Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen o Hitlerze, prośba o interpretację


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Straho.
  • Postów: 11
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem bardzo dziwny sen. Otóż śnił mi się Hitler w koronie Matki Boskiej, dawał kazanie w kościele. Przed kazaniem mówił mi, ze jest dobrym człowiekiem, ale że zrobili z niego złego człowieka. 



#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

W głębi duszy jesteś socjopatą, ale chcesz stworzyć wrażenie dobrego, niemal świętego człowieka wokół siebie, by nikt nie dojrzał Twojego wewnętrznego potwora. W przyszłości założysz sektę. To moja interpretacja.



#3

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dobrze,że nie śnił ci się on w skórzanych obcisłych spodniach i czapce z dildo w ręku :szczerb:



#4

Dobo.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W mojej opinii każdy musi sam interpretować swoje sny. Bo co Ci może powiedzieć ktoś obcy. Sny tworzy twój mózg nie dokońca wiadomo po co, ale na pewno Ty znasz swój mózg najlepiej.



#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po co interpretować jakieś bzdury, które wytwarza nasz ośrodek układu nerwowego?

Mnie się np wczoraj śniło, że mój kuzyn stał się psychopatą i uciekł z psychiatryka z nożem, mordował ludzi, a na koniec chciał zabić mnie i moją rodzinę, udało mi się go obezwładnić, a kiedy zaczął się wyrywać to się obudziłem. Totalny bezsens jak każdy sen.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych