Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Bałtykiem-Darłówko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#16

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko
 
Z drugiej strony trzeba być kompletnym ignorantem żeby twierdzić że we wszechświecie jesteśmy tylko My.

Masz racje. Ale po co obcy mieliby latac po miescie? Z tymi porwaniami tez nie bardzo.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
  • 0



#17

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tego nie wiem, ale może obcy nie myślą takim sposobem jak ludzie, nie myśla w podobnych kategoriach i ludzie mogą w niektórych kwestiach tylko gdybać, a po co, dlaczego?


  • 1

#18

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Urzekł mnie ten film z Faktora X. Gdzieś jeszcze mam kilka numerów tego czasopisma. To była dobra fantastyka dla oszołomów. Stare dzieje. A tak pozatym to poproszę ustne i pisemne zeznania świadków owego ufa wraz z danymi osobowymi celem skontaktowania się i weryfikacji...
  • 0



#19

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tego nie wiem, ale może obcy nie myślą takim sposobem jak ludzie, nie myśla w podobnych kategoriach i ludzie mogą w niektórych kwestiach tylko gdybać, a po co, dlaczego?

Oczywiście. Ale jeśli potrafią porwać ludzi i robić na nich eksperyment tak aby się nie ujawniać, to po co latać po miastach(i o jeszcze w taki sposób jak tu)?


  • 0



#20

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sluchaj, autorze - wierze w ufo, nie wierze w Twoja historie. Wydaje mi sie, ze jestes takim bajkopisarzem. Mozliwe, ze jest w tym jakas czesc prawdy, ale w wiekszosci poniosla Cie wyobraznia.


  • 0

#21

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OnlyDreams-Żadnym bajkopisarzem.Tłumaczę,że chciałem poinformować ludzi,żeby wiedzieli,że takie zjawisko zdarzyło się nad Darłówkiem,a dokładniej nad jego obrzeżami w sierpniu 1998roku.

UFO-Nie lata po mieście,tylko widziałem dwa razy w życiu jeden spodek nad odrą a raz przelatywał nad moim osiedlem.

Oni nie są głupi.Nie ujawnią się z kilkadziesięcioma spotkami nad dużym wojewódzkim  miastem :censored: Przylecą tylko w odludne miejsce taką watachą.

 

Urgon-Co do rysunku spodków przez tego gościa z Faktor X,to się zgadzały z tym co ja widziałem.W to mu wierzę,

 

Ta historia z kosmitą,który zaglądał do jego mieszkania brzmi niewiarygodnie,ale kto wie ciężko stwierdzić.Jak im mrugał światłami od samochodu,to może(jak to faktycznie kosmici),to mogli się nim zainteresować.

 

Ja w każdym razie widziałem co opisuję,a czy to zaawansowana niemiecka technologia i amerykańska,czy statki przybyszów z obcych planet,tego nie wiem.

 

LUDZIE MAJĄ TECHNOLOGIĘ,O KTÓREJ MAŁO KTO MA POJĘCIE,BO JEST TO NIEROZPOWSZECHNIONE,ORAZ NAWET TAJNE;

 

Ludzie w dzisiejszych czasach tworzą takie wynalazki jak mikroimplanty do kontroli myśli(mind control)-Myśli człowieka na kompie można słyszeć za pomocą wszczepionego pod bębenek implantu i użyciu odpowiedniego programu,jak normalne słowa człowieka.Widziałem program o gościu w stanach,który zainstalował sobie taki system w domu,że ma w uchu implant(mind control)-Włącza i wyłącza myślami np.telewizor,światło w pokoju.Ponoć myślami komunikują się kosmici(jeżeli istnieją).To by nie było takie głupie,bo po co do siebie gadać na głos.

 

Są też soczewki OLED zdalnie ładowane falami radiowym.Przy użyciu takich soczewek,oraz mikroimplantów wszczepionych w uszy,możemy ogladać filmy z dzwiękiem z zamkniętymi oczami.Wytrzymałość takich soczewek,to około 20lat,bo pobieraja energię z fal radiowych.

 

Są też implanty zrobione na zasadzie OLED,tylko ICH SPRZEDAŻ JEST TAJNA,ORAZ przestępcy,bądz tajne organizacje wszczepiają je ludziom w celach znęcania się nad nimi.NP-Nękanie koszmarnymi snami,tworzonymi przez informatyków.Wszczepianie mikrogłośników w uszy,w celu torturowania ofiary głosami i muzyką.Często jest to połączone z implantami do kontroli myśli.Jak już skorumpowani lekarze takie coś wszczepią,to ofiara jest BEZBRONNA-Słyszy głosy a jak pójdzie do psychiatry,to może zostać bardzo pokrzywdzona lekarstwami psychotropowymi.LUDZIE SĄ O WIELE BARDZIEJ OKRUTNI NIŻ KOSMICI-JEŻELI ISTNIEJĄ

 

Co do projektów UFO,to były one już znane podczas drugiej wojny światowej.Kto wie,może NASA ma takie spodki,ale to by się nie zgadzało z relacjami ludzi,którzy twierdzą,że zostali uprowadzeni,oraz chirurdzy wyciągneli im z ciała mikroimplanty.

 

W SKRÓCIE DO WSZYSTKICH-Ja widziałem niezidentyfikowane obiekty latające,to wiem,że istnieją.Co kosmitów,to nie wiem czy istnieją,bo nigdy ich nie widziałem.Mogę wierzyć uprowadzonym.

Czy to technologia wykonana przez człowieka?Wątpie w to,bo wszechświat jest duży.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 15.10.2014 - 18:53

  • -1

#22

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

@OnlyDreams.
Przyganiał kocioł garnkowi...

@Ordynus24.
Jest taka paremia prawnicza: Testis unus, testis nullus.
Jesteś niewiarygodnym świadkiem, jak każdy kto doświadczył kontaktu z ufem. Zresztą nawet w 1998 roku co druga rodzina miała albo analogowy aparat fotograficzny (taki na klisze), albo kamerę video (wiesz, na kasety VHS, VHS-C lub DV). Czemu nie było wysypu zdjęć i filmów z tego zdarzenia, skoro ufo najechało blokowisko?
Resztę Twojego posta mogę skomentować tak: bajka paranoidalnego ignoranta. Szkoda na Ciebie czasu.
  • 0



#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Był tutaj koleś który podobne rzeczy pisał http://www.paranorma...ipy-i/?p=584543

Co do tzw. implantów, to są to tylko odłamki metali które wbiły się pod skórę. Dość często zdarza się coś takiego ludziom którzy pracują przy obróbce metali.


  • 0



#24

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Akurat... przypadkiem tak małe kawałeczki metali sie zupełnie "przypadkiem" wbijały pod skóre i wszyscy Ci, którym usunięto implanty rozumiem pracowali przy obróbce metali?

Coraz to nowsze wytłumaczenia czytam w temacie implantów, ale takie jak wyżej widze po raz pierwszy chyba.


  • 0

#25

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Mój brat zaimplantował sobie odłamek szkła rozbijając butelkę mocno sfermentowanego soku. Znaleziono go kilka lat póxniej, gdy złamał sobie nogę w kolanie. Wbrew pozorom o różne odłamki i okruszki jest wcale łatwo. Często nawet nie zauważamy tego lub nie pamiętamy o zranieniach. A potem zdziwienie wielkie, jak na rentgenie wychodzi odłamek metalu po wierceniu lub rżnięciu szlifierką...
  • 0



#26

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

@OnlyDreams.
Przyganiał kocioł garnkowi...

@Ordynus24.
Jest taka paremia prawnicza: Testis unus, testis nullus.
Jesteś niewiarygodnym świadkiem, jak każdy kto doświadczył kontaktu z ufem. Zresztą nawet w 1998 roku co druga rodzina miała albo analogowy aparat fotograficzny (taki na klisze), albo kamerę video (wiesz, na kasety VHS, VHS-C lub DV). Czemu nie było wysypu zdjęć i filmów z tego zdarzenia, skoro ufo najechało blokowisko?
Resztę Twojego posta mogę skomentować tak: bajka paranoidalnego ignoranta. Szkoda na Ciebie czasu.

 

Skąd mogłem mieć kamerę VHS na koloni w Darłówku jako 13letni dzieciak.Miałem aparat,ale nie dałem nie wiem,co się stało,że nie mogłem zrobić zdjęcia.Co do wiarygodności,to masz rację,że nie jestem wiarygodnym świadkiem,bo nie mam dowódów.Powiem ci tak;,,Albo wierzysz w co opisuje(na słowo),albo oszukujesz się sam``


Był tutaj koleś który podobne rzeczy pisał http://www.paranorma...ipy-i/?p=584543

Co do tzw. implantów, to są to tylko odłamki metali które wbiły się pod skórę. Dość często zdarza się coś takiego ludziom którzy pracują przy obróbce metali.

Był program o młodej kobiecie,która została poddana regresji hipnotycznej.Przypomniała sobie,że została uprowadzona,oraz,że coś wszczepiono jej w stopę.Zrobiła prześwietlenie,oraz chirurdzy wydobyli jej implant.

 

PO CO ŚWIADKOWIE TAKICH ZDARZEŃ,JAK PORWANIA,CZY OBSERWACJA UFO MIELI BY KŁAMAĆ?

CO BY Z TEGO MIELI?

CO JA BYM MIAŁ Z TEGO<ŻE WYPISUJE LUDZIOM BAJKI?

NIC!ZADNEJ ZAPŁATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

INFORMUJE LUDZI O TYM CO WIDZIAŁEM A LUDZIE RÓŻNIE DO TEGO PODCHODZĄ.OLEWAJĄ,TWIERDZĄ ŻE TO ĆWICZENIA WOJSKOWE I GENERALNIE JAK ZOBACZĄ NIE ZROBIĄ NAWET ZDJĘCIA,BO MAJĄ TO GDZIEŚ-O COŚ SOBIE LECI,TO NIECH LECI.

 

Z kulturą i szacunkiem dla wszystkich czytelników forum.

 

Michał


  • -2

#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat... przypadkiem tak małe kawałeczki metali sie zupełnie "przypadkiem" wbijały pod skóre i wszyscy Ci, którym usunięto implanty rozumiem pracowali przy obróbce metali?

 

 

 

Nie, te małe skrawki metali to implanty obcych. Mają taką supernowoczesną technologię, że wbijają ludziom opiłki metali.

implant.jpg


  • 0



#28

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ponawiam pytanie... wszyscy Ci, którym usunięto implanty rozumiem pracowali przy obróbce metali? Jak tak to zaprezentuj że pracowali akurat przy obróbce.


  • 0

#29

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Cytat Ci się rozjechał.
Korzyści z konfabulowania takich historii to zwrócenie na siebie uwagi, podbudowanie ego, status kogoś "wyjątkowego". Chłopcy wymyślają historie o ufo, dziewczynki o duchach i zdolnościach paranormalnych. To dlatego, że męski umysł jest bardziej techniczny, a kobiecy duchowo-emocjonalny.
Hipnoza jako metoda badawcza została zakwestionowana, ponieważ zbyt łatwo z jej pomocą tworzy się fałszywe wspomnienia. Co stwierdzono jeszcze w latach 80tych po serii głośnych spraw sądowych, gdzie dzieci podczas seansów hipnozy oskarżały swoje rodziny o praktyki satanistyczno-pedofilskie, gdy na prawdę prowadzący hipnozę sami niechcący wywoływali tworzenie takich fałszywych wspomnień. W przypadku hipnozy ofiar ufa czy ludzi szukających wcześniejszego życia obie strony (hipnotyzer i jego ofiara) współpracują razem by fałszywe wspomnienie stworzyć, gdyż takie mają oczekiwania.
  • 0



#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem gdzie oni wszyscy robią. Znajdź mi jakąś listę typu ,,name- occupation"

Ale skoro wyciągają z nich zwykłe odłamki metali, to przecież nie są one od kosmitów. No chyba że obcy dla żartów strzelają w ludzi odłamkami.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych