Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwa gatunki kosmitów regularnie odwiedzają Ziemię

ufo kosmici ziemia alien odwiedzają

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintumnia to rodowita planeta Quintusa.

 

O strefie wiedziano od dawna. Ileż to było filmów o tym miejscu. Brakło tylko oficjalnych dokumentów że obszar strzeżony do którego nie można wchodzić, to baza wojskowa.


  • 0



#17

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I jak to się ma do tego :

 

Strefa 51, najbardziej tajna baza wojskowa świata, jest miejscem, w którym przez lata przeprowadzano eksperymenty na pozaziemskich technologiach (...).

 

Najbardziej tajna baza, o której wszyscy wiedzą. 

Po co wypisywać brednie, bez poparcia. Bo te nagranie nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem informacji o działaniach w AREA 51. 


  • 0

#18

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O Strefie 51 wspominał np. Phil Schneider, człowiek, który pracował tam i jeszcze dodatkowo w innych tajnych bazach. Postanowił oficjalnie powiedzieć co się tam wyrabia, po czym został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu, przypadek? nie sądze.

 

Tutaj film

 

 

Tutaj juz po jego śmierci

 

 

To co powiedział ten człowiek zgrywa się z tym co mówili inni, co podejrzewali także zwykli ludzie od dawna.


  • 0

#19

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Że z niby czym się zgrywa? Może po prostu istniała sobie grupka ludzi, która dogadała się żeby zarobić na wymyślonej bajeczce? Jakieś nagranie z Area 51, gdzie 2 ludzi siedzi sobie w pokoju z lampką? I czemu to niby ma dowodzić, mam uwierzyć że zostało to sfilmowane w bazie? Nie wiecie co ludzie są w stanie wciskać innym dla 5 minut sławy i pieniędzy, najlepszym przykładem jest Hubbard który podobno wielokrotnie powtarzał że "chciałby założyć religię, bo to łatwa droga do pieniędzy". Jak powiedział tak zrobił. Nie ma żadnych dowodów na wersje tych ludzi, a co do ich śmierci - wielokrotnie powtarzane bzdury stają się prawdą, nic dziwnego że sprzątnęli oszołomów za gadanie głupot i ciągłe oczernianie.


  • 0

#20

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może po prostu istnieje sobie grupka/grupy zaprzeczaczy, którzy wszystko jak leci co jest nie po drodze z systemem skreślaja jak leci. Zdecydowanie bardziej wole dac wiare jemu i innym, którzy mówili "inne" rzeczy, niż np, kierowac się takim sposobem myślenia jak Twoje, które nie przedstawia na dobrą sprawe nic w temacie. Gdyby to był nieszkodliwy świr jak piszesz nie sprzątneli by go, od tak jak wielu innych jemu podobnych, Kennedy tez musiał umrzeć, a dlaczego? Wiedział za dużo. Przed śmiercią zażądał sprawozdania o aktywności NOL, sam widział UFO. Nie dam nigdy wiary temu że sprzątają takich ludzi za gadanie jak to okresliłeś "głupot", wiedza za duzo i działają na niekorzyść "systemu".


  • -1

#21

stokrotka1.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...truth is out there..


  • 0

#22

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może po prostu istnieje sobie grupka/grupy zaprzeczaczy, którzy wszystko jak leci co jest nie po drodze z systemem skreślaja jak leci. Zdecydowanie bardziej wole dac wiare jemu i innym, którzy mówili "inne" rzeczy, niż np, kierowac się takim sposobem myślenia jak Twoje, które nie przedstawia na dobrą sprawe nic w temacie. Gdyby to był nieszkodliwy świr jak piszesz nie sprzątneli by go, od tak jak wielu innych jemu podobnych, Kennedy tez musiał umrzeć, a dlaczego? Wiedział za dużo. Przed śmiercią zażądał sprawozdania o aktywności NOL, sam widział UFO. Nie dam nigdy wiary temu że sprzątają takich ludzi za gadanie jak to okresliłeś "głupot", wiedza za duzo i działają na niekorzyść "systemu".

Nie napisałem odgórnie że muszą nie mieć racji, napisałem jedynie żeby przedstawić moją teorię i tyle. Temat służy do dyskusji więc mogę to robić, a to że Tobie się moje zdanie nie podoba jest już Twoim problemem. Wyrażam jedynie wątpliwość w wiarygodność owych historii.

 

Kennedy chciał odtajnienia praktycznie wszystkich akt dlatego był niewygodny. Nie masz dowodu że sam widział UFO a piszesz jakieś głupoty. Nie wiadomo kto nawet zabił człowieka będącego gwiazdą tego tematu. Ogólnie za dużo tutaj "ale" żeby wierzyć w cokolwiek. Ale nikomu nie zabraniam. ;)


  • 0

#23

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A "sprzątnęli" kogokolwiek? Czy to znów gadanie ufolologów? Bo przy różnych przepisach na maszynki free energy pojawia się motyw "twórca magicznego cusia zginął zabity przez złą korporację". Zwykle właściwy twórca urządzenia wymyśla tę historię by lepiej swoją maszynkę frajerom opchnąć i by można było każdego sceptyka oskarżyć o służenie "złej korporacji". Tak samo, jak ufololodzy każdego sceptyka oskarżają o służenie rządom zatajającym "prawdę". A przed kamerą każdy może opowiedzieć, co tylko zechce, zwłaszcza jak mu się za to zapłaci. Połowę co głupszych epizodów różnych talk shows w ten sposób się robi: bierze ludzi chętnych do wystąpienia w telewizji, daje się im scenariusz i płaci za to. Sam mógłbym taki "wywiad" nagrać, jakbym miał na podorędziu stosownie wyglądającego aktora, lekko używany mundur, zielony ekran, kilka lamp i mikrofon studyjny...

Użytkownik Urgon edytował ten post 08.11.2014 - 14:27

  • 0



#24

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak podstawiony, sam mógłbyś podobne przedstawienie nagrac, to nagraj, podaj informacje, daj namiary na wiele miejsc. Na pewno w rządzie i w głównych mediach nie są podstawieni i mówia wszystko ludziom. Na dalsza część nawet nie odpisuje, co to Ty bys nie zrobił, co bys nie obalił, tak tak.

 

I tak na marginesie, minusy absolutnie mnie nie ruszają i dla mnie plus/minus na tym portalu nie są żadnym wyznacznikiem, zapamiętaj to, także jak chcesz możesz je dawac do woli.


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 08.11.2014 - 14:57

  • 0

#25

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie Area 51 może być takim szczytem góry lodowej. W środowiskach ufologicznych bryluje jako miejsce gdzie się przechowuje Obcych. Dla mnie to może co niektórzy chcą właśnie tego aby ludzie mówili tylko o tej bazie a innych się nie czepiali .

 

Co do tematu to ras obcych może być wiele ale póki się nie ujawnią można gdybać.

 

 

Może po prostu istnieje sobie grupka/grupy zaprzeczaczy, którzy wszystko jak leci co jest nie po drodze z systemem skreślaja jak leci.

<3 Albo druga grupa, która wszystkie, nawet te absurdalne, teorię łyka jak pelikany :D


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 08.11.2014 - 15:52

  • 1



#26

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Tak podstawiony, sam mógłbyś podobne przedstawienie nagrac, to nagraj, podaj informacje, daj namiary na wiele miejsc. Na pewno w rządzie i w głównych mediach nie są podstawieni i mówia wszystko ludziom. Na dalsza część nawet nie odpisuje, co to Ty bys nie zrobił, co bys nie obalił, tak tak.

A z chęcią bym nagrał tylko po to, by patrzeć, jak ufololodzy te bzdury kupują. Tylko że nie mam w tej chwili zielonego ekranu na tło, lamp dających światło białe neutralne czy nawet jakiegoś znajomego, który będzie przed kamerą wyglądał dość "wojskowo". Jeśli chcesz, to możesz mi dać na ten cel pieniądze, myślę że tysiąc złotych wystarczy. Przelew na rachunek o numerze 69 1050 1953 1000 0023 0484 4059. 

I tak na marginesie, minusy absolutnie mnie nie ruszają i dla mnie plus/minus na tym portalu nie są żadnym wyznacznikiem, zapamiętaj to, także jak chcesz możesz je dawac do woli.

Skoro tak, to po co sam minusy rozdajesz każdemu, kto korzysta ze zdrowego rozsądku?
  • 0



#27

Solfuga.
  • Postów: 88
  • Tematów: 13
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak samo, jak ufololodzy każdego sceptyka oskarżają o służenie rządom zatajającym "prawdę". 

O tak, z tym się zgodzę, mi spiskowcy zarzucają, że działam na zlecenie korporacji farmaceutycznych, a to bzdura  :wtf:. Ogólnie temat istot z innych planet jest bardzo fascynujący, ale jaranie się bez sensu jakimiś teoriami spiskowymi wg mnie jest głupie. 


Użytkownik Solfuga edytował ten post 09.11.2014 - 15:14

  • 0

#28

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teorie spiskowe, jak jak uwielbiam te określenie. Nie wygodne teorie i nieco inne od tych oficjalnych  i uderzające w te "oficjalne" zostały okrzyknięte teoriami spiskowymi w celu ośmieszenia wielu tematów i odciągniecia uwagi od wielu spraw. WTC, zaplanowane wyburzenia, zatajanie i eliminacja dowodów to tez pewnie teoria spiskowa, a to co nam zaserwowal rząd w mediach to pewnie prawda, która nie trzyma sie kupy. I dlatego "teorie spiskowe" sa wystawiane przez wielu na pośmiewisko, jest w tym pewien cel, aby elity dążyły do swego.


  • 0

#29

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Teorie spiskowe, jak jak uwielbiam te określenie. Nie wygodne teorie i nieco inne od tych oficjalnych  i uderzające w te "oficjalne" zostały okrzyknięte teoriami spiskowymi w celu ośmieszenia wielu tematów i odciągniecia uwagi od wielu spraw. WTC, zaplanowane wyburzenia, zatajanie i eliminacja dowodów to tez pewnie teoria spiskowa, a to co nam zaserwowal rząd w mediach to pewnie prawda, która nie trzyma sie kupy. I dlatego "teorie spiskowe" sa wystawiane przez wielu na pośmiewisko, jest w tym pewien cel, aby elity dążyły do swego.

Co prawda WTC może i ma parę znaków zapytania (do końca w temacie nie jestem) to teorie na temat chemtrails, pustej Ziemi, kontroli umysłów czy baz obcych na Księżycu są tak głupie i poparte tak skromną i wątpliwą jakością dowodów, że teorie same proszą się aby je wyśmiać.
  • 5



#30

Holli.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Okey, ale po co te emocje.

Mamy baze Area 51 w USA na pustyni, na zasadzie domyslow mozemy domniemac ze nie wszystkie technologie wojskowe są ujawniane, chocby z powodu wyscigu miedzy panstwami.

 

Mamy dwie opcje:

Nie ma Ufo, a rzady ukrywaja ten fakt z powodu technologii wojskowej

Jest Ufo, a rzady ukrywaja ten fakt

 

Tak jest znacznie prosciej nie sadzicie, za i przeciw, rozprawka akademicka, a nie rzucanie sie z pazurami na inne punkty widzenia. Jesli kazdy mialby uwierzyc w Ufo w Area51 musi zobaczyc naocznie tam nola, jesli ktos mialby niewierzyc w Ufo, nawet wizyta w Area51 czy otwarcie tej bazy dla turystow teraz nie powstrzyma teorii spiskowych... bo beda inne, ze ukryty bunkier, przenosiny bazy etc.

De fakto sprawa lezy i kwiczy bo to bardziej kwestia wiary niz wiedzy.

Jedyne co mozna zrobic, to postarac sie samemu dociec do prawdy i zaakceptowac iz to co wiemy i uwazamy nie musimy przerzucac na innych jesli nie da sie tego udowodnic innym, najwazniejsze jest to aby samemu dojsc do prawdy.


Użytkownik Holli edytował ten post 10.11.2014 - 04:18

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, kosmici, ziemia, alien, odwiedzają

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych