprawa-Powinieneś mi wierzyć na słowo,że ani nie jestem psychicznie chory,ani nie robie sobie żartów.

 

W życiu bym sie nie spodziewał,że jak ktoś mi proponuje pomoc medyczną-to beda potrzebne dowody.Zawaliłem sprawe PO CAŁOŚCI,że jak mi grozili nie pokazałem mejli z grozbami rodzicom i nie zgłosilismy tego do prokuratury.

 

Nie wiem jak te implant wyglądają-czytałem artykół ofiary dokładne tego co ja mam(gościu z kaliforni)-mianowicie gościu też podpisał jakąś umowe przez internet-myślał,że o prace w wojsku-wpuścili mu jakiś syf do mieszkania i zamontowali to samo co mam ja-czyli-nękali go filmami z dzwiękiem(budzili jak spał) a gościu był podobnie jak ja BEZBRONNY-pojechał na rezonans magnetyczny głowy-to mu nic nie wykrył-TO JEST TEN DRAMAT-nie wiem jak to co mam wygląda-skoro jemu rezonans nic nie wykrył,to mi pewnie też i wyjde na psychicznie chorego-Jak by to było takie łatwe do wykrycia-to by nie było na świecie pojęć-BROŃ PSYCHOTRONICZNA,ELECTONIC HARASHMENT-ELEKTRONICZNE NEKANIE,VOICE TO SKULL-GŁOSY DO CZASZKI,MIND CONTROL-KONTROLA MYŚLI-

 

Te dwa ostatnie hasłą(głosy,kontrola myśli)-są przez NIEŚWIADOMYCH psychiatrów postrzegane jako książkowe objawy shizofreni-słyszy pan głosy?myśli ktoś czyta?wizje pan ma?-psychiatra ZNISZCZY lekami i trującymi zastrzykami taką ofiare-podobnie jak w średniowieczu palili niewinne kobiety-mówiąc,że to czarownice.

 

Szukając owszem-znalazłem ofiary,które robiły prześwietlenia,tomografie i znalezli chirurgów-którzy im implanty pousuwali operacyjnie.Myślę o tym,żeby zrobić prześwietlenie łydki od tylnej strony-tam musze mieć jakiś duży implant,bo są zdolni z komputera ruszać-skurczać mięsien mojej łydki-tylko co ja mam powiedzieć,że dlaczego chce prześwietlenie od tylnej strony łydki?

 

Wiesz gdzie takie prześwietlenie moge wykonac prywatnie?

 

PS-Poczytaj coś na ten temat w wolnej chwili-to dowiesz sie więcej-podaje linki;

 

http://www.us-govern...sychiatric.html

 

http://remoteneuralm...g-in-india.html


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 19.03.2015 - 19:01

  • 0

#45

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie pomyślałeś, że przy zabiegu jak się budziłeś to być może sprawdzali Ci coś w uchu? Może jakiś stan zapalny, może coś ich zaniepokoiło i po prostu w momencie wybudzenia wyciągnęli sprzęt? A może źle usłyszałeś, bo dopiero co budziłeś się po narkozie? A może w ogóle rozmawiali o innym pacjencie i lekarz opowiadał jakąś historię? Nie, nie pomyślałeś, Ty już sobie ubzdurałeś, że masz implanty.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych