Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Bałtykiem-Darłówko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko co piszę jest prawdą potwierdzoną przez pilotów wojskowych z baz lotniczych. Podaję link do filmu dokumentalnego na ten temat
Wszystko co napiszę jest prawdą,którą potwierdzić może dużo naocznych świadków,ale dowodów w postaci filmów czy zdjęć nie ma żadnych,gdyż nikt się nie spodziewał,że zobaczy tak dziwne zjawisko.
1998rok,koniec sierpnia(dokładnej daty nie pamiętam)

                   .Ja jestem z Wrocławia i widziałem UFO 3razy w życiu.Pierwszy raz jak byłem w Darłówku(koło Darłowa nad morzem),to jako dziecko przeżyłem szok,że w nocy płakałem.Zobaczyłem około godziny 22 w sierpniową noc na niebie około 50spodków kosmicznych w kolorze ulicznych latarni,oraz dwa olbrzymie czerwonego koloru spodki (matki)z których wylatywały te mniejsze(żółte).Z bazy wojskowej kilka kilometrów dalej,zaczęły nadlatywać w kierunku tych spodków samoloty wojskowe,oraz śmigłoece gotowe użyć ognia.Jak zaczęły nadlatywać tak wszystkie spodki nagle zniknęły.Gdzie się podziały,głowiłem się z kilkoma osobami,które to widziały razem ze mną.Aparat fotograficzny padł i nie mogłem zrobić zdjęcia.Nagle spodki pojawiły się około 10kilometrów dalej(na lini brzegu morza)Wojsko leciało w ich stronę .Za kilka minut zniknęły na dobre.W nocy bałem się spać,a kierownik koloni z żoną zamkną w panice wszystkie drzwi i okna.To zjawisko widziało mnóstwo osób.

Na drugi dzień spotykam sąsiada z osiedla(był z matką na wakacjach w prywatnym pensjonacie,ok 1kilometr od mojego).Mówi do mnie,,nie uwierzysz co wczoraj widziałem ze swoją dziewczyna``.Opisał to co ja widziałem z grupą osób.Prosił żeby na osiedlu o tym nie mówić,bo wyjdziemy na jakichś idiotów,co wymyślają nieprawdziwe historyjki.

Ja po powrocie z wakacji postanowiłem opowiedzieć swoją historię-zostałem wyśmiany przez kolegów i otoczenie.

Drugi raz widziałem jeden spodek nad odrą z kumplem,był w kolorze zachdzącego słońca.Nagle zgasł!!!!!Zrobił się w kolorze srebrny metalik.W tym tkwił sekret jak spodki w Darłówku nagle zniknęły.Kosmici zgasili oświetlenie i odlecieli.Powiedziałem to matce.Matka ku mojemu zdziwieniu powiedziała,że jej koleżanka też widziała spodek na odrą w tym samym miescu co ja!!!

Przełom nastąpił w 2010roku 21sierpnia około 23godziny.Większość ludzi z osiedla siedziała na ławkach przy moim bloku,rozmawiając oraz popijając piwo.Zza bloku wyleciał olbrzymi czerwony spodek(matka),był bardzo nisko,miał stożkowaty kształt jak baczek do kręcenia dla dzieci.Od tego momentu wszyscy mnie przepraszali,że mi nie wierzyli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dopóki sami nie zobaczyli,to mi nie wierzyli.


  • 1

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ufff... Dotrwałem do końca.
Zauważyliście że najczęściej historie o ufo wymyślają chłopcy, a o duchach dziewczyny?


Przełom nastąpił w 2010roku 21sierpnia około 23godziny.Większość ludzi z osiedla siedziała na ławkach przy moim bloku,rozmawiając oraz popijając piwo.Zza bloku wyleciał olbrzymi czerwony spodek(matka),był bardzo nisko,miał stożkowaty kształt jak baczek do kręcenia dla dzieci.


Całe osiedle siedziało o 23:00 na ławkach... dobre, do tego zdjęc brak. Niech zgadne, wszystkie aparaty padły :)
  • 0



#3

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiecej wykrzyknikow sie nie dalo? Poczatek az wskazuje, ze to wymyslona historyjka. Ciagle piszesz, ze masz racje ale dowodow brak. Znamy to juz...

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 13.10.2014 - 13:40

  • 0



#4

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Te wykrzykniki mają nam zobrazować, jakże niesamowite było owe wydarzenie, aż wszyscy autora przepraszali.

Zastanawiam się, dlaczego nie ma żadnych doniesień o obserwacji niezidentyfikowanych pojazdów latających nad Darłówkiem w końcu sierpnia 98' ?

Jak policzyłeś, że spodków było około 50 ?

I doprawdy większość ludzi z osiedla nie miała przy sobie telefonu, gdy "za bloku wyleciał olbrzymi czerwony spodek(matka) (...)" ?

Skąd wiesz, że matka ? Co to wg Ciebie oznacza ? Bo tak jest w filmach ?

Składnia, interpunkcja oraz styl jakim piszesz wskazują, iż nadal jesteś albo dzieckiem, albo w szoku, albo jedno i drugie. 

Autorze, czekam na odpowiedzi.


  • 0

#5

dragon240994.
  • Postów: 35
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autor jest chyba typowym internetowym trollem, podobnego posta tyle że bez filmu wrzucił na forum paranormalne.eu, jak dla mnie to zwykła zabawa jakiegoś dzieciaka albo jak już mówiłem troll (niestety słaby)


  • 0

#6

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co to znaczy spodek matka? i w ogole skad wiesz, ze to byla ta matka? pogmatwane to jak nie powiem co :D Sama widzialam rozne swiatelka na niebie, obiekt ktory znikl z pola widzenia, ale bez przesady :D

Wow, widziales az 50 spodkow i 2 matki! a nie pomyslales, ze to moglby byc chinskie balony wypuszczane przez ludzi?


  • 1

#7

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do osiedlowej ławki,była to sobota około 23 2010rok 21sierpnia.Nikomu nie przyszło do głowy,żeby zrobić zdjęcie.Pozatem spodek leciał dość szybko,co utrudniło by jego sfotografowanie.Patrzyłem na necie z ciekawości,to znalazłem doniesienia o ufo widzianym w polsce właśnie w ten dzień.

 

Liczbę spodków starałem się poiczyć.Nie twierdzę,że było ich równo 50,tylko około.Wisiały kilka minut w powietrzu nad polem nieopodal ośrodka wczasowego.Są doniesienia pilotów z bazy Darłowo,że wielokrotnie na radarach mają niezidentyfikowane obiekty,oraz wysyłąją samoloty w celu ich zestrzelenia.Może są jakies doniesienia,ale powiem wam,że większość ludzi takie widowisko OLEWA. Ja sam nie wierzyłem w UFO,dopóki nie zobaczyłem. 

 

Teraz nie wierzę tylko WIEM,że takie coś istnieje.Wszechświat jest potężny i nie jesteśmy w nim sami.

 

Po tym jak to zobaczyłem,wierzę ludziom,którzy opisują,że zostali uprowadzeni,w celu wykonania badań,oraz wszczepienia mikroimplantów.

 

Co do spodka matki,to tak go nazwałem,ponieważ z niego wylatywały te mniejsze.Opowiedziałem to kumplowi z innej części mojego miasta,to mnie wyśmiał.Kilka lat pózniej zadzwonił do mnie z przeprosinami,że widział 2spodki w jesienna wihurę.Był pewien,że to ufo,ponieważ usłyszał wcześniej w telewizji,że nad dolnym śląskiem jest zakaz lotów z powodu bardzo silnego wiatru.NIE DAŁ BYM RADY CZEGOŚĆ TAKIEGO WYMYŚLEĆ>NIE PISZE LUDZIOM BZDUR>KTO MI NIE WIERZY<TO SAM SIĘ OSZUKUJE>JAK ZOBACZY KIEDYŚ CHOCIAŻ JEDEN SPODEK,TO MI UWIERZY,ŻE WIDZIAŁEM ICH KILKADZIESIĄT.


  • 0

#8

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W twoją historię aż trudno uwierzyć. Wiara w istoty pozaziemskie, a w latające spodki  po mieście, to całkowicie inna sprawa. Twoje podejście też nie dodaje wiarygodności twojej wypowiedzi...

NIE DAŁ BYM RADY CZEGOŚĆ TAKIEGO WYMYŚLEĆ>NIE PISZE LUDZIOM BZDUR>KTO MI NIE WIERZY<TO SAM SIĘ OSZUKUJE>JAK ZOBACZY KIEDYŚ CHOCIAŻ JEDEN SPODEK,TO MI UWIERZY,ŻE WIDZIAŁEM ICH KILKADZIESIĄT.

 

Bardziej rozbudowane historie już tu były...


  • 0



#9

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszę prawdę,oraz piszę poważnie nie tracił bym czasu na pisanie bzdur.Chciałem poinfomować ludzi,że takie zjawisko(niezidentyfikowanych obiektów latających)istnieje.

NASA twierdzi,że mają coś takiego jak spodki kosmiczne od wielu lat tylko było to zatajane przed ludzmi.Ja wątpie w to,bo jeden spodek który widziałem we Wrocławiu nad odrą,na wrocławskim zalesiu koło kąpieliska morskie oko,po wyłączeniu oświetlenia w kolorze ulicznej lampy sodowej,zmienił kolor na metaliczny i wystrzelił do góry z taką prędkością,że wątpie,żeby człowiek wytrzymał takie przeciążenia.Za tym,że był to obiekt cywilizacji pozaziemskiej przemawiało też to,że nie wydawał żadnego dzwięku.

 

Wiesz,to jest na tej samej zasadzie,że znajomi twierdzili,że w ich domu widzieli duchy.Ja w to do końca nie wierze,ale się staram.Jak coś zobaczę sam,to w to dopiero w to uwierzę.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 14.10.2014 - 00:23

  • 0

#10

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to znaczy spodek matka? i w ogole skad wiesz, ze to byla ta matka? pogmatwane to jak nie powiem co :D Sama widzialam rozne swiatelka na niebie, obiekt ktory znikl z pola widzenia, ale bez przesady :D

Wow, widziales az 50 spodkow i 2 matki! a nie pomyslales, ze to moglby byc chinskie balony wypuszczane przez ludzi?

Apropo chińskich balonów,to muszę przynać,że widziałem z rodzicami chińskie balony jakieś dwa lata temu nad stadionem olimpijskim we Wrocławiu.Pierwsze co to zawołałem rodziców myśląc,że to ufo.Nigdy wcześniej tych balonów nie widziałem,więc nie wiedziałem co to jest?Rodzice wytłumaczyli,że są to chińskie balony.Balony lecą sobie powoli,aż zgasną.

 

UFO-Porusza się lecąc szybko poziomo,pionowo lub skokami,oraz potrafi wisieć w powietrzu nawet jak wieje wiatr.Wyglada i zachowuje się CAŁKIEM INACZEJ NIŻ CHIŃSKIE BALONY,chociaż w pierwszej chwili z daleka jest do nich podobne.Poza tym kolor  spodków jest żółty,taki jak uliczna lampa sodowa,a balonów bardziej czerwony. 

 

Spodek,który widziałem nad odrą wyglądał mnij więcej tak http://gadzetomania....o-kobiety-wideo  Proszę zjechać pokrętłem myszki.Różnica była taka,że cały był oświetlony,a te oświetlone kółka,które ma na spodzie ten na zdjęciu,nie były oświetlone w tym co ja widziałem nad odrą.

 

Co do spodka matki,to nie wiem jak inaczej nazwać olbrzymi spodek z którego wylatywały te mniejsze.Nazwałem go matką.To co widziałem w Darłówku naprawdę mogło by zrobić na ludziach ogromne wrażenie,ale tylko jak zostało by uwiecznione na filmie.Niektóre z tych mniejszych spodków lądowały na polu obok ośrodka wczasowego i wznosiły się z powrotem do góry.Jestem ciekaw czy zrobiły na tym polu kręgi,ale jako 13letni chłopiec,nie miałem pojecia,że UFO jak laduje,to wypala kręgi na polach.

W związku z tym,ze widziałem takie lądowanie jestem,to przekonany,że rolnicy którzy pokazują kręgi na polach,pokazują prawdę,a nie żadną mistyfikację wykonaną przez ludzi.Wierzę,że ludzie są porywani w celach badawczych,oraz wszczepiane im są mikroczipy lokalizacyjne,oraz takie do kontroli myśli(mind control),jak twierdzą porwani.

 

  


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 14.10.2014 - 02:32

  • 0

#11

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro u Ciebie tyle spodków w metrze sześciennym, idź z tym do TV będziesz sławny i bogaty.

A tak na serio, wszystkie te chipy i inne historie są już tu na forum.
  • 0



#12

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem wystąpić w nie do wiary,ale stwierdziłem,że skoro nie mam tego nagranego na filmie,to sama moja słowna relacja nie będzie miała sensu.

 

Wątpie,żeby kiedykolwiek jeszcze w tym życiu uda mi się coś takiego jak widziałem w 1998 w Darłówku zobaczyć.

 

Pomyślałem,że napiszę o tym dopiero po latach,żeby ludzie wiedzieli,że takie zjawisko istnieje.

 

Jest mi bardzo przykro,jak poświęcam swój czas na rejestracje na forum,oraz pisanie postu,w celu poinformowania ludzi o takim NIEZWYKŁYM ZJAWISKU,a zarzucany jest mi troling oraz kłamstwo.

 

Z poważaniem Michał 


  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widać u ciebie fanatyczną wiarę w kosmitów.
  • 0



#14

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać u ciebie fanatyczną wiarę w kosmitów.

Po twoim nastawieniu podejrzewam,że nigdy spodka kosmicznego nie widziałeś.Szanuje to i rozumiem,bo sam tez kiedyś nie dawałem wiary.Co do wiary w spodki,czy kosmitów,to zanim zobaczyłem na własne oczy kilkadziesiąt spodków,to ogladając program ,,nie do wiary``-Myślałem,że to mistyfikacja.Byłem przekonany,że to albo projekcja graficza,albo ktoś umiejętnie nakręca bączka dla dzieci wiszącego na cienkiej żyłce wędkarskiej.

 

Jak zobaczyłem to zjawisko,to nie WIERZĘ tylko WIEM,że UFO istnieje,oraz wierzę że ludzie są uprowadzani w celach badawczych,oraz,że wszczepiane są im implanty podskórne.Są na to DOWODY w postaci usuniętych imlanów niektórym ludziom,którzy twierdzą,że zostali uprowadzeni na kilka godzin w celach badawczych.

 

To film oparty na faktach o uprowadzeniu młodych kilku młodych ludzi

 

http://zalukaj.tv/za...kies_2007_.html

 

 

Tutaj film o Trawisie Waltonie,który został uprowadzony i miał na to naocznych świadków

 

http://zalukaj.tv/za..._sky_1993_.html

 

A tu sam Trawis Walton

 

 

 

 

Można z tego wywnioskować, ŻE SPODKÓW UFO NIE MA SIĘ CO BAĆ,BO KOSMICI

 

Widać u ciebie fanatyczną wiarę w kosmitów.

 

 UPROWADZAJĄ LUDZI TYLKO W CELU WYKONANIA BADAŃ.

 

 

ISNSTRUKCJA JAK BEZ REJESTROWANIA SIĘ OGLĄDAĆ FILMY DO KTÓRYVH LINKI PODAŁEM I INNYCH NA ZALUKAJ.TV

 

1.)Klikamy ogladaj film online.

2.)Naciskamy czerwone kółko play,na środku ekranu(KLIKNIJ,ABY OBEJRZEĆ).

3.)Czekamy około 15sekund,aż minie reklama. 

4.)Jak wyświetlą się na ekranie dwa napisy(OGLĄDNIJ FILM)oraz(POBIERZ),to nie klikamy w żaden z nich,tylko pod napisami klikamy Close.

5.)Klikamy w czerwone kółko play na środku ekranu.

6.)Klikamy w prawym dolnym rogu ikonę w celu włączenia trybu pełnoekranowego.

 

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania.

 

Michał


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 15.10.2014 - 14:01

  • 1

#15

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystko

 

Z drugiej strony trzeba być kompletnym ignorantem żeby twierdzić że we wszechświecie jesteśmy tylko My.


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 15.10.2014 - 13:39

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych