Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ludzie, którzy zostali znalezieni martwi lata po swojej śmierci.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

42 lata

 

42 lata przesiedziała Hedviga Goli przed swoim telewizorem. Dopiero po tym czasie ją znaleziono. Zmarła prawdopodobnie w 1966 roku. Zrobiła sobie herbatę i zasiadła przed telewizorem. W tej pozycji odeszła z tego świata. Miała około 42 lata.

 

Znaleziono ją w 2008 roku. Chorwacka policja włamała się do mieszkania, by pomóc jego właścicielom w odzyskaniu swojej własności. Kobieta siedziała w niezmienionej pozycji, a obok niej nadal stała filiżanka herbaty. Dlaczego nie odnaleziono jej wcześniej? Policja sama nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie.

 

x1zn7q.jpg

 

3 lata

 

Joyce Vincent zmarła w 2003 roku. Odnaleziona została dopiero trzy lata później na sofie w swoim mieszkaniu. Jej telewizor nadal był włączony, a na podłodze leżały jeszcze nieotwarte świąteczne prezenty. Nikt nie mógł uwierzyć jak to się stało. Szczególnie, że kobieta miała jedynie 38 lat oraz prowadziła zdrowy tryb życia.

 

Na podstawie tego zdarzenia powstał film dokumentalny „Dreams of life”, który opowiada o życiu i śmierci Joyce.

 

 

 

3 lata

 

Tyle po swojej śmierci została znaleziona Geneva Chambers. Nie była towarzyską osobą. Swoim sąsiadom kazała trzymać się z daleka, nawet gdy ci byli dla niej mili. Dlatego też, gdy od dłuższego czasu nie była widywana, sąsiedzi stwierdzili, że zwyczajnie się wyprowadziła.

 

Odnaleziono ją martwą w zamkniętym domu dopiero w 2013 roku.

 

 

 

4 lata

 

David Carter popełnił samobójstwo poprzez strzelenie do samego siebie. Dopiero 4 lata po tym zdarzeniu został znaleziony w swoim domu z pistoletem wymierzonym w swoją klatkę piersiową. David swoim znajomym powiedział, że przeprowadza się do Meksyku. Dlatego nikt nie wiedział o jego samobójstwie. Ciało zostało odkryte przez agenta nieruchomości, który zainteresowany pustym domem włamał się do jego środka.

 

2m6lgg6.jpg

 

8 lat

 

Natalie Wood została znaleziona martwa w swoim domu w 2011 roku – 8 lat po swojej śmierci. Ostatnim razem widziano ją w 2003 roku. Nie miała żadnej rodziny oprócz szwagierki z którą pokłóciła się w 2003 roku. Po kłótni przestały się do siebie odzywać. Ostatecznie jednak szwagierka zawiadomiła policję, że Natalie nie kontaktowała się z nią od wielu lat.

 

 

 

P.s. W pierwszy przypadek jakoś trudno mi uwierzyć, ale... znalazłam to : http://www.jutarnji....godina-/250047/

       Sami oceńcie.

 

 

 

 

 

 

 

źródło : http://yellow.emotio...swojej-smierci/


  • 12



#2

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

42 lata przesiedziała Hedviga Goli przed swoim telewizorem.

No to naprawdę nieźle. Właściciel sobie przypomniał prawie po pół wieku? : O


  • 0



#3

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W drugim linku twierdzą, że znaleziono ją po 35 latach. Gdzie leży prawda? Nie wiem. 


  • 0



#4

Einsamkeit.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ja mam w takim razie pytanie. A co z rachunkami, jak w przypadku nr 2, biorąc pod uwagę fakt, iż telewizor był ciągle włączony? Jakoś nie umiem w to uwierzyć.

Tak jak w to, że w przypadku nr 1 "właściciele chcieli odzyskać swoją własność" dopiero po tylu latach. Bez sensu.


  • 5

#5

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego napisałam, że nie bardzo chce mi się wierzyć w pierwszy przypadek. Jeśli chodzi o drugi, należałoby zobaczyć dokument, pewnie wiele wyjaśnia. 


  • 0



#6

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ja nie rozumiem, jaki sens ma publikowanie tutaj tych zdarzeń, czy ty kobieto masz kompleksy z którymi sobie w realu nie radzisz?

Jeśli tak, a tak właśnie sądzę, to być może ta przestrzeń nierealna coś tu zmieni na lepsze.

Bez obrazy proszę.

 

Zaprzestań. Za offtop i wycieczkę osobistą:

ostrzezenie.gif

Zamiast pisać "bez obrazy" - po prostu nie obrażaj.

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 29.10.2014 - 11:59

  • -15

#7

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie rozumiem o co Ci chodzi? Wyjaśnisz? Nie mam  żadnych kompleksów, ani zaburzeń. Moim zdaniem temat jest na czasie... tylu ludzi dziś jest samotnych, opuszczonych, że rodzina przypomina sobie o nich po latach. 


Użytkownik Simbarosa edytował ten post 05.11.2014 - 19:45

  • 5



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Większość twoich tematów jest o trupach. Przystopuj z tym.
  • -6



#9

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jak jej te tematy odpowiadaja to niech sobie pisze, a Wam jak sie nie podoba, opuscie pokoj i po sprawie,

 

Ciezko mi uwierzyc w 1wszy przypadek, w drugi troche tez. Mozliwe, ze jest w tym jakas czesc prawdy, choc sadze, ze historie te sa niezle przerysowane.

Moj sasiad zostal znaleziony po 3 dniach w swoim domu, w lazience dokladniej. Nie wychodzil od 3 dni, wiec sasiedzi postanowili wywarzyc drzwi. Po sekcji zwlok okazalo sie, ze facet dostal zawalu serca wyprozniajac sie... mozecie sobie wyobrazic.

 

Czasem warto sie pofatygowac i jednak podzwonic po osobach bliskich z ktorymi sie dosyc dlugo nie rozmawialo. Roznie w zyciu bywa.


  • 6

#10

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwszy przypadek i drugi moim zdaniem mocno naciągane. 3 lata telewizor grał, no bez przesady. :D ja spóźnię się z opłatą za prąd dwa tygodnie i już mam ponaglenia.

Swoją drogą ciekawe jak smakuje 42letnia herbatka...


  • 0



#11

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Swoją drogą ciekawe jak smakuje 42letnia herbatka...

42 letnia herbatka powinna dawno wyparować. I ciekawe też że właściciele chcieli odzyskać mieszkanie ale zapewne swoją babcią się jakoś wcześniej w ogóle nie przejmowali.

 

@mikael bawisz się w psychologa? To chyba z Tobą coś nie tak. Bana dla tego Pana.


  • 2

#12

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś mój znajomy (zawodowy strażak) mi opowiadał podobną historię.

W filii pewnego banku, która znajdowała się na parterze w kamienicy, na suficie zaczęła się robić dziwna brązowa plama i zaczęło strasznie cuchnąć. Po wyważeniu drzwi zastali w pół rozłożone zwłoki właścicielki na podłodze dokładnie w miejscu nad plamą. PONOĆ leżała tam około dwóch tygodni, a muchy były większe od pszczół. ;) 

Więc wydaje mi się, że te historie, jak to każde historie z tabloidów, są trochę naciągane...

Ale ja bym nie chciał przeleżeć nawet dwóch dni martwy.


  • 0

#13

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale ja bym nie chciał przeleżeć nawet dwóch dni martwy.

 

 

A co to za problem leżeć martwym przez parę dni?  ;p Przecież po śmierci to Ci będzie chyba wszystko jedno ile będziesz leżeć martwy  :facepalm:


  • 1

#14

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Bokser, dla ciebie nie problem leżeć martwym. Tylko pomyśl o rodzinie, która np. zastaje syna "napchanego" gazami, z wywalonym językiem i gałkami ocznymi bo co za problem że parę dni przeleżał, albo znajduje członka rodziny w wannie w pół-płynnej postaci. Możesz zobaczyć tutaj http://imgur.com/a/osyOB#F22Hr jak wygląda drugi przypadek (uprzedzam, treści w linku mogą być MOCNO degustujące, odradzam tym co teraz jedzą mleko karmelowe w tubce). Chyba nie jest to taki "żaden problem" znaleźć bliskiego w takim stanie.


Użytkownik McNugget edytował ten post 05.11.2014 - 19:03

  • 1

#15

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i wydaje mi się, że McNugget wyczerpał temat. :) Link mówi sam za siebie. I potwierdzam, jeżeli ktoś czuje się nieswojo na widok drastycznych zdjęć to nie radzę wchodzić.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych