Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testy na ludziach - Rząd nas kontroluje?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Holli.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Montuja montuja

 

offtop2.gif

 

blokada7.gif

 

Kronikarz


  • 0

#17

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście,że jest to prawda.Oprócz tego,że widziałem niezidentyfikowane obiekty,to mam od 26lutego2012roku znacznie poważniejszy problem.

Nikogo nie zmuszam do wiary w obce cywilizacje.Piszę tylko,że widziałem niezidentyfikowane obiekty!

 

Wracając do mojej histori,to pewni część osób powie;,,lecz się na shizofrenie``.Osoby te będą w błędzie z powodu BRAKU WIEDZY na temat urzadzeń do przesladowań,oraz nowoczesnych zabawek do dręczenia ludzi.Muszę przyznać,że mało kto taką wiedzę posiada,ale wystarczy wpisać hasła-ELECTRONIC HARASSHMENTczy VOICE TO SKULL-żeby częściowo dać wiarę w moją historię,Postanowiłem o tym napisać,żeby INTELIGENTNI LUDZIE WIEDZIELI,ZE TAKIE COŚ ISTNIEJE.

 

Witam jestem z wrocławia. Opiszę swoje nieszczęście,dla jednych to zabrzmi śmiesznie inni nie uwierzą,ale PRZYSIĘGAM NA BOGA,ŻE TO PRAWDA. Mam problemy urologiczne,kompleks małego penisa oraz w dzieciństwie kolega zrobił mi kręcenie wora. Mam jedno jądro wyżej od drugiego.  Mimo tego byłem większość życia agresywny oraz popełniałem wiele przestępstw w wyniku czego obserwowany od 2010rok do 2012 przez służby nasłana przez wujka,bo zalazłem mu za skórę. Na początku 2012roku przyszedł mi list na pocztę,że jest super propozycja.Ktośpisał po angielsku,ale o rzeczach jakich raczej wiedział tylko wujek,mianowicie,że dorobił do mojego mieszkania klucze i dał jakimś ludziom(chyba nie lubiącym nie sąsiadom).Napisał,że odpuszcza mi i że TO KONIEC JAKICHKOLWIEK PRZEŚLADOWAŃ.    Kumpel poradziłe,żeby mu napisać:``wez sie odpierdol`` Tak też zrobiłem,ale nie wytrzymałem,że dorobił do mnie klucze i zadzwoniłem opierdzielić go za to.   Wieczorem już w mojej poczcie informacja o dorobionych kluczach została usunięta.   Parę dni pózniej przemyslałem sprawę i wysłałem sms z przeprosinami do wujka,oraz ponieważ pisał po angielsku,że to pokojowa propozycja z USA.  W ten wieczór  ktoś miał dostęp do mojego kompa i po uruchomieniu zaczą mi wgrywać rożne real playery i inne pożyteczne programy.  Jak szedłem spać,ktoś dziurą którą lecą moje kable od neta i telewizji, przy podłodze w ścianie,która jest tam gdzie mam poduszkę jak śpię,oraz kable wychodzą na klatkę schodową,ktoś o 3.00 nad ranem puścił mi gaz pieprzowy i uciekł.  Przestępcy znali sąsiada bramę obok i na następną noc,albo go przekupili albo coś mu nagadali,bo wściek się i po całych nocach wpuszczał mi gaz pieprzowy oraz co2.Korzystał z butli z gazem dostarczanych mu przez przestępców. Kilka dni pózniej piętro niżej wynajęli mieszkanie jacyś goście z firmy ochroniarskiej(usłyszałem rozmowę,ze wynajmują do 15 marca 2012) Ci już byli PERFIDNI-Wpuszczali mi gaz LPG do mieszkania,pod takim ciśnieniem(musieli mieć sprężarkę),że zatykało mi nos.Tak było z miesiąc,aż dostałem zapalenia płuc.Przyszła mi wiadomość żebym wziął kredyt,odpisałem bardzo wulgarnie.Odpowiedzią była wiadomość z grozbami pozbawienia mnie życia.  PONIEWAŻ MIAŁEM KONFLIKTY Z PRAWEM I BAŁEM SIĘ ZEMSTY BANDYTÓW ORAZ MYŚLAŁEM<ŻE SAMI SIĘ USPOKOJĄ. SKASOWAŁEM GROZBY I NIE ZGŁOSIŁEM NA POLICJE-TO BYŁ NAJWIĘKSZY MÓJ BŁAD W ŻYCIU JAKI POPEŁNIŁEM!!!!!!!!!BO BYM SIĘ URATOWAŁ!!!!!!!!!! Ciąg dalszy był bardzo podobny jak napisał wyżej uczestnik forum.Uspokoili się całkowicie,wyświetlili mi swiętego ojca pio,oraz ktoś napisał,że chcą mi pomóc z urologią. Zapytali co zrobić mi z jądrem 1.)regeneracja wyrównane+powiększanie penisa 2.)przeszczep+powiększanie penisa. Myśląc,ze to wujek(głupio,że do niego nie zadzwoniłem zapytać,ale stwierdziłem,ze to wstydliwy temat i on tak woli przez internet)  Napisałem nieznając się na tym,że przeszczep, BYŁA TO GŁUPOTA! Trzeba niepewnym ludziom kulturalnie podziekować za pomoc.   Skoro gaz przestał być puszczany,to spałem spokojnie oraz starciłem czujność,nie zostawiałem na noc klucza w zamku i nie zamykałem okien.  Pozniej było dokładnie tak jak pisze gosci na tym forum,po włączeniu kompa wyświetliła mi się umowa czy zapłacę 20000tysięcy czy 30000tysięcy.  Sądząc,że to wujek pomyslałem-zadzwonie do niego,zapytam rodziców,ale myslę:To pewnie jasne,że chodzi o kosztowną operacje penisa i  jądra i napisałem,że rodzice zapłacą 30000 nie pytając DLA KOGO?ZA CO?  Jak szedłem spać,ktoś zaczą wpuszczać ETER do mieszkania,pełnu ufności ZAMIAST OTWORZYĆ BALKON I OKNA!!!pomyślałem,ale fajnie obiecałem im kasę,to chcą mnie naćpać. Potem pamiętam,że ktoś nad moją głową krzykną(wyjmij mu to z ucha,bo mu bębenek przebijesz)oraz wszywanie czegoś w odbyt.  Rano obudziłem się z obolałym uchem i miałem jeszcze halucynacje od odurzenia ETEREM.Noc pózniej zrobili to i byli je szczeraz(WSZCZEPIALI MI TO DWIE NOCE) BŁĘDY:1.)Oddanie grózb 2.)Prośba o pomoc od złych ludzi 3.)Obiecanie gotówki niewiadomo komu 4.)Osłabienie czujności-nie zostawianie klucza w zamku od wenątrz drzwi,pozostawianie uchylonych okien, oraz wdychanie eteru,zamiast otwarcia okien i całonocnego czuwania bądz wyprowadzki.  KONSEKWENCJE:IMPLANTY W CAŁYM CIELE Mam mikrokamerę w oku(wyglada jak żyłka oczna z nacięcie w poprzek na środku oka,tyle że na rezonansie głowy(który nic nie wykrył) mało mi oka nie wyrwało.OKULISTA NIE MA SZANS TEGO DOSTRZEC.  Mam podsłuchy w uszach,tak czułe,że jak coś sobie sapię pod nosem(głośne myśli) to prześladowcy wszystko słyszą i tak od 02.2012 się z nimi komunikuję. Ruszają pośladkami,skurcze łydek, ud Bolesne kłucia w kostki u nóg(że czeka mnie dożywocie z tym) Kłucie w plecy,nos i ruszanie palcami rąk,jak by były na linkach. Mogą zadawać ogromny ból serca mikrorozrusznikiem.  Jak śpię:WYŚWIETLAJĄ MI TELEDYSKI,VIDEO NAGRANE MIKROKAMERĄ Z OKA PRZEROBIONE BĄDZ NIE. HORRORY(PODCZAS SNU ROZMAWIAM MYSLAMI Z POSTACIAMI,KTÓRE NIERAZ GONIĄ MNIE Z NOŻEM)Matka mówi,że krzyczę w nocy jak śpię. Wszystko jest kompatybilne z mikrogłośnikami w uszach oraz podsłuchami.  Co zasnę to mnie obudzą.Efektem jest ciągłe złe samopoczucie,bardzo cierpię. TYM CO MAM W USZACH MOGLI BY MÓWIĆ DO MNIE ROBIĄC WARIATA(głosy-objaw schizofrenii)ALE O DZIWO TEGO NIE ROBIĄ. <moje pytania i prośby!!!!!!!!!!>:   1.)BŁAGAM TYCH LUDZI KTÓRZY TO WSZCZEPILI O KONTAKT W CELU USUNIĘCIA IMPLANTÓW,ZA CENĘ ZOBOWIĄZANĄ W UMOWIE LUB WIĘKSZĄ(KASA NIE GRA ROLI,ZAPŁACĘ ILE ZECHCĄ)      2.)JEŻELI KTOŚ WIE KTO SPRZEDAJE TE WYNALAZKI,JAKI JEST ADRES STRONY ZE SKLEPEM Z TYMI IMPLANTAMI,TO RÓWNIEŻ BŁAGAM O WIADOMOŚĆ NA MÓJ E-MAIL.3.)JEŻELI KTOŚ ZNA ADRES STRONY INTERNETOWEJ Z MOIM ŻYCIEM Z KAMERY W MOIM OKU,RÓWNIEŻ BŁAGAM O KONTAKT,ZA UJAWNIENIE STRONY PRZEWIDUJE NAGRODĘ FINANSOWĄ.   MÓJ ADRES e-mail: [email protected]


  • 0

#18

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Styl pisania i cała ta historia... schizofrenia. Prześladowanie przez służby tajemniczego wujka, wpuszczanie trującego gazu, który ostatecznie nie zatruł (gdyby mu wpuścili gaz LPG to po pierwsze by się udusił a po drugie mieszkanie by mu wybuchło - gaz nie wywołuje natomiast kataru), maile które czytałeś tylko ty bo na skrzynce ich nie ma, słyszenie czyichś rozmów przez ściany, halucynacje, obsesja na punkcie penisa...


  • 6



#19

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc już ci odpowiadam Zaciekawiony.

 

Mam podstawowe i tylko rok liceum ogólnokształcącego,tak więc kiepski ze mnie pisarz,ale bajkopisarzem nie jestem.Postaram ci się odpowiedzieć.

 

1.)ZANIM TO SIĘ ZACZEŁO

   Wujek miał znajomości w ABW i innych organizacjach,bo pracował w Warszawie.W 2010roku wybiłem mu okna.Zadzwonił do mnie,że powiadomił takne służby,oraz swoich agentów.Dzień pózniej czarnym bmw przyjechało dwóch gości wynająć mieszkanie piętro niżej.Chodzili za mną po osiedlu.Jeden z nich wszedł za mną nawet do sklepu i śledził każdy mój ruch.Niewiedziałem o tym!Dowiedziałem się tak,że w sklepie spotkałem kumpla,który po chwili rozmowy powiedział mi,że ten gościu chodzi za mną po całym sklepie.Zamiast udając,że niby nic sięnie dzieje,to jak wszedł ze mną do bramy-nawyzywałem go,oraz powiedziałem,że wiem,że mnie śledził.Wściekli się wezwali posiłki,które nawet jezdziły samochodami za moim ojcem.Raz jadąc z ojcem powiedziałem tacie,że śledzi nas auto.Mój ojciec powiedział,że od handlu narkotykami mam jakieś manie,ale zaproponował,że można to sprawdzić.Wjechał na jakies zadupie i zawrócił-Patrzymy faktycznie auto z agentami zawraca za nami!Przyznał mi rację..............................................DŁUGA HISTORIA

 

2.)PRZYCZYNY WTARGNIĘCIA

Mój telefon był na podsłuchu-Teraz policja oraz inne instytucje mają urządzenia do którego wpisujemy numer telefonu komórkowego,oraz słyszymy co się dzieje w otoczeniu telefonu,tak jak by ktoś prowadził rozmowę,bez wiedzy osoby która jest podsłuchiwana.Warunkiem jest,że telefon ma GPRS,oraz działająca baterię i kartę SIM w srodku.

 

Pod koniec roku 2011 rozmawiałem z kumplem,że sąsiad z mojej bramy(drobny złodziejaszek,którego zapraszałem nie potrzrebnie)-wiedział,że handluje zielskiem,oraz mam często w mieszkaniu dużo kasy i towaru,oraz żaliłem się,że prawdopodobnie dorobił klucze,odbijając w glinie lub kreadnąc zapasowe,albo liczac to,że mam słabą wkładkę w zamku(gerdy za 30złotych z castoramy)-to nawet mógł zainwestować w klucznika.

 

Gadałem również ,że jak Wujek się nie odczepi z tymi agentami,to zle się to dla niego skończy-(nie mogę oficjalnie napisać co mówiłem)

 

PODSŁUCHUJĄC MÓJ TELEFON-AGENCI DOSTALI PRZYSŁOWIOWA-,,KAWE NA ŁAWE``

 

 

3.)Pewnie jak bym zmienił wkładkę zamka z pionowej gerdy na poziomy atestowany abus,który kosztuje około 100złotych,oraz pilnował kluczy,to by nie doszło do tego nieszczęścia.

 

4.)Wpuszczanie gazu zaczęło się od kiedy wszedłem w układ z wujkiem wysyłając mu sms,że mam zamiar się poddać jego propozycji.Co do glutów z nosa,to leciały jak wpuszczali co2.Od LPG nic mi jakoś nie wybuchło.Co do przeziębienia,oraz zapalenia oskrzeli,to ratowałem sobie życie otwierając balkon w zimie.Akurat były mrozy.

 

5.)Żadnych rozmów przez ściany nie słyszałem,tylko stałem na klatce schodowej a osiłki z firmy ochroniarskiej mieli uchylone drzwi i rozmawiali ze sobą.

 

6.)Gadałem komuś o tym problemie,to mnie nakrecili na operacje.

 

7.)SAM O SOBIE-Nie tyle historia schizofrenia,tylko straszny ze mnie FRAJER,że dałem się tak urządzić,mogąc zrobić wiele rzeczy aby tego uniknąć.

-Nie wchodzić w układy.

-Jak puszczali gaz,szybko zgrać grozby i dac do prokuratury.

-Wyprowadzić się na kilka miesięcy.

-Zmienić zamki.

-Jak już chciałem operację,to chociaż zadzwonić do wujka czy to on mi ją proponuje.

-Nie podpisywać umowy,tylko dyplomatycznie napisać,że dziękuje,bo jestem bezrobotny,oraz nie jestem w stanie wziąść kredytu.

-FRAJER ze mnie bez honoru,ale nie SHIZOFRENIK.Przecież mogłem napisać.Ktoś mi wpuszczał gaz do mieszkania,to nic od nikogo nie chce-myślę,że to by było najlepsze rozwiązanie.


  • 0

#20

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak mi się skojarzyło:

 

 

Jest trochę podobieństw pomiędzy wypowiedzią ordynusa24, a tym filmikiem. To klasyczne objawy schizofrenii. Pewnie nie posłuchasz rady, aby wybrać się do psychiatry, a szkoda- to byłby pierwszy krok do pozbycia się dokuczających Ci sytuacji.


  • 0

#21

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ja ci Drogi Krzysiu moge napisać.Zdaje sobie sprawe z tego,że ta historia brzmi jak ciężka choroba,ale nic nie poradzę na to,że dałem z siebie zrobić wariata dla otoczenia.

 

Kilka dni wcześniej, zanim zaczeli mi wpuszczać gaz,rozmawiałem z ciocią która opowiadała,że jakiś jej znajomy z pracy mówił,że SB wpuszczało mu gaz do mieszkania.

Miałem na kompie artykół;,,OCZY I USZY BEZPIEKI`` Podaję link,polecam kupić z chomikuj historyczny artykół o działaniach bezpieki.

 

http://chomikuj.pl/h...,2263137012.pdf

 

 

-Biorąc pod uwagę,że agenci mieli dostęp do mojego kompa,oraz podsłuchiwali mój telefon,to stwierdzili,że wykorzystają TEN KOMUNISTYCZNY POMYSŁ.

 

Ich przewagą było to,że NIKT W TO NIE UWIERZY-Ja nie jestem chory psychicznie,tylko naiwny,łatwowierny,oraz z powodu braku wykształcenia średniego postępuje głupio.

 

Nie mieszaj mnie chłopie z jakąś starą dewotą,co dzwoni na gliny i gada głupoty.Po prostu wszedłem w układy z podejrzanymi ludzmi,co jest przyczyną nieszczęścia.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 27.11.2014 - 20:34

  • 0

#22

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogę przeboleć,że się dałem tak załatwić.Jak bym słuchał kumpla z osiedla,który od razu na wstępie sprawe rozkminił,to bym sie w to nie wpakował.

Kumpel pracuje i jest raperem.Zna gościu życie.Pozwolę wkleić jeden z  utworów jego grupy(rapuje ostatni) za co moderatora przepraszam,ale to ważne bo gościu(jak bym go posłuchał) o mało mi nie URATOWAŁ ŻYCIA.

 

 

Na początku 2012roku,powiedziałem kumplowi,że przyszły mi jakieś super propozycje od Wujka,albo kogoś innego,kto go zna.Kumpel zapytał;

-Nasyłał na ciebie jakąś psiarnie,albo obcych ludzi?

-Odpowiedziałem,że tak nasyłał,ale pisze,że on wie jak ja się czułem prześladowany,oraz że to propozycja pokoju a jak jej sie poddam,to będzie to koniec jakichkolwiel stresów,nerwów oraz prześladowań.Co mam mu z kulturą i szacunkiem odpisać.

-Z kulturą i szacunkiem to takiemu napisz-,,WEZ SIE *********``oraz,,CZASEM Z NIM NIE WCHODZ W ŻADNE UKŁADY!!!!!!!!!!``

-Dlaczego mam z nim nie wejść w układy,skoro pisze,że już nikogo nigdy na mnie nie naśle?

-PISAĆ TO ON SOBIE MOŻE A PAPIER JEGO KŁAMSTWA PRZYJME.

 

 

Jak bym posłuchał kumpla,to podejrzewam,że jacyś jego agenci mogli wiedzieć,kto sprzedaje takie szpiegowskie wynalazki do dręczenia ludzi,ale nawet by ich nie sprowadzali z zza granicy,jak bym napisał tak jak radził kumpel.TO BY BYŁO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE,ŻEBY PRODUCENT,KTÓRY PRODUKUJE SPRZET DO DRĘCZENIA I PRZESLADOWANIA LUDZI NIE DOSTAŁ WYNAGRODZENIA ZA TAKIE WYNALAZKI,ORAZ CI CO TO POTRAFIA WSZCZEPIAĆ NAWET BY SIĘ NA MNIE NIE SZYKOWALI.

 

Polak mądry po szkodzie.Do końca życia będe żałował,że wszedłem w ten układ z nieuczciwymi ludzmi.

 

/Connor


  • 0

#23

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cierpie,że żyje a właściwie powoli umieram od26lutego2012roku-od kiedy podpisałem przez internet umowę niewiadomego pochodzenia..Można to nazwać przysłowiową,,męką Chrystusa na krzyżu``-nawet Chrystus cierpiał krócej niż ja``Jest tragedia moja i moich rodziców-Ciagłymi torturami zrobili z goscia 187 oraz 95kilo wagi-zrobili warzywko,roślinkę która leży i cierpi.Zamiast operacji urologicznej,właściwie cały organizm jest wykańczany.Jestem niezdolny do pracy-leże i cierpie,cały czas mi słabo.

 

Niby niektóre ofiary polecają na to marihuane lub alkohol,lub leki psychotropowe-Ja próbowałem już wszystkiego-zjem lekarstwa(próbowałem rozmowy z psychiatrą),ale psychiatrzy niestety nie mają pojęcia,że coś takiego istnieje.Mówią-może ktoś panu coś powszczepiał,może się panu przyśniło.Wykluczają to,że jestem chory,ponieważ byłem kilka lat temu na obserwacji-sądowo psychiatrycznej14dni(ponieważ komuś groziłem)-to zostałem uznany za poczytalnego,oraz rzadna choroba psychiczna nie została stwierdzona.

 

-Jak zjem lekarstwa psychotropowe nasenne-to mnie obudzą-prawie nic to nie da.

 

-Wypiję alkochol,to obudzą na kacu i będą nękać.

 

-Napale się trawy i zasnę,to zrobią to samo.

 

Używki i leki nie mają sensu.Palę tylko papierosy-Jest to bardzo szkodliwe,ale w miarę możliwości trochę mnie to uspokaja.

 

INNE OFIARY-Co do tego wynalazku co mam w oczach,to znalazłem tylko jedną osobę na świecie której wszcepiono taki wynalazek .Jest to gościu z USA,któremu takie coś zrobili po podpisaniu umowy z wojskiem amerykańskim.Ma dokładnie to urzadzenie co ja-do wyświetklania komputerowych snów-Jest bezradny,cierpi już kilka lat.Nie wie jak z tym walczyć,ponieważ rezonans magnetyczny mu nic nie wykrył.Sprzęt do bezśladowych morderstw na ludziach niestety istnieje.

 

Znalazłem historię gościa,który ma swój blog oraz twierdzi,ze jest ofiarą.-Twierdzi,że robią z niego wariata,bo miał wrogów,oraz zrobili mu to na tak zwanego żywca,bo żadnych umów z nikim nie podpisywał!Na początku z racji tego,że pisał bardzo dziwnie i niezrozumiale,myslałem po części, że gościu jest chory.Zmieniłem zdanie jak zobaczyłem jego strone w której pokazał na manekinie dokładny schemat torturowania MIKROBOTAMI-OPRÓCZ KINA NA GŁOWIE,KAMERKI W OKU I PODSŁUCHÓW,JESTEM TORTUROWANY DOKŁADNIE W TEN SAM SPOSÓB CO GŁOWA MANEKINA.Wniosek-Gościu pisze prawde,że nękają go głosami-robiąc z niego wariata.Podaję link do jego strony;

 

 http://inwigilowany....wano-mikro.html

 

Znalazłem jeszce taką polską stronę na ten temat.Podaję link;

 

http://stopzet.wordp...icznych-tortur/

 

 

JAK SIĘ MOIM ZDANIEM BRONIĆ-

 

1.)Ja miałem wkładkę do zamka gerda PIONOWĄ z gałką za 30 złotych z castoramy,oraz nie pilnowałem kluczy.Polecam wkładki z gałką od wewnątrz abus atestowane,takie do których klucz wchodzi POZIOMO-żaden złodziej czy klucznik nie otworzy ich bez rozwiercania.Istotną rzeczą jest aby zapasowe klucze były dobrze schowane,tak,żeby w przypadku np.imprezy zakrapianej alkoholem nikt nie miał do nich dostępu,oraz trzymanie swoich kluczy na szyi,na smyczy lub w kieszeni.TO WAŻNE-bo ktoś może odbić w glinie i mu dorobią.Jak mamy zamek bez gałki,to możemy dla bezpieczeństwa na noc zostawiać klucz w zamku na który drzwi są zamknięte.

 

2.)Wszelkie pisemne grozby na e-mail-Należy OD RAZU zgłaszac do prokuratury.

 

3.)Nie podpisywać ŻADNYCH umów finansowych z nieznajomymi ludzmi.

 

Polak mądry po szkodzie,ale staram się podpowiadać ludziom,co zrobić,żeby nie znalezć się na liście bezradnych ofiar.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 29.11.2014 - 04:11

  • 0

#24

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedną z najgorszych rzeczy jest dla mnie ,że większość ludzi na około nie wiedzą co mi tak naprawdę się stało.Ich opinie są różne;

 

-Jedni powiedzą-nie wkręcaj się w jakieś paranoje-IDZ DO PRACY,OGARNIJ SIĘ,NORMALNIE Z TYM ŻYJ-Tylko,że ci ludzie NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY, jak człowiek zle sie z tym czuje.Jest mi słabo,boje się z tymi wynalazkami prowadzić samochód.Po nocnych pobudkach jestem niewyspany w związku z czym nie nadaje się,oraz nie czuje na siłach podjąć jakąkolwiek pracę.Jak by sami słabli od nękania tymi wynalazkami,to by zrozumieli.

 

-Są też osoby(jest mi bardzo z tego powodu przykro),co uważają,że bardzo ciężko zachorowałem psychicznie.Śni ci się coś,to normalne,bo każdemu się coś śni.Ktoś wszczepił ci kamere w oko?-Chłopie idz z tym do szpitala psychiatrycznego.Informatyk cię nęka-chłopie jesteś ciężko chory.Twierdzą tak nawet niektórzy znajomi,nie mając pojęcia o takich wynalazkach.Jeszcze inni powiedzą,że coś pewnie ćpałem i mi mózg uszkodziło.NA ICH OPINIE Z POWODU BRAKU DOWODÓW CZŁOWIEK JEST BEZRADNY.

 

-Zdarzają się osoby,które mi w to wierzą.Twierdzą,że może się nie dogadałem dla kogo?za co kasa?.Jest szansa,że chcieli sobie zarobić,oraz,ze z jakimiś obcymi ludzmi doszło odo nieporozumienia,bo faktycznie miałem z tymi wynalazkami jechać na operację a po niej w zamian za rozliczenie wynalazki były by usunięte.

 

-Jeszcze inni z tych wierzących mi w tą historię twierdzą,że mogło też być tak,że ktoś mnie chciał wykończyć w taki sposób-ŻEBY NAJMNIEJSZYCH ŚLADÓW I DOWODÓW NIE BYŁO>Zastanawiają się,czy ktoś by mógł zrobić to dla pieniędzy lub z innych powodów,oraz ktoś stwierdził,że zabójstwo to za gruby numer,który może nie przejść.Jakiś tęgi łeb myślał długo co można zrobić,żeby DOWODÓW,że ktoś coś mi zrobił nie było.

 

Jestem zrozpaczony.Nie wiem już sam co mam o tym wszystkim mysleć.


  • 0

#25

Neron.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ordynus24, może po prostu przestań się tym przejmować. Jeśli jest to prawda to niech sobie obserwują, podsłuchują i kombinują a Ty rób swoje i się nie zamartwiaj tyle. Życie Ci zbrzydło? to lekceważ nawet sytuacje skrajnie niebezpieczną, jak ktoś gaz wpuści do mieszkania lub będzie chciał Cię otruć. Miej po prostu ******** na nich :)

 

/Connor


  • 0

#26

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ordynus24, może po prostu przestań się tym przejmować. Jeśli jest to prawda to niech sobie obserwują, podsłuchują i kombinują a Ty rób swoje i się nie zamartwiaj tyle. Życie Ci zbrzydło? to lekceważ nawet sytuacje skrajnie niebezpieczną, jak ktoś gaz wpuści do mieszkania lub będzie chciał Cię otruć. Miej po prostu ******** na nich :)

Od kiedy mi wszepili podsłuchy bod bembenki w uszy,to już nikt mi żadnego gazu nie wpuszczał.Robili to wczesniej-tuż przed zaiplantowaniem,oraz przychodziły mi mejle typu;(Michał wez kredyt-co najmniej 50 tysiecy)-Wszystko zaczeło sie od kiedy wszedłem w ten układ,przed którym ostrzegał mnie kumpel z osiedla,żeby w niego nie wchodzić.

 

Tak by nie mieli tak zwanego HAKA,żeby sie do mnie doczepić.WINA JEST MOJA

 

W 99% nie ryzykowali by zrobić tego na siłe.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Masz racje-niech se podsłuchują,tylko widzisz,takie naruszanie prywatności i nękanie człowieka jest bardzo niemiłe.


  • 0

#27

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od kiedy maile typu "weź kredyt" to coś nietypowego? :P


  • 0



#28

akuri770.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie można całkowicie wykluczyć teorii o tym, że za rzekomymi porwaniami UFO stoją ludzie. Myśląc logicznie - kosmity nigdy na oczy nie widziałem, nawet ich spodka, a chorych historii o naszym społeczeństwie słyszałem już multum. Ludzi porywa się dla okupów, w celach lubieżnych czy po prostu z czystej chęci zabijania, dlaczego nie można by ich więc porywać w celu jakiegoś nastraszenia bądź wywołania właśnie sztucznego wrażenia że kosmici są wśród nas? Dla mnie to bardziej logiczne niż to że kosmici ukrywają się gdzieś pod ziemią w kanałach mimo zaawansowanych technologii pozwalających im pokonywać galaktyki...

 

A w samym tekście nie chodzi chyba o dobrowolne wszczepianie tylko te uprowadzonym, więc proszę, sam jestem sceptykiem, ale pomyślcie czasem zanim wszystko skrytykujecie, bo co innego kolejny temat "dziadek zniknął w Boże Narodzenie a ja widziałem cienistego przy łóżku o 4 nad ranem" a coś co ma logiczne podstawy, nawet jeśli ujęte w sposób skrajnie paranoidalny, da się z tego wyciągnąć pewne wnioski.

Bo to ludzie stoją za tymi porwaniami ale tego nikt nie powie oficjalnie


  • 0

#29

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te mejle to nie jakieś tam reklamy z banku czy coś,ale perfidne nakłanianie z nieznanych adresów [email protected]

 

Michał dobrze ci radzimy wziąć kredyt co najmniej 50000PLN

 

Jak odpisałem,że nie dam sie zrujnować i żeby sie *********** ,to odpisywali,że moj telewizor jest jak bomba,albo,że jedna butla co2 i sie skonczy.

 

Wiesz-jak debil zamiast te grozby do prokuratury,to ja jeszcze chciałem jakieś operacje od licho wie kogo i obiecałem pieniądze przez internet nie wiadomo komu-to mam.

 

MOJA WINA-że sie tak wpakowałem.

Styl pisania i cała ta historia... schizofrenia. Prześladowanie przez służby tajemniczego wujka, wpuszczanie trującego gazu, który ostatecznie nie zatruł (gdyby mu wpuścili gaz LPG to po pierwsze by się udusił a po drugie mieszkanie by mu wybuchło - gaz nie wywołuje natomiast kataru), maile które czytałeś tylko ty bo na skrzynce ich nie ma, słyszenie czyichś rozmów przez ściany, halucynacje, obsesja na punkcie penisa...

 

Nic bym sie nie udusił od LPG-robili to z głową.-mianowicie wynajeli mieszkanie pietro niżej-moje kable antenowe wychodzą przez dziurke w ścianie i lecą na do dołu na mojej klatce schodowej-można się do nich dostać otwierając klape z bepiecznikami na każdym piętrze.Śmierdziało tym LPG-straszny syf,ale nie żebym sie udusił.Musiałem w nocy wietrzyć-otwierając balkon na -20c-tyle,że sie przeziębiłem.

 

Przestępcy przecieli moj kabel antenowy od telewizora,oraz połączyli go TRÓJNIKEM z kablem wychodzącym z ich mieszkania-oni do niego musieli podłączyć kompresor powietrza(taki z marketu za kilkaset PLN)-Doł trójnika zacisneli,żeby gaz leciał TYLKO do mojego mieszkania-i ulatniał sie w miejscu gdzie kabel antenowy jest podłączony do telewizora.

 

Wytatuowane osiłki naciskali tylko na kompresorze przycisk ON lub OFF-Kiedy naciskali on-to słyszałem głośny trzask obudowy od mojego telewizora i po chwili czuć było LPG do samochodów.Jak mi to wszepiali to wpuścili kablem eter.

 

ZBRODNIA DOSKONAŁA?;

 

-Jak sądzicie-czy jak by udusili mnie eterem-a pozniej puscili samo powietrze,to ktos by doszedł dlaczego nie żyje?Funkcjonariusz po wejsciu do mojego mieszkania NIE POCZUŁ BY NIC!

 

BŁĄD-Mogłem odciąć kabel-wtedy pokrzyżował bym im plany

 

-Mogłem zgłosić grozby wysłąne mi na e-mail ,,wybuchu mojego telewizora``  do prokuratury-wyjaśniając prokuratorowi sytuacje z prośbą o wydanie policjantom nakazu przeszukiania mieszkania z którego wpuszczany jest gaz,bo na słowo,to jak bym komuś powiedział,że mi gaz kablem telewizyjnym puszczają,to albo by mnie wziął za psychicznie chorego,albo,że żartuje.

 

-Nie lubiłem policji-popełniałem dużo przestępstw-i stwierdziłem,że HONOROWO bez zgłaszania otworze balkon i wywietrze

 

BŁĄD-kórego będe żałował do końca swojego życia-PRZYKRE  

 

ortografia.gif

/Connor


  • 0

#30

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy dostaje takie maile "radzę ci weź pożyczkę" albo "Mam dla ciebie specjalną ofertę i możliwość zarobienia dużej gotówki". Na przykład wczorajszy od jakiegoś Szczęsnego:

 

To Twoja jedyna szansa, zeby stac sie niezaleznym finansowo! Jest to
najlepsza droga, aby zarobic!

link...

Godzinę później niejaki Kasperek:

 

Jak mozesz zarobic 500 Euro w jedyne 30 minut? Pospiesz sie, aby stac sie
bogatym, dopóki jest taka szansa

link

Dzień wcześniej niejaki Urbanowski:

 

Zarobilam 100$ w 15 minut! Kazdy moze to zrobic! Pieniadze zaczna wyrastac
jak grzyby po deszczu!

Link

 

SMSów od wróżki już nawet nie czytam tylko od razu kasuję.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych