Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wakacje u mojego pradziadka

Sojuz Sowietskich Socyalisticzeskich Riespublik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kelorn.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, chciałbym przedstawić użytkownikom tego forum pewną dziwną historię, która przydarzyła mi się podczas odwiedzin u mojego pradziadka w Rosji. Mój pradziadek mieszkał wtedy jeszcze z moim wujkiem. Mieszkał on niedalego bunkra pochodzącego jeszcze chyba z czasów ZSRR, więc postanowiłem sprawdzić czy jest opuszczony. Kiedy weszłem do środka odrazu obszedł mnie dreszcz, atmosfera tego budynku dziwnie na mnie oddziaływała. Obszedłem całą placówkę i nie zauważyłem niczego szczególnego, oprócz dużych, stalowych drzwi, zza których dochodziły dziwne dźwięki. Najwidoczniej zostały one zamknięte przed jego (bunkra) opuszczeniem. Zastanawiam się teraz nad powrotem do tamtego miejsca i sprawdzenia co się za nimi kryje.


  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak na mój gust nic nadzwyczajnego. Jak rozumiem cała ta historia nie ma żadnego związku ani z dziadkiem ani z wujkiem? Po prostu wszedłeś do bunkra i poczułeś się nieswojo? No to nic dziwnego, w końcu nie wiadomo co tam w środku może być. Tego typu miejsca zwykle nawiedzane są przez bezdomnych, miejscowych pijaczków i chuliganerię i zamiast ducha prędzej można tam trafić na czyjąś pięść.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 14.10.2014 - 19:26

  • 1



#3

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze, że weszłeś i szybko wyszłeś... :facepalm:

Następnym razem otwórz drzwi i zdaj relację na forum co się za nimi kryło.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 14.10.2014 - 19:33

  • 1



#4

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja miałam dziwne uczucie gdy na Mazurach weszłam do bunkra Himmlera. Czułam, że jestem w miejscu, gdzie ktoś wydawał złe wyroki na niewinnych ludzi. Czułam zło osoby, która przebywała w tym miejscu. Czułam, że pośród kamieni, drzew i ciszy leśnej, nadal to tam jest. Ale wiedziałam, że to jest po prostu moja świadomość. Sadzę, że gdyby ktoś, kto nie wie nic o przebywaniu tam poszczególnej osoby w przeszłości, nic szczególnego by nie poczuł... 


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kelorn, opisz tą dziwną historię.
  • 1



#6

PsychoTropical Berlin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdzie dokładnie to było?


  • 0

#7

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co to znaczy "dziwne dźwięki"? Opisz dokładniej co słyszałeś, bo mogli być to ludzie (bezdomni, pijaki, cpuny, młodzież uprawniająca jakieś seksy lub inne rytuały) lub jakieś zwierze. Pamiętaj że u ruskich wszystko jest możliwe;)
  • 0



#8

clubbingb.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche malo jakichkolwiek informacji, miejsca itd. Moze to wymyslona historyjka?
  • 0

#9

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat trochę niepotrzebny... :) Moim zdaniem mogłeś albo napisać relację z pobytu tam, obserwacje czy jakieś zdjęcia. Powiedziałeś A a B już nie chcesz... bo nie masz zebranych informacji i taki odczuwam niedosyt


  • 0



#10

Wonski.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba speszyliście użytkownika pisząc że nic ciekawego itp. . Jak dla mnie napisz jakie to były dźwięki i trochę bardziej opisz ten budynek.


  • 0

#11

dzielawybrane.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biedak chyba poszedł znów do bunkra i nie wrócił.
  • 0

#12

Konrad11.
  • Postów: 37
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne dźwięki, może nietoperze? Te ssaki lubią zimować w bunkrach.


  • 0

#13

wiktorkrawczykpp222.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

macie tu fajny link polecam magda gesler ;p

 

offtop2.gif

 

Kronikarz


  • 0

#14

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To zrób tak: pojedź tam, porób trochę zdjęć tego miejsca i okolicy, podaj nazwę miejscowości, bo może historia coś ciekawego na ten temat będzie miała to opowiedzenia, no i popytaj zamieszkałą tam rodzinę może będą coś wiedzieć.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych