Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdjęcia - pomóżcie to wyjaśnić.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mutu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, moja dziewczyna zrobiła takie o to dwa zdjęcia. Uparcie wierzy, że to duch, nie mgła, para, dym, odbicie, kurz, tylko że to duch. Dowiedziała się, że w pobliżu domu zginął rowerzysta i się utwierdziła w przekonaniu. Chodzi o kropki, które pojawiały się na innych zdjęciach z tego dnia i tego domu, dziewczyna usilnie twierdzi, że to nie kurz, a ja noszę okulary, więc dla mnie to ewidentnie oświetlony kurz. Natomiast co do dymu, który się przesuwa, odbicia, czy co to jest. Nie używała flasha, za nią było okno, zdjęcie robione w dzień, w pokoju nie było nic widać, czuć, kominek nie był palony przez długi okres czasu... Jakieś pomysły co to jest? Dziękuję za pomoc!10637903_791354370924174_1252986207_n.jp10708083_791354600924151_489955209_n.jpg


  • 0

#2

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ewidentnie zabrudzony aparat, zadając to pytanie tutaj chyba oczekiwałeś jakiejś paranormalnej odpowiedzi, mógłbyś powiedzieć co przypuszczasz? Jestem ciekaw czego można się w zwyczajnym zabrudzeniu doszukiwać  :)


  • 0

#3

Mutu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewidentnie zabrudzony aparat, zadając to pytanie tutaj chyba oczekiwałeś jakiejś paranormalnej odpowiedzi, mógłbyś powiedzieć co przypuszczasz? Jestem ciekaw czego można się w zwyczajnym zabrudzeniu doszukiwać  :)

W zasadzie chodzi mi o to, jak ją przekonać, że to nie duch. Mówiła, że gdy robiła później zdjęcia to tego czegoś nie było, tak samo wcześniej. Mówiła, że zawsze się upewnia, czy nic nie ma właśnie zabrudzonego. Więc potrzebuję logicznego wytłumaczenia na to, bo w zabrudzony nie uwierzy.


  • 0

#4

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To orby!, ale nie gadamy o nich - taka tajemnica lasu! Tak serio, przetrzyjcie czasem aparat, pewnie duchy znikną :)

closed.gif


  • 0



#5

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to na sto procent duch, może ktoś kiedyś został spalony w tym kominku? Musisz się temu dogłębnie przyjrzeć.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych