Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testy na ludziach - Rząd nas kontroluje?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

CloverFox.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drobne (1,5 - 3mm) przedmioty umieszczane niekiedy w ciałach osób, które padły ofiarą wzięcia. Umieszczane są one zazwyczaj w głowie (uszach, nosie, rzadziej w mózgu), bądź pod skóra innych części ciała, z reguły są one przyczepione do zakończeń nerwowych. Badania wydobytych implantów wykazały, że mają one często budowę krystaliczną i zawierają w sobie pewne ilości takich pierwiastków jak krzem, tytan, glin, bor, oraz śladowe ilości żelaza, potasu, wapnia, siarki i sodu. Niektóre z implantów emitują też słabe pole magnetyczne, lub świecą w promieniach ultrafioletowych. Przyczyna implantacji ofiar wzięć jest nieznana. Podejrzewa się, że implanty spełniają funkcje mające na celu analizowanie czynności myślowych danej osoby, lub też są urządzeniami kontrolującymi taką osobę i ułatwiającymi jej zlokalizowanie.

 

Jeżeli by popatrzeć na to z innej perspektywy? Testy na ludziach, nie przez U.F.O ale przez sam rząd. Co o tym sądzicie? Czytałam pare artkułów o tym jak Polska robiła przymusowe szczepienia na ludziach np. w Krakowie. 

 

Swoją walkę z ludźmi na Ziemi od lat prowadzą militarnie, wprowadzając w życie: zburzenie Bastylii w ramach rewolucji francuskiej, zamordowanie Cara i jego całej rodziny i rewolucję żydowską w Rosji zwaną nieprawidłowo październikową. Zaplanowali 3 wojny światowe, z których już dwie miały miejsce. W ramach rewolucji i wojny zarabiają na handlu bronią.

W ramach realizacji szatańskich pomysłów zbrodniarze ukrywający się w podziemiu przykładowo państwa polskiego – zmierzają do wymordowania ludzkości w zaplanowanym wymiarze. Jeszcze na długo przed wybuchem II Wojny Światowej zbrodniarze wymienieni prowadzili na masowa skalę badania eugeniczne, czyli eksperymenty na ludziach, takie same jakie następnie prowadził w obozach śmierci na terenie Polski doktor Josef Mengele, zbrodniarz hitlerowski. Upodobanie szczególne zbrodniarzy to eksperymenty na kobiecych organach płciowych, wycinanie ich zdrowym kobietom, obok wycinania płuca lub nerkiOkazuje się, że po wojnie nie zaprzestano tych zbrodniczych praktyk. Prowadzono je i nadal się prowadzi. Na terenie całego świata uprowadza się ludzi, aby im zabrać organy do przeszczepu, handluje się organami. Łatwym łupem stają się ludzie samotni, nerwowo chorzy – samoistnie, oraz te osoby, które są bezzasadnie więzione na mocy sądowego postanowienia lub bez niego i uznawane bezzasadnie za psychicznie chore, ponadto faszerowane lekami celowo dla ogłupienia – kompletnego zniewolenia.

 

 

Link: CLICK

Co o tym sądzicie?

 

Źródło: http://www.monitor-p...comment-page-2/


  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten tekst który linkujesz... Czysta paranoja. I to prześladowcza.


  • 0



#3

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ja o tym sądze...
Powstała kolejna marna teoria spiskowa. To już kolejna po chemtrails, kontroli umysłów itp gdzie mają nas potajemnie zabijać. Problem w tym, że ludzi jest coraz więcej a dowodów na to że jesteśmy zabijani... brak.

Użytkownik Seba88 edytował ten post 23.11.2014 - 13:44

  • 0



#4

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ona ma racje, ja np. idąc spać nigdy nie mam pewności czy zamiast obudzić się w swoim łóżku obudzę się w jakimś gigantycznym sześcianie pełnym takich samych pokoi z różnymi pułapkami i jednym wyjściem #Cube. Tak na serio to jest tak idiotyczna teoria jak ta o tych mikro nanorobotach które niby są w powietrzu i mają zabić ludzi (i koleś który oto ogłaszał pokazał fałszywe zdjęcie niby jego gnijącej ręki że rząd mu to robi za ujawnianie prawdy) :) Myślę że nie trzeba aż tak zaawansowanych rzeczy żeby kontrolować ludzi chociaż na pewno będzie to się zmieniać i akurat w dążenie do chipowania ludzi wierze ale jeżeli chodzi zabijanie ludzi jakimiś milimetrowymi implantami to dla mnie to abstrakcja nawet z takich względów że ile by takie coś kosztowało, to już lepiej wywołać wojne bo to nie tylko wydatek ale przy okazji chyba najlepszy biznes jaki może być.


  • 0

#5

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Seba, WTC to też teoria spiskowa, która nie trzyma sie kupy oficjalna wersja - architekci i inzynierowie, dośc liczna grupa, przedstawiła swoje stanowiska w tej sprawie. Na początku "to tylko teoria spiskowa" przecież jak oni mogliby cos takiego zrobić ludziom, to nie możliwe. Ale gdy są wątpliwości, zatajanie dowodów,  utrudnianie śledztwa, to "o! może jednak to już nie jest teoria spiskowa", pare lat temu wierzyliśmy na słowo w zapewnienia rządu i tv "na słowo", ale po latach jest więcej kwiatków w oficjalnej wersji.

Podobnie może być z innymi tematami, które to sceptycy okrzykneli "teoriami spiskowymi" co za określenie niewygodnych tematów .


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 23.11.2014 - 14:08

  • -1

#6

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OpenYourMind, już pisałem kiedyś że temat WTC jest intrygujący. Pojawiają się w nim pewne nie ścisłości i tu się z tobą zgadzam, ale reszta teorii spiskowych to fałszowanie dowodów, naginanie bądź nie znajomość praw fizyki a "eksperci" potwierdzający teorie, są bardzo wątpliwej jakości ekspertami ;)
  • 1



#7

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Phi, oczywiście, że rząd nas kontroluje. Ale nie potrzeba do tego skomplikowanych, drogich i ryzykownych systemów chipowania ludzi. Wystarczy telewizja i inne tego typu media :)


Użytkownik Krzys19911 edytował ten post 23.11.2014 - 16:28

  • 4

#8

Holli.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

jest w tym troche prawdy mysle, choc tak naprawde w tym artykule wyczuwa sie iz wina za to wszystko stoi po stronie Masonerii czy srodowisk okultystycznych czy przeciwnych Kosciolowi. Jakby nie spojrzec na historie, model dzisiejszego swiata czy obalenie feudalizmu w Europie w duzej mierzy przyczynila sie rewolucja francuzka czy loze masonskie, chocby Tadeusz Kosciuszko byl Masonem, a dal wielu mieszczanom i chlopom prawa obywatelskie za walkie w insyrekcjii czy czesciowo reformowal Polske.

 

Jesli chodzi o szczepionki, wiele osob mi mowilo iz w dziecinstwie takie szczepionki mieli i czuli sie po nich bardzo slabo, mozliwe ze odpowiadaja za rozne choroby. Kontrolują je tylko i wylacznie ludzie w laboratoriach wiec waska grupa osob.. sa rozsylane i nikt nie zna tak naprawde ich zawartosci.

Kiedys ktos mnie pytal o to czemu wiekszosc dziewczyn w Polsce ma slady na ramieniach dziwne... wlasnie po szczepionkach, a wiec mozliwe ze poprostu byly slabej jakosci albo tylko tak rozpowszechnione w Polsce. Napewno cos nam wszczykiwano, ale czy ktos to kontroluje nie wiem... jesli tak to kilka osob, dalej sa one tylko rozsylane. Czesto mnie to zastanawialo, swego czasu

 

Handlowanie organami bylo dosyc czestym zjawiskiem w Polsce, nawet byla glosna sprawa niedawno jak rodzina powstrzymala lekarza przed odlaczeniem pewnej osoby od aparatury, poniewaz spiaczka w Polsce jest uznawana za moment zgonu, mimo ze jest duza szansa przebudzenia. Czesto odlacza sie osoby i zabiera organy, nie mowi sie rodzinie o tym iz ktos byl w spiaczce i odlaczono go tylko ze tego i tego dnia nastapil zgon.

 

Jesli chodzi zas o ludzi w szpitalach psych. sa tam ludzie psychiczni ale rowniez ludzie wedlug mnie nadzywaczaj inteligentni. Wkocnu dzis wszystko mozna podciagnac pod chorobe, np jesli ktos powie ze 11 wrzesnia Amerykanie sami dokonali zamachu na WTC, czesc ludzi w Polsce czy lekarzy wysle was do psychiatryka. Mysle ze o to wlasnie chodzi, jesli za duzo niektorzy ludzie widza to sami sie ujawniaja, to na facebooku jakis komentarz ktory przeczytaja sluzby, to prywatna wiadomosc, zainteresowanie jakas ksiazka filmami i takich ludzi sie odstrzela bo za duzo mysla. A na jakiej zasadzie, zaleznie od poziomu wiedzy czy mozliwosci. Jesli ktos jest na tyle dobry i szuka to i zawitaja do niego agenci w okularkach ; D pewnie mozliwe, choc watpie by byli na tyle glupi by pokazywac sie i straszyc swoja obecnoscia skoro innaczej sprawe by mogli zalatwic.

 

Nie wierze w spisek zydowski, ani masonski, ani illuminati, to zwykle srodowiska... choc teorie wszelkiego rodzaju spiskowe zawsze maja w sobie odrobine prawdy. 

Z tego co wiem technologia poszla do przodu i nawet pewne fale czy urzadzenia sa w stanie wywolywac halucynacje... mozliwe wiec ze ufo to technologia ludzka, a coraz czestsze przypadki kontaktu z obcymi czy dziwne poranne samopoczucie moze byc wlasnie skutkiem jakis eksperymentow.

Zazwyczaj dotyczy to osob samotnych, lub przebywajacych z dala od rodziny, wiec moze to byc spowodowane moze gorszym kontaktem z otoczeniem i troche oddalenie od rzeczywistosci albo de fakto ulatwionego dzialania ludzi zajmujacych sie tego typu rzeczami.


  • 0

#9

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na razie rządy nie potrzebują żadnych chipów aby aby społeczeństwo kontrolować. Nie wiem co by miało się wydarzyć w państwie, dajmy na to w naszym, aby doszło do rewolucji jak na Islandii. Mass Media robią swoje.

A co do testów na ludziach, wczoraj(chyba) obiło mi się uszach, że gdzie w Skandynawii, jakieś kobiecie wszczepili chip właśnie. Dobrowolnie...

link Ja to bym sobie dobrowolnie tego nie dał wszczepić, a nawet w ogóle.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 23.11.2014 - 23:00

  • 0



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już od paru lat ludzie dobrowolnie wszczepiają sobie czipy.
  • 0



#11

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie można całkowicie wykluczyć teorii o tym, że za rzekomymi porwaniami UFO stoją ludzie. Myśląc logicznie - kosmity nigdy na oczy nie widziałem, nawet ich spodka, a chorych historii o naszym społeczeństwie słyszałem już multum. Ludzi porywa się dla okupów, w celach lubieżnych czy po prostu z czystej chęci zabijania, dlaczego nie można by ich więc porywać w celu jakiegoś nastraszenia bądź wywołania właśnie sztucznego wrażenia że kosmici są wśród nas? Dla mnie to bardziej logiczne niż to że kosmici ukrywają się gdzieś pod ziemią w kanałach mimo zaawansowanych technologii pozwalających im pokonywać galaktyki...

 

A w samym tekście nie chodzi chyba o dobrowolne wszczepianie tylko te uprowadzonym, więc proszę, sam jestem sceptykiem, ale pomyślcie czasem zanim wszystko skrytykujecie, bo co innego kolejny temat "dziadek zniknął w Boże Narodzenie a ja widziałem cienistego przy łóżku o 4 nad ranem" a coś co ma logiczne podstawy, nawet jeśli ujęte w sposób skrajnie paranoidalny, da się z tego wyciągnąć pewne wnioski.


  • 1

#12

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ten wątek nie powinien być w dziale-Teorie spiskowe ? :facepalm:


  • 1



#13

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już od paru lat ludzie dobrowolnie wszczepiają sobie czipy.

Co nie znaczy, że to jest normalne.
I nie mówię tu o bezpieczeństwie, bo dobrze wiem jak niewiele Zły Rząd może z takim chipem zrobić (praktycznie nic).

Użytkownik szatkus edytował ten post 24.11.2014 - 19:17

  • 0



#14

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Proszę Was bardzo: najbardziej zaawansowany implant, który "kontroluje" mózgi ludzi. Dziesiątki czy setki tysięcy osób by sobie go chętnie pozwoliło wszczepić.

Uwielbiam tajemnicze implanty. Wszyscy ufoLOLodzy je znają, znajdują lub "badają" ale jakoś nikt nie może dać nawet dobrego zdjęcia, nie mówiąc o samym implancie do badań naukowych. Ale teraz chyba pójdą na wojnę z kolekcjonerami rządowych implantów, bo im ci "chleb" i fanbojów odbierają.
  • 0



#15

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ufolodzy wręcz stronią od naukowych badań implantów - dla nich każde ziarenko wydobyte z ciała musi być implantem i żadne argumenty ich nie przekonują. Facet który pracował przy frezarce ma w dłoni kawałeczek metalu - to na pewno implant. Po wyjęciu okazuje się że to kawałeczek metalu bez śladu obwodów scalonych, który mógłby pochodzić z frezarki. A to nie szkodzi - to tylko pokazuje jaką kosmici mają zaawansowaną technologię; ich chipy działają bez obwodów...

Na podobnej zasadzie ziarenka żwiru wbite pod skórę po wypadku, były uznawane za krzemowe chipy, bo analiza wykazała że w składzie tego jest krzem. A jeśli w miejscu tajemniczego stwardnienia znajdowali tylko tkankę chrzęstną, czy podskórnego tłuszczaka, to orzekali że technologia obcych jest tak zaawansowana, że już wszczepiają chipy organiczne.

 

Niestety ilekroć takie implanty oddawano do poważnych badań, okazywały się skrawkami metalu, okruchami ostrza noża, obrośniętym tkanką kawałkiem drzazgi, ziarenkiem żwiru czy kawałeczkiem szkła.


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych