Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicza ulica w Warszawie

ulica widmo duchy odczucie pociąg krzyż tory pustkowie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

emancypacja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie!
Moje pytanie dotyczy dziwnej ulicy w Warszawie o wdzięcznej nazwie ulica Instaltorów. Miałem okazje wraz z kolegą mieszkać przy niej ok tyg. I zauważyliśmy dziwne zjawiska . Jeśli chodzi o charakterystykę ulicy to jest to typowa pofabryczna z ciemnymi zaułkami,z torami wzdłuż całej długości oraz kończąca się polną drogą.
Wychodząc często do pobliskiego KFC zauwżaliśmy dziwne rzeczy tj. Np. Rowerzystę jadącego ulicą z włączonym swiatlem , który po kilku sekundach zniknął , pociąg jadący torami znikający za budynkami i nie wyjeżdżający z drugiej strony. Jeśli chodzi o te zjawiska to obserwowalismy je z duża dokladnascia z powodu nieciekawej okolicy (podejrzane typy) ogólnie to ulica jest malo uczęszczana i jakby wyjęta całkiem z reszty Warszawy. Na ulicy znajduje sie również krzyz, chyba z jakiegos wypadku. Gdyby ktoś wiedział cos o tej ulicy więcej to zapraszam do pisania .
Dodam ze na ulicy panuje dziwna atmosfera
  • -1

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jakoś tak tylko wy to zauważyliście?


  • 0



#3

emancypacja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No taka specyfika miejsca. Jeśli ktoś ma możliwość może sprawdzić charakter ulicy. Pusto ciemno żywej duszy nie widac. Ulicą biegają lisy .... Nie jest to miejsce w centrum Warszawy. Do tego była to godz koło 21
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne, znikające pociągi. Daj spokój.
  • 0



#5

emancypacja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie mowie nikomu aby w to wierzył. Samemu mi trudno wierzyć w takie głupoty ale jednak mi się przydarzylo . dlatego tez pisze może ktoś wie cos o tej ulicy.
  • 0

#6

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ech o ile Twój temat z księżycem da się jeszcze jakoś wytłumaczyć, to tutaj pojechałeś po całości. Skoro znika pociąg to może wjeżdża do jakiegoś tunelu? A jeśli tunelu tam nie ma to znaczy że pociągu również nie było. A rowerzysta skręcił gdzieś w bramę/boczną uliczkę i stąd to zniknięcie.


  • 0



#7

emancypacja.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tunelu i bocznych uliczek nie bylo . nie wykluczam ze tego pociągu nie bylo . musialbym być wariantem żeby to stwierdzić na 100 procent . tylko ciekawie mi historia tej ulicy czy jakiś wypadek tam był czy co bo ma dziwny klimat. Może to były złudzenia tego nie wiem . widzialne pociągi ta trasa jeżdżą czesto
  • 0

#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skończmy te cyrk. Jeszcze jeden taki temat i posypią się nagrody.


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ulica, widmo, duchy, odczucie, pociąg, krzyż, tory, pustkowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych