Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Bałtykiem-Darłówko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#46

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedna z wielu wypowiedzi  wojskowych

 

Artykuł wojskowych

 

http://www.sztab.org...c9da4e225e4af78

 

Mogę cie zapewnić,że nie czerpie od tego co inni piszą,oraz że napisałem prawdę.

 

Nie zmuszam nikogo,żeby mi wierzył.Piszę PRAWDĘ co widziałem(to wszystko z mojej strony).

 

Co do tego,że BEZ DOWODÓW w postaci(zdjęć czy filmów), to sobie mogę, zgodzę się z tobą w 100procetach.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 16.10.2014 - 09:02

  • 1

#47

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Zabawne, że o tym człowieku i jego rewelacjach są dziesiątki tematów i artykułów na stronach o ufo, i wszystkie są na podstawie tego jednego wywiadu. Pewnie powiesz, że wojsko wszystko utajniło, dlatego nie ma żadnych innych dowodów. Ale ponownie powtarzam:


Testis unus, testis nullus.


Równie dobrze mogę opowiadać o ufie nad Garwolinem, albo o nieziemskim seksie z kosmitkami (mają organy płciowe w stopach, deptanie krocza nie jest fajne, chyba że dla deptającego). Ale to by było tylko moje słowo przeciw reszcie świata. Nawet jakby moja dziewczyna potwierdziła moje słowa, to nikt nie brałby tego na poważnie z powodu zbyt bliskiego związku ze mną. Ale gdyby ufo zostało zaobserwowane przez kilkadziesiąt różnych osób, które się nie znają, i które znajdowały się w różnych miejscach obszaru nad którym ufo się pojawiło, to wtedy można by się zacząć zastanawiać. Ale wpierw trza wykluczyć jeszcze wszystkie "ziemskie" wyjaśnienia.
  • 0



#48

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy wojsko utajniło,to nie mam pojęcia.Możw nie chcą się przyznać,że widzieli na radarach niezidentyfikowane obiekty,a nawet ich nie dogonili w celu sprawdzenia(co to za obiekty).Mogli też mieć rozkaz zestrzelenia,którego nie dali rady wykonać.NIE MAM POJĘCIA-Mogę podać linki do filmów na ten temat;

 

PS-Zle myslisz,bo jak ktoś pisze na takich forach,to robi to z KULTURĄ I SZACUNKIEM DO WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW I UŻYTKOWNIKÓW raczej w celu poinformowania ludzi o widzianym zjawisku.Wątpie,żeby ktoś logował się po to,żeby pisać bajki.

 

Znalazłem na tym forum post gościa,który pił piwo na plaży,oraz zobaczył postać która wyszła z wody na plażę i pobiegła(uciekła.)Gość NIE MIAŁ DOWODÓW,ale NIE WZIĄŁEM GO ZA KŁAMCE,bo jest to możliwe,że przybysze z obcej galaktyki umieją pływać a spodki ufo nie tylko latają jak i pływają.Po co by jakiś gościu pisał takie rzeczy?Co by z tego miał,jak by to była bajka?Wątpie,żeby komuś chciało się pisać bajki.Chociaż i takie przypadki,jak pisanie bajek przez idiotów też się zdarzają. 

 

Wojskowe samoloty ścigają UFO;

 

 

Z kolei NASA jak i tajne organizacje twierdzą,że UFO,to najnowszy wynalazek tajnych służb w USA,oraz że są to (NAJNOWOCZEŚNIEJSZE NA ŚWIECIE OKRĘTY PODWODNE Z MOŻLIWOŚCIĄ LATANIA)


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 16.10.2014 - 13:37

  • 0

#49

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z kolei NASA jak i tajne organizacje twierdzą,że UFO,to najnowszy wynalazek tajnych służb w USA,oraz że są to (NAJNOWOCZEŚNIEJSZE NA ŚWIECIE OKRĘTY PODWODNE Z MOŻLIWOŚCIĄ LATANIA)

Podaj linka do takiego twierdzenia.





#50

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta informacja była podawana kilka miesięcy temu w wiadomościach na TVP1

Było podane,że NASA twierdzi,ŻEBY LUDZIE BYLI SPOKOJNI,oraz że latające spodki to nie żadni kosmici,tylko ich najnowocześniejsza technologia.

 

Ja myślę,że kłamią.Mogą mieć jakieś latające spodki,ale wątpie,że to co ja widziałem w Darłówku,oraz nad Wrocławiem,to obiekty latające wykonane przez człowieka.

Po ich wyglądzie,oraz szybkości poruszania obstawiał bym bardziej na cywilizację pozaziemską.

 

Szanowny Panie Redaktorze- Poszukam w wolnej chwili,może gdzieś na necie uda mi się odnalezć tą wypowiedz NASA.JAK TYLKO ZNAJDĘ COŚ KONKRETNEGO,to podam link.


Na razie znalazłem tylko coś takiego.Będę szukał dalej,oraz zamieszczał ciekawe artukuły.

 

http://darmowa-energ...uto/saucer.html


  • 0

#51

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to ja Wam pokaze kilka filmikow z Portugalii - tutaj nikt nie ukrywa prawdy w zwiazku z ufo ( ovnis ) w wiadomosciach tez czesto pokazuja filmiki i reportarze ludzi, ktorzy podobno widzieli Ovnis.

Autorze, takie cos widziales?

- masz tutaj kilka filmikow i zdjec, ktore zostaly zbadane i sa oficjalnie nazwane obiektami niezidentyfikowanymi. 

- a takie cos widzialam w tym roku, razem z klientami z mojego baru - tyle, ze swiatelek bylo z 8, nie udalo mi sie tego nagrac, ale z tego co czytalam juz wiele razy pojawialy sie na niebie.

A teraz Urgon, badz tak uprzejmy i przeanalizuj wszystko co tutaj zobaczysz, nie zapomnij podwazyc naukowcow, ludzi, reporterow, militarnych, ze sie myla.. 

 

Tak jak juz pisalam autorze, wedlug mnie ufo-czyt. obiekty niezidentyfikowane - istnieja. 

Swoja droga, zastanawia mnie fakt, dlaczego najlepsze filmiki z pt sa usuwane z youtube-a :/


Tutaj zastanawiaja sie czy obiekt, ktory byl widoczny w calym kraju nie byl czasem smieciem, meteorytem - tyle, ze ludzie mowia, ze obiekt ten poruszal sie z duza predkoscia, w gore nie w dol, jego swiatlo bylo bardzo mocne - do tej pory teoria smiecia kosmicznego nie zostala potwierdzona.


  • 2

#52

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Darłówku widziałem podobne do tych na pierwszym filmie,tylko że było ich znacznie więcej oraz niektóre poruszały się skokami.

 

Jeszcze znalazłem coś takiego

 


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 16.10.2014 - 20:51

  • 0

#53

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeciwnicy UFO pewnie napiszą że to wciąż za mało dowodów, za mało świadków, że oni sa niewiarygodni bo mozliwe że sa znani tylko ze stron np o tej tematyce. Stara śpiewka.


  • -1

#54

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wypowiedzi wojskowych i relacje świadków+dowody

 

 

 


  • 0

#55

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, dobra, możesz zasypywać temat filmikami ale po prostu twoja historia jest mało wiarygodna. Obcy jeśli wiedzą o nas, to na pewno nas odwiedzili ale nie w taki sposób, w jaki ty próbujesz nam mówić.


  • 0



#56

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, dobra, możesz zasypywać temat filmikami ale po prostu twoja historia jest mało wiarygodna. Obcy jeśli wiedzą o nas, to na pewno nas odwiedzili ale nie w taki sposób, w jaki ty próbujesz nam mówić

 

 

 

Zdaję sobie z tego sprawę,że ta historia jest mało wiarygodna.

 

Nie piszę co sam  widziałem,tylko mam dużo świadków,ponieważ na tej koloni byli wszyscy z mojego Miasta(Wrocławia),oraz

sąsiad z matką w ośrodku wczasowym oddalonym około kilometr od mojego.

 

Piszę PRAWDĘ o tym zjawisku zdając sobie sprawę,że (+-)50% formumowiczów uwierzy,a (+-)50%uzna to za bredni.

To czy mi ktoś wierzy czy nie-TO JUŻ JEGO PRYWATNA SPRAWA.

 

Ps-W jaki sposób twoim zdaniem obcy odwiedzili by nas taką watachą spodków?Musieli zrobić to na obrzeżach małego miasteczka,przecież z góry widzą oświetlenie dużych miast wojewódzkich i chyba nie są łupi,żeby dużo mieszkańców wojewódzkiego dużego miasta widziało takie zjawisko,oraz porobiło zdjęcia lub filmy,chociaż na świecie i takie przypadki się zdarzają.Ja nad swoim miastem widziałem ufo 2razy.Raz z kumplem nad Odrą,a raz widziała to cała ekipa chłopaków z mojego osiedla,którzy pili piwo na ławkach pod moim blokiem.

 

Jak opowiedziałem kumplom co widziałem w Darłówku,to powiedzieli że jestem albo :> ***,albo wymyślam jakies ;p bajdy.

Jak sami zobaczyli olbrzymi spodek nad osiedlem,to ci co mi nie wierzyli i wyśmiewali,zaczeli przepraszać :serce:  ,oraz zaczeli wypytywać,żebym opisał dokładnie to,co zobaczyłem za małolata w Darłówku. 

 

wulgaryzmy.gif

Dodatkowo radzę popracować nad ortografią i gramatyką, bo Twoje posty są tak niechlujne, że aż głowa boli.

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 17.10.2014 - 00:47

  • 0

#57

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ufo, bo o nim mowa, jak ma sie ukazac, to ukaze sie i w duzym i w malym miescie. 

Moje miasteczko jest malusienkie i fakt, ze zdazaja sie tu rozne dziwne anomalie - rybacy rowniez opowiadaja, ale nikt na powaznie slowa "ufo" nie odbiera. Kazdy sie smieje, ze np widzial ufo, pozniej sie zastanawiaja co to bylo i rozmawiaja o tych zjawiskach.

W wiekszych miastach, rowniez zdarzaja sie dziwne widowiska. 

Nigdy nie slyszalam, by ktos widzial 50 spodkow na raz, wedlug mnie to brednia. 

Twoje filmiki, np te ze smiglowcami, ktore scigaja ufo, sa tak samo przerysowane jak i Twoja historia.

Ja przynajmniej pokazalam cos, co mialo miejsce, cos co zostalo zbadane, cos co jest autentyczne. 

Pierwszy filmik, ktory wstawilam uznalam za bzdure, ale chcialam zobaczyc jaka bedzie Twoja odpowiedz. To metalowe cos, to sciema, ktora lykles jak pelikan.


Pozatym Tobie to juz naprawde odbija, napisales slowo w slowo temat, ktory zamiesciles juz na kilku innych portalach, ba nawet chyba zrobiles filmik z Darlowka o Ufo :D Jestes przewrazliwiony na tym punkcie!

http://niezaleznatel...pic.php?id=1623

http://paranormalne....o-nad-darwkiem/

Ja Ci poprostu nie wierze.


  • 1

#58

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To coś dużego na środku trochę nie przypominało tego co widziałem,ale te mniejsze obiekty były trochę podobne,tylko poruszały się w inni sposób.Ja widziałem to 

dziwne zjawisko na zywo,tak więc nie wiem jak by to wyglądało na amatorskim zdjęciu czy filmie.

 

Wierzę w ten film z rybakami,bo widziałem dokładnie to samo na obrzeżach Darłówka(helikoptery i samoloty goniące te obiekty).Zaskoczyło mnie,że UFO potrafi :>  pływać,

ale kto wie,skoro widziałem na żywo, jak wojsko goni UFO,dokładnie w ten sam sposób co na filmie,to pewnie i pływa.

 

Ja pisze co widzieli również świadkowie tych zdarzeń.Każdy inaczej to interpretował.Kierownik koloni z żoną-zapomniecie o tym i w życiu wam to nic nie zmieni co widzieliście;kolega Jacek z koloni zobaczył to pierwszy.Mówi do mnie Michał UFO!Ja do niego padnij bo cie porwą i implanty wszczepią(wiedziałem o ufo i implantach z filmów,ale myślałem,że to bajka).

Patrzę a kolega jacek uklękną,i się pochylił.Pytam go;co ty robisz?.On do mnie; boje się tego co jest nad nami.Patrzę w góre widzę kilkadziesiąt spodków.Łapię Jacka za rekę,podnoszę,oraz biegnę z nim do budynku ośrodka,bo też się spietrałem.Wszyscy uciekli do budynku,dalej z tamtąd już obserwowałem zza okna to zjawisko,oraz nadlatujące wojsko.

 

To że uważasz,że to brednia,oraz,że mi nie wierzysz,to twoja prywatna sprawa.To jest coś na zasadzie wiary chrześcijańskiej;,,CI KTÓRZY NIE ZOBACZĄ A UWIERZYLI``

Przecież nie każdy wierzy? prawda?Nikt tu nikogo do wiary nie zmusza.

 

Ja osobiście wierze w 100procentach w ten film z rybakami i nurkującym ufo,bo widziałem taki pościg,tylko że UFO nie zanurkowało.

 

Z kulturą i szacunkiem do Ciebie, oraz Innych Uczestników forum.

 

Michał 


  • 0

#59

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Michal, ale ja tez widzialam obiekty niezidentyfikowane i ma sie to nijak z tym co tu opisujesz.


  • 0

#60

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Zalecam obejrzenie epizodu S01E03 programu Penn&Teller: Bullshit, do którego link poniżej:
http://www.tubeplus....ien_Abductions/

Jest tam też ów słynny dr. Leir, specjalista od stóp, który właśnie w stopach te swoje implanty znajdował. Inny specjalista takich implantów wyciągnął setki i nie znalazł nic nieziemskiego w nich. A, i jeszcze dr. Leir przez trzy lata miał licencję lekarską "w zawiasach" z powodu licznych przypadków niedbalstwa.

Użytkownik Urgon edytował ten post 17.10.2014 - 10:01

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych