Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadkowe odkrycie w kopalni węgla kamiennego w Chinach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja proponuję byś tego nie proponował ;)


Użytkownik Padael edytował ten post 25.10.2014 - 17:15

  • 2



#17

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro te ,,spodki są z kamienia``, a nie z metalu lub innej materi,to można wywnioskować,że nie mają żadnego związku z UFO.
 
PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ TEMAT.

Przestales wierzyc w ufo?
Z jakiej materii mialy by byc?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
  • 0



#18

Wiśwer.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawialiście się dlaczego nawet naukowcy chcą "tuszować" odkrycia?
Zastanawialiście się czemu jesteśmy tak głupią rasą że stopujemy własny rozwój dla jakiejś nic nie znaczącej formy bogactwa?
Ja tego nigdy nie zrozumiem.


  • 1

#19

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rządza władzy, wyższości, manipulacji nad społeczeństwem, rzadza pieniądza i w tym cała jest przyczyna, dlaczego nie mówi sie otwarcie ludziom o wszystkim. Większość informacji trzeba szukać na własna ręke z różnych zródeł i składać samemu do kupy.


  • 0

#20

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrozumcie, że rządzący są takimi samymi ludźmi jak każdy z Nas, tylko są na wyższym szczeblu, więc i ich zachowania wydają się być "gorsze". Czy Wy w pracy nie chcecie zarabiać najwięcej? Czy nie chcecie, żeby premie były dla Was? Czy nie chcielibyście zarabiać więcej jak najmniejszym kosztem pracy? Czy nie denerwuję Was jak ktoś w robocie robi najmniej, a zarabia najwięcej? I tak jest ze wszystkim. Jakbyś odkrył złoża ropy na swoim osiedlu to poleciałbyś powiedzieć sąsiadom? A jakbyś miał dostawać miliony do końca życia wzamian za milczenie to byś nie milczał? Itp, itd. Każdy z Nas jest taki sam i Ty i ja i polityk i naukowiec. Dla każdego przede wszystkim liczy się najpierw własne dobro i to jest normalne.


  • 0



#21

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pisz za siebie i nie siej takiej propagandy że każdy jest typem materialisty jak Ci rzadzący i że dla każego na pierwszym miejscu sa pieniądze. Własne dobro jak napisałeś nie dla każdego utożsamia sie z pieniądzem i władzą. Nie usprawiedliwiaj na siłe systemu, który manipuluje ludzi.


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 11.11.2014 - 15:24

  • 1

#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Ty mi nie wmawiaj, że jakby Ci proponowali miliony na koncie i wszystko czego zapragniesz wzamian, żebyś np milczał w tej czy tamtej sprawie to byś się nie zgodził. Wolę pisać niezbyt przyjemne rzeczy, ale zgodne z prawdą niż zgrywać pseudo jezusa chrystusa. Poza tym nie mówię, że to koniecznie muszą być pieniądzę. Chodzi o to, że każdy człowiek na pierwszym miejscu stawia swoje(i najbliższych) dobro, a nie dobro świata. Widocznie naukowcy mają cel w tym, że coś ukrywają i jest to cel opłacalny(zakładając, że w ogóle coś ukrywają) i jest to jak najbardziej normalne zachowanie.


  • 0



#23

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poza tym nie mówię, że to koniecznie muszą być pieniądzę. Chodzi o to, że każdy człowiek na pierwszym miejscu stawia swoje(i najbliższych) dobro, a nie dobro świata.


No to jest stety bzdura.
Osobiście znam wielu ludzi, którzy ponad swoje 'dobro' stawia 'dobro' świata.

Wysyłane z mojego CommodoreC64 za pomocą Tapatalk 2
  • 1

#24

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I zamiast zapewnić bezpieczeństwo swojej żonie lub dziecku, to odstawia to na bok w imię ekologii czy innych problemów świata, ehe.


  • 0



#25

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I zamiast zapewnić bezpieczeństwo swojej żonie lub dziecku, to odstawia to na bok w imię ekologii czy innych problemów świata, ehe.


Ekologia to akurat słaby przykład, chociaz pewnie tacy ludzie tez są,
ale tak, np w imię zasad i wartości w które wierzą, rezygnują z absolutnie wszystkiego.

Nie bede rzucał nazwiskami, ani Cie przekonywał, bo akurat tutaj mialem na mysli ludzi których całkiem niedawno mialem przyjemność poznać i troche wspólnie podróżować.

To ze nie znasz takich ludzi, nie znaczy ze nie istnieją - to znaczy tylko tyle, ze takich ludzi nie znasz.



Wysyłane z mojego CommodoreC64 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#26

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie różni dziwacy są, więc pewnie i tacy co bardziej troszczą się o obrazek na ścianie czy krzak w parku niż o swoje dziecko, ale wolę opierać się na normalności, a nie dziwactwach.


  • 0



#27

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W zasadzie różni dziwacy są, więc pewnie i tacy co bardziej troszczą się o obrazek na ścianie czy krzak w parku niż o swoje dziecko, ale wolę opierać się na normalności, a nie dziwactwach.


W takim wypadku, bazując chociażby na np powszechnie dostępnej historii Polski, powinieneś Daniel zrobić ukłon w strone podręczników szkolnych i wrócić do podstaw, bo m.in. przez takich dziwaków żyjesz w wolnym kraju - bo w końcu zamiast zwinąć rodzine i uciekać, walczyli i gineli za Twój kraj - zostawiając wszystko, bardzo często na pewną śmierć.
To tak w deseń dzisiejszego święta.

Wysyłane z mojego CommodoreC64 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#28

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale co to ma do rzeczy w ogóle? Mylisz pojęcia. Chodziło o to, że naukowcy ukrywają coś, bo mogą mieć z tego korzyści i ja nie widzę w tym nic dziwnego, bo każdy(dobra 99%) zrobiłby tak samo. Ponawiam pytanie. Jakbyś odkrył jakiś skarb u siebie na osiedlu to poleciałbyś się tym podzielić z sąsiadami?

Wojna to inna bajka, po pierwsze Ty nie masz wyboru i musisz walczyć, a po drugie walczysz właśnie dlatego, żeby nie zginęli Twoi bliscy. Każdy walcząc o swoich bliskich = walczy o kraj.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 11.11.2014 - 21:10

  • 0



#29

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No jak, czyli walczyli dla dobra innych (całego narodu) czy chronili własne rodziny - ginąc na wojnie?
To jest dokładnie to samo właśnie.

Wielu ludzi zwinęło mandżur i szybciutko znalazło sie w UK czy USA - zadbali o swoje rodziny, czyż nie?

Na podobnej zasadzie, wielu ludzi (co prawda z różnym skutkiem) - stara sie zmienić świat na lepszy, poświecając wszystko, również własne rodziny, domy itd - w imię nazwijmy to 'wyższego celu'.

Co do samej sprawy, uważam ze gdybym ja odkrył coś, co zmieniło by postrzeganie świata przez ludzi w znaczący sposób, tzn było by to coś 'ogromnego' - nie było by dla mnie ceny, której bym nie zpłacił.
To jest właśnie 'wyższy cel'. Podobnie jak walka o kraj czy szeroko pojętą wolność.

Wysyłane z mojego CommodoreC64 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#30

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chroniąc swoje rodziny, chronili naród, przecież to proste.

Nie jest tak prosto wyjechać jak Ci się wydaję, wyjeżdżają tylko Ci z najwyższych stołków.

Pokaż mi tych wielu ludzi, którzy poświęcają swoje rodziny dla dobra świata, garstka dziwaków jak już wspomniałem.

Jakbym odkrył obce cywilizacje i kazali by mi milczeć za dostawe milionów na koncie każdego roku dla mnie i rodziny to bym słowa nie pisnął.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych