Skocz do zawartości


Zdjęcie

Urodził się z głową do góry nogami


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#16

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dopiero człowiek i to całkiem niedawno dzięki medycynie i technice nauczył się żyć z takimi wadami.

 

 

Przeważnie teksty tego typu wygłaszają ludzie, którzy w naturalnych warunkach nie mieliby szansy przeżyć.


  • 0

#17

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Na czym zatem polega sadyzm jego matki? Na tym, iż, być może, nie znajdzie sobie nigdy kobiety?

 

Właśnie na tym polega. Co to za życie dla mężczyzny jak nie może mieć kobiety.

 

Nigdy nie czułem się lepiej niż od momentu, kiedy jestem sam, czwarty rok niedługo będzie.


  • 0



#18

Evanger.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie, Kolego, musimy chyba pozbyć się wielu osób samotnych z tego świata. Gdyż niepełnosprawni fizycznie czy psychicznie żony sobie czasem znajdują i nigdy nie wiesz, czy ten również będzie miał jednakowe szczęście. Z kolei ludzie zdrowi bywają równie często gorszymi pechowcami...


  • 0

#19

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dopiero człowiek i to całkiem niedawno dzięki medycynie i technice nauczył się żyć z takimi wadami.
 

 
Przeważnie teksty tego typu wygłaszają ludzie, którzy w naturalnych warunkach nie mieliby szansy przeżyć.
Do czego pijesz? Survival?
  • 0



#20

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może celowe zagłodzenie brzmi dość drastycznie ale uśpienie co bardziej po ludzku nazywa się eutanazją powinno być zastosowane ale wiadomo że ludzie jeszcze nie dojrzeli do tego aby wszystko co białe było białe a wszystko co czarne było czarne i jest za dużo hipokryzji i wywalania świata do góry nogami. Jego matka ma sadystyczny charakter tak jak wszyscy rodzice którzy chcą aby ich niepełnosprawne dzieci żyły. Już widzę te kobiety co tu piszą że to normalny człowiek jak idą z nim na randke :D

 

Było wiele takich osób które współżyły z jak to ich nazywają osoby bez taktu "odmieńcami". Np ostatni artykuł o Shreku człowieku z wielką głowa i dłońmi, facet miał dzieciaki i żonę.

 

Właśnie na tym polega. Co to za życie dla mężczyzny jak nie może mieć kobiety.

 

Normalnie ja też jak Daniel jestem sam już 3 rok i jakoś nie narzekam , normalnie funkcjonuje.

 

Przeważnie teksty tego typu wygłaszają ludzie, którzy w naturalnych warunkach nie mieliby szansy przeżyć.

 

Naturalne warunki to według ciebie jakie?


Użytkownik Cascco edytował ten post 14.10.2014 - 11:50

  • 0

#21

RdQ_.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Na czym zatem polega sadyzm jego matki? Na tym, iż, być może, nie znajdzie sobie nigdy kobiety?

 

Właśnie na tym polega. Co to za życie dla mężczyzny jak nie może mieć kobiety.

 

Co za żałosne i głupie myślenie. Ale okej, pozabijajmy w takim razie wszystkich (normalnych) księży i inne osoby, które żyją bez kobiet. 
I nie gadaj głupot (możliwe, że podpartych na Twoim doświadczeniu), że nigdy nie znajdzie kobiety, bo tego nie wiesz. 


  • 0

#22

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak sobie teraz przypomialam. Bywalam kiedys ze szkoly w osrodkach dla ludzi niepelnosprawnych z racji tego, ze chodzilam do szkoly sportowej z klasami integracyjnymi, pozniej do technikum fryzjerskiego gdzie mielismy praktyki w takich miejscach. Bylo tam kilka malzenstw - niepelnosprawni brali ze soba slub, niektorzy mieli zdrowych partnerow, wiec bujda dla mnie jest to co piszecie!

Jest tez taki program na BBC chyba czy na discovery, nie pamietam .- o niepelnosprawnych szukajach milosci. Tylko na moim osiedlu mialam 2 kolezanki z zespolem downa, jednego kolege rowniez z tym zespolem, znajoma ktora ma porazenie mozgowe i kumpla ktory urodzil sie bez nog. W zasadzie tylko temu jednemu ( bez nog ) udalo sie znalezc partnerke, ale wierze, ze i innym sie uda. Jezdza na rozne wycieczki organizowane przez miasto, kolezanka z zespolem downa jest mistrzynia w plywaniu ( oczywiscie w grupie inwalidzkiej ) swietna dziewczyna.

 

Choroba dziecka, to najwiekszy cios dla rodzica - trzeba byc silnym i walczyc o to by dziecko czulo, ze nie jest odmiencem. To wlasnie dzieki nam, zdrowym - dzieci te i dorosli czuja sie inaczej, sa eliminowani przez spoleczenstwo itp. Ludziom trzeba pomagac, ale nie litowac sie nad nimi, badz wytykac ich palcami. Kazdy z nas jest inny i kazdy ma jakies defekty. Taki czlowiek tez ma uczucia, tez ma checi do zycia. Zmiane powinnismy zaczac od siebie samych - bo pewnie nie raz wysmiewales sie z innych. Pomysl teraz co taki czlowiek czuje..

 

Jezeli o samotnych chodzi, mam sasiada - 44 lata- wieczny kawaler. Zyje po swojemu i nikomu nic do tego.


  • 0

#23

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem niektórych zarzutów Kolegów i Koleżanek. W artykule zostało wyraźnie napisane, iż Claudio Vieira de Oliveira ma specjalne buty umożliwiające mu poruszanie się po ulicach, potrafi odbierać telefon, obsługiwać komputer... na tej podstawie można też podejrzewać, że raczej nie ma problemów z umyciem się, czy z przyszykowaniem sobie jedzenia. Na czym zatem polega sadyzm jego matki? Na tym, iż, być może, nie znajdzie sobie nigdy kobiety? Cóż, niektórzy całkiem zdrowi fizycznie czy psychicznie ludzie również pozostają całe życie samotni, z różnych powodów. To nie powód, by zabić dziecko. Tym bardziej, iż teraz jako dorosły mężczyzna ma pracę i jakoś sobie radzi. Może nawet lepiej od tysięcy osób z syndromem Downa chociażby. 

 

zobacz jak ta obsługa komputera wygląda w praktyce... moze zrozumiesz

zycze temu gosciowi duzo szczescia i mam nadzieje ze jest w jakis tam sposob szczesliwy ale gdybym ja mial tak zyc wolalbym zeby rodzice oszczedzili mi i sobie tego koszmaru

 

http://www.youtube.c...h?v=AbC_CVE6Z-Q


Użytkownik pazuzu edytował ten post 15.10.2014 - 01:06

  • 0

#24

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Nie rozumiem niektórych zarzutów Kolegów i Koleżanek. W artykule zostało wyraźnie napisane, iż Claudio Vieira de Oliveira ma specjalne buty umożliwiające mu poruszanie się po ulicach, potrafi odbierać telefon, obsługiwać komputer... na tej podstawie można też podejrzewać, że raczej nie ma problemów z umyciem się, czy z przyszykowaniem sobie jedzenia. Na czym zatem polega sadyzm jego matki? Na tym, iż, być może, nie znajdzie sobie nigdy kobiety? Cóż, niektórzy całkiem zdrowi fizycznie czy psychicznie ludzie również pozostają całe życie samotni, z różnych powodów. To nie powód, by zabić dziecko. Tym bardziej, iż teraz jako dorosły mężczyzna ma pracę i jakoś sobie radzi. Może nawet lepiej od tysięcy osób z syndromem Downa chociażby. 

 

zobacz jak ta obsługa komputera wygląda w praktyce... moze zrozumiesz

zycze temu gosciowi duzo szczescia i mam nadzieje ze jest w jakis tam sposob szczesliwy ale gdybym ja mial tak zyc wolalbym zeby rodzice oszczedzili mi i sobie tego koszmaru

 

http://www.youtube.c...h?v=AbC_CVE6Z-Q

 

Oczywiscie, ze jest szczesliwy! wystarczylo posluchac tego co mowi. Gdy sie urodzil lekarze nie dawali mu szans na przezycie dluzej niz 24 godziny, jak widac zyje nadal. Reporter mowi tak, Claudio sobreviveu e nunca sofreu com deformidade, co znaczy ze Claudio przezyl i nigdy nie cierpial z powodu deformacji. Jego mama mowi, ze Claudio od urodzenia robil wszystko jak normalna osoba, w sensie chcial isc do szkoly w wieku 8 lat, chcial sie ksztalcic, znalezc prace. Claudio mowi, ze nie czuje sie inny, jest taka sama osoba jak my. Cieszy sie zyciem, inspiruje ludzi na calym swiecie. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych